Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.701
Cevap
78
Favori
1.063.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ns.xombe

quote:

Orijinalden alıntı: escape90

Şimdi sınav sonucumu öğrenmiş bulunuyorum ve aöf sistemine yeni girmiş olduğum için sizlerden bilgi almak istedim.. biliyorsunuzki aöf bu sene yaptıgı gereksiz işle fark dersleri ve 3.sınıfı birleştirdi ve ben toplamda bu sene 10 ders aldım ve şu anda 7sini geçmişimmm :) benim merak ettiğim konu eylülde yapılacak olan bütlere en fazla kaç ders için giriliyor ve bunun için nasıl bir işlem yapmam lazım bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olursa sevinirim.. herkezin umarım sınav sonuçları süper gelir

Aynen bende bunu merak ediyorum. Kaç dersten girebiliyoruz. Ama benim durumum senin kadar parlak değil. 6 dersten kaldım

kaldığın derslerin hepsinden giriyorsun.Herhangi birşey yapmana gerek yok.
    Ara ve finale girerken nasıl sınav kağıdını çıkartıyorsan aynı şekilde yapacaksın.
    Sınav kağıdında sadece kaldığın dersler olacak.
  • kredılı sıstemde okuyanlar bute kalmıyo dımı beyler sınıf/ders tekrarı yapılıyo sene ıcınde tekrar galıba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: stone2627

quote:

quote:

Şimdi sınav sonucumu öğrenmiş bulunuyorum ve aöf sistemine yeni girmiş olduğum için sizlerden bilgi almak istedim.. biliyorsunuzki aöf bu sene yaptıgı gereksiz işle fark dersleri ve 3.sınıfı birleştirdi ve ben toplamda bu sene 10 ders aldım ve şu anda 7sini geçmişimmm :) benim merak ettiğim konu eylülde yapılacak olan bütlere en fazla kaç ders için giriliyor ve bunun için nasıl bir işlem yapmam lazım bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olursa sevinirim.. herkezin umarım sınav sonuçları süper gelir

Aynen bende bunu merak ediyorum. Kaç dersten girebiliyoruz. Ama benim durumum senin kadar parlak değil. 6 dersten kaldım

Ara ve finale girerken nasıl sınav kağıdını çıkartıyorsan aynı şekilde yapacaksın.

derslerde vermem gereken öncelik var mi yoksa bütün dersler aynı öneme mi sahip. Yani hazırlıki mi versem daha iyi yoksa 3. sınıfı mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

derslerde vermem gereken öncelik var mi yoksa bütün dersler aynı öneme mi sahip. Yani hazırlıki mi versem daha iyi yoksa 3. sınıfı mi

Hepsi 3. Sınıf dersleri olarak görünüyor bu yüzden farketmez
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hepsi 3. Sınıf dersleri olarak görünüyor bu yüzden farketmez

6taneyi nasıl vereceksek

• Bütünleme sınavına katılmak istiyorum.Ne yapmam lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdemssss

Bütünleme sınavına katılmak istiyorum.Ne yapmam lazım

katılıcaksın zaten. Bütünleme tarihleri yazar sitede Eylül'de..
  • Ortalamam 1.30 ve 3. sinifa gecmek icin yaz okuluna kredi basi 400 tl den 4800 lira verdik.(mat2-fiz2-fiz1 aldim ve bb-bb-cc notlari gerekiyo) Butunleme sinavinda bildigim kadariyla bu donem aldigin derslerin sinavina giriyosun ve but sinavindan aldigin notlar final notu olarak geciyor.. Butunleme sinavinda basarili olmak icin vize ve but notlari ortalamasi 60 olmasi gerek diye duydum dogru mu? Eger boyle bir sey yoksa kendim calisirim eylule kadar 4800 tl para da cebimde kalir okulu da gecemezsem en azindan 2. donem 3. sinifa gecerim. Boyle dusunuyorum sizcede mantikli degil mi?? biraz karisik oldu ama umarim anlamissinizdir. tesekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: snsnc

quote:

Orijinalden alıntı: Erdemssss

Bütünleme sınavına katılmak istiyorum.Ne yapmam lazım

katılıcaksın zaten. Bütünleme tarihleri yazar sitede Eylül'de..

tesekkurler
  • of of 3 dersten kaldım.son senemdi bide.hemen çalışmaya başladım.inşallah geçeriz
  • inşallah çıkmış sorulardan çıkar ya.seneye hepsi kredili olacak ya.yeni soru hazırlamayıversinler.
  • Ben sadece Davranış Bilimlerine Giriş dersinden kaldım. Onun için bütünlemelere girecem ama bir başvuru yapmamız gerekiyor mu para ödeniyor mu vs. vs. bu işin mevzuatı nedir ayrıntılı olarak bulamadım. Bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engin.

Ben sadece Davranış Bilimlerine Giriş dersinden kaldım. Onun için bütünlemelere girecem ama bir başvuru yapmamız gerekiyor mu para ödeniyor mu vs. vs. bu işin mevzuatı nedir ayrıntılı olarak bulamadım. Bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim..

başvuru yapmana yada para yatırmana gerek yok hocam aynı sınavlardaki gibihttps://login.anadolu.edu.tr/?url=https://aofburo.anadolu.edu.tr/login_v2.asp sınava giriş belgeni alıp sınava giriyorsun o kadar
  • İyiymiş o zaman, teşekkür ederim yardımınız için..
  • bütünlemeler tüm kitap üzerinden mi oluyor acaba? vize ve finalde çıkanlardan farklı mı soruluyor? büte girmişler de cevaplarsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EskiyeNi

quote:

Orijinalden alıntı: Engin.

Ben sadece Davranış Bilimlerine Giriş dersinden kaldım. Onun için bütünlemelere girecem ama bir başvuru yapmamız gerekiyor mu para ödeniyor mu vs. vs. bu işin mevzuatı nedir ayrıntılı olarak bulamadım. Bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim..

başvuru yapmana yada para yatırmana gerek yok hocam aynı sınavlardaki gibihttps://login.anadolu.edu.tr/?url=https://aofburo.anadolu.edu.tr/login_v2.asp sınava giriş belgeni alıp sınava giriyorsun o kadar

dostum kredılı sıstemdeyım ben bende kaldım mı bute acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karşıyakalı1912

bütünlemeler tüm kitap üzerinden mi oluyor acaba? vize ve finalde çıkanlardan farklı mı soruluyor? büte girmişler de cevaplarsa sevinirim.

bütünleme = final
  • Beyler 3. sınıf işletmedeyim, 7 dersin 6 sından kaldım. Bütlerde kaçını verirsem 4. sınıf olabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _EngiN_

Beyler 3. sınıf işletmedeyim, 7 dersin 6 sından kaldım. Bütlerde kaçını verirsem 4. sınıf olabilirim ?

6 tane dersin 4'ünü verirseniz üst sınıfa geçersiniz.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.