Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.701
Cevap
78
Favori
1.063.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler en az 4 dersten 50 ortalama lazım değilmi üst sınıfa geçmek için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le7els -- 29 Mayıs 2012; 17:47:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le7els

Beyler en az 4 dersten 50 ortalama lazım değilmi üst sınıfa geçmek için

Vizelere göre değişiyor finalde alman gereken not.

0 aldıysan vizede , finalde 70 alman lazım mesela.
    25 aldıysan , 60 alman lazım.
    50 aldıysan , 50 alman lazım.

gibi...
  • Beyler işletme bölümü Yönetim bilgi sistemleri dersi müfredatı mı ne değişmiş diye okuyorum forumlarda. Ben bu derse sadece soruları çözerek çalışıyordum ama nedir bu dersin durumu boşuna zaman kaybetmiyim? Zaten yeterince zaman harcadım.

şimdiden teşekkürler
  • vizelerden en düşük not 73 ama finallere vizeler kadar iyi hazırlanamadım :( çıkmış sorulara devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMOK!

vizelerden en düşük not 73 ama finallere vizeler kadar iyi hazırlanamadım :( çıkmış sorulara devam

aynen bende öyle bi rahatlık geldi vizeden sonra ama çıkmış soru bile bakmaya halim yok :) acayip konsantrasyon eksikliği yaşıyorum
  • Vizelerde cikmis sorular sayesinde notlar iyiydi. Finale sadece cikmis sorulardan calistim. İnsallah ters kose olmayiz....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İngilizce dersi hariç konu hiç bakmadım. Sadece çıkmış sorulara çalışıyorum. Aynı bende sizin gibi vizelerin verdiği rahatlıkla finallere doğru düzgün hazırlanamadım. Bu 3 gün cumartesi gününü de sayarsak 4 gün kendimi kasmalıyım.
  • karacan nokta atış kitapçıkları çok başarılı tabi ondan önce muhakkak konuları en az 1 defa okumak gerekli üstüne son 5 yıl çıkmış sorularını da çözdün mü 60 dan aşağı almazsınız : )
  • bende vizelerin rahatlığıyla bu hafta başladım çalışmaya , matematik bitti , iktisatın yarısı bitti , iktisatın kalanı ve işletmeyi bugün bitiririm. yarın ve cuma muhasebe ve hukuk çalışacağım. cuma günü yine matematiğide tekrar eder girerim sınava.cumartesi akşamıda iktisat , işletme ve davranış bilimlerini tekrar eder girerim sınava. Bu arada sadece çıkmış soruları çözüyorum , takıldığım yerde o sorunun konusuna bakıyorum. matematikte integral çok zorluyor onlara hiç çalışmıyorum , boş bırakacağım o soruları.
  • Yanlış doğru olayı yok boş bırakmana gerek yok hangi şık az ise ona bas :D
  • bu sınava hesap makinası götürülebiliyordu değilmi yoksa benmi yanlış hatırlıyorum salonda kimsenin elinde görmüyorumda
  • Götürebilirsin hocam.. Ama databank gibi birşey yasak...

Karacanın nokta atış soruları ilk vizede işime yaradı ancak anladım ki, hemen hemen hepsi geçmiş yılların sorularıyla hazırlanmış sorularmış.. Bu sefer ben direkt son 5 sorulara çalıştım. Şimdi tekrar yapıyorum..
  • sınav giriş belgesi alacağım ama site açılmıyor yav...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

sınav giriş belgesi alacağım ama site açılmıyor yav...

16.00-20.00 arasında çalışma olduğundan internet ve büro hizmeti verilmeyecektir diye mesaj gelmişti dün o yüzdendir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vincee

quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

sınav giriş belgesi alacağım ama site açılmıyor yav...

16.00-20.00 arasında çalışma olduğundan internet ve büro hizmeti verilmeyecektir diye mesaj gelmişti dün o yüzdendir.

Eyvallah dostum sağolasın , panik yaptım bende bir an , yarın sabahtan gidip çıkartayım.
  • takipteyim
  • heyecan dorukta :) Hayırlısıyla bitse şu okul gına geldi artık
  • arkadaşlar merhaba kpss dersaneleri hakkında yani fiyatları hakkında bilginiz var mı birde önereceğiniz kpss dersanesi ?
  • Kardeş son 5 günden öncesine kadar yazdığın gün rakamları ilgimi çekmiyordu ama şöyle 2.5 fln yazma kalpten gidecem yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: nx+1/2(5x-m)=5/2

Kardeş son 5 günden öncesine kadar yazdığın gün rakamları ilgimi çekmiyordu ama şöyle 2.5 fln yazma kalpten gidecem yav

Yaklaşıyor yapacak bişey yok :D 2 gün sonra bu saatlerde 1. sınavdan çıkmış olacağız.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.