Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.701
Cevap
78
Favori
1.063.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: raunk

Benim bir sorum olacak ben sosyoloji okuyorum büte kaldım 1.sınıftanda dersim var 2.sınıftanda.
    Sene içerisinde kışın girdiğim sınavda atıyorum a-b-c-d- dersleri(bunların içinde 1.sınıf dersleride var) bunlara girdim.
    Ben şimdi ilk büt sınavında bunları vercem herhalde?

Biraz karışık oldu kusura bakmayın.

evet kaldığın dönem derslerinden sadece gireceksin diğer dönemler hariç
  • beyler sımdı butte ılk donemın derslerınden mı sınava gırıyoruz yoksa 2 donemden de mı yanı 4 + 4 unıte olarak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: stone2627

quote:

Orijinalden alıntı: raunk

Benim bir sorum olacak ben sosyoloji okuyorum büte kaldım 1.sınıftanda dersim var 2.sınıftanda.
    Sene içerisinde kışın girdiğim sınavda atıyorum a-b-c-d- dersleri(bunların içinde 1.sınıf dersleride var) bunlara girdim.
    Ben şimdi ilk büt sınavında bunları vercem herhalde?

Biraz karışık oldu kusura bakmayın.

evet kaldığın dönem derslerinden sadece gireceksin diğer dönemler hariç

Teşekkür ederim.
  • önemli değil..
  • Hafta içi ve hafta sonu kursa gidiyorum , eylüle kadar sabredeceğim inşallah ve notlarımın son halini buradan paylaşayacağım, inşallah geçeriz arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hie -- 27 Temmuz 2012; 1:04:15 >
  • Cevabı buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raunk -- 27 Temmuz 2012; 1:41:17 >
  • beyler bu 3 dersten büte kaldım bu sene okulun bitesi lazım ne yapmam lazım ne olur yardımcı olun ...

muhasebe denetim analiz il sınav 30
    sermaye piyasası ilk sınav 67
    uluslararası işletmecilik ilk sınav 50

ne olur yardımcı olun bana izlemem gereken yolları gösterin teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemuzer

beyler bu 3 dersten büte kaldım bu sene okulun bitesi lazım ne yapmam lazım ne olur yardımcı olun ...

muhasebe denetim analiz il sınav 30
    sermaye piyasası ilk sınav 67
    uluslararası işletmecilik ilk sınav 50

ne olur yardımcı olun bana izlemem gereken yolları gösterin teşekkürler...

Bu 3 ders bu sezonun dersleri is herhangi birinden gecmen seni ust sinifa atlatir.

67 aldigin dersle ilgili genel bir tekrar ve ardindan cikmis sorularan bakarsan bir ust sinifa gemen icin engel birsey goremiyorum.
  • TÜRK VERGİ SİSTEMİ :47 43 - 44 K
    İŞ VE SOSYAL GÜVENLİK HUKUKU :37 20 - 25 K
    PARA TEORİSİ VE POLİTİKASI :47 37 - 40 K

arkadaşlar iktisat 3. sınıftayım ve durumum yukarıda gördüğünüz gibi (: sizce 3'üne birden mi kasayım yoksa risk alıp tek derse mi çalışayım? Kafam allak bullak. bu sıcaklarda ders çalışamıyorum. Rüyalarıma girdi artık :D

elinde not-konu özeti vs olan varsa paylaşırsa çok sevinirim. zira zor durumdayım bir yandan kpss de var.
    şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EskiyeNi

3005 - İKTİSADA GİRİŞ 60 67 - 65 G
    3029 - TÜRK VERGİ SİSTEMİ 30 60 - 51 G
    3155 - İŞ VE SOSYAL GÜVENLİK HUKUKU 77 47 - 56 G
    3167 - FİNANSAL YÖNETİM 37 57 - 51 G
    3168 - PAZARLAMA YÖNETİMİ 77 63 - 67 G
    3169 - MALİYET MUHASEBESİ 27 46 - 40 K
    3172 - YÖNETİM BİLGİ SİSTEMİ 57 63 - 61 G

tek dersten kalmışım 3 dersten kalırım diye bekliyordum finallerde sadece özetlere bakmıştım

Hocam nasıl geçiyorsunuz şu iktisattan ya:)Onu geçsem okul bitecek
  • hazırlıkta iktisada girişten çalıştığım halde kalmıştım hocam, bu sefer çalışmadım bile diyebilirim e-öğrenmedeki testlere baktım, son gün konuların özetini okuyarak girdim sınava, özetler baya işe yarıyor tavsiye ederim
  • arkadaşlar bütünleme sınavına çalışırken geçmiş yıllardaki ara-final-bütünleme şeklinde olan çıkmış tüm sorulara bakmamızmı yoksa sadece bütünleme olarak çıkmış sorulara bakmamızmı yeterli olacaktır.Umarım anlatabilmişimdir.Bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olabilirse sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReCKLeSS17

arkadaşlar bütünleme sınavına çalışırken geçmiş yıllardaki ara-final-bütünleme şeklinde olan çıkmış tüm sorulara bakmamızmı yoksa sadece bütünleme olarak çıkmış sorulara bakmamızmı yeterli olacaktır.Umarım anlatabilmişimdir.Bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olabilirse sevinirim.

eğer çok dersin yoksa ara-final ve büte çalışmanda fayda var
    ama derslerin çok ise sade büt.
  • Arkadaşlar Bütünleme geçmiş yıl soruları elinde olan varmı ? 3. sınıf işletme .
  • Bütünlemeye girmek için kayıt vs falan yapmak gerekiyormu 3. sınıfta?
    Birde sınav giriş belgesini ne zaman almak gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark_Soul

Bütünlemeye girmek için kayıt vs falan yapmak gerekiyormu 3. sınıfta?
    Birde sınav giriş belgesini ne zaman almak gerekiyor?

herhangi bir kayıta gerek yok , finale nasıl girdiyseniz bütünlemeyede öyle gireceksiniz. Sınav 8-9 Eylül olarak biliyorum, ağustosun sonuna doğru alırsınız aöf internet sitesinden.
  • 3 ay vardı 1 ay kaldı :D
  • Merhaba arkadaşlar,

2dir AÖF sosyoloji sınavına giriyorum Ve hiç çalıştığım derslerden giremedim hep bir sonraki derslerden sınava girdim. Şimdi de eylül ayının ilk ve 2. haftası sınavlar var acaba hangi derslerden sınava gireceğimi nereden öğrenirim? Bu konuda bilgisi olan varsa sorumu detaylandırabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpionsc

Merhaba arkadaşlar,

2dir AÖF sosyoloji sınavına giriyorum Ve hiç çalıştığım derslerden giremedim hep bir sonraki derslerden sınava girdim. Şimdi de eylül ayının ilk ve 2. haftası sınavlar var acaba hangi derslerden sınava gireceğimi nereden öğrenirim? Bu konuda bilgisi olan varsa sorumu detaylandırabilirim.

1 2 hafta ya kadar bu açıklanır
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.