Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (855. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.701
Cevap
78
Favori
1.063.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 853854855856857
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Müşteri hizmetlerini arayın sorun hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkyb

quote:

Orijinalden alıntı: F_U_R_Y

Birçok haber sitesinde geçme notu minimum 33-35 vs yazıyor. Ancak AÖF'ün kendi sitesindeki yönetmelikte açık açık 30 yazmakta.

Link var mı hocam ?

https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim/yonetmelikler-ve-esaslar-yonergeler/esaslar-yonergeler/anadolu-universitesi-acikogretim-iktisat-ve-isletme-fakulteleri-ogrenci-degerlendirme-sistemi-esasla
  • Gecen sene 35 di.bu sene 4 yanlis 1 dogruyu goturunce 30 a indi herhalde . bende sonradan farkettim.ilk donem 30 la gectigim birde 29.63 ile kaldigim dersler var kritik puanlar :) cok kotu kalmisim valla.

• 2 dersten tek ders sınavına gireceğim. Tek ders sınavları nasıl, zor mu kolay mı oluyor sizce? Birde sanırım tüm ünitelerden mi sorumluyuz.
  • Opinion kullanıcısına yanıt
    Aynı final bir farkı yok sadece bir şans daha olmuş gibi bişi oluyor

• sınavlar ne zaman aöıklanır acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: patren

sınavlar ne zaman aöıklanır acaba ?

Onumuzdeki haftaici aciklanir muhtemelen.

• Bir AÖF öğrencisi olarak, çevremden de gördüğüm kadarıyla biz AÖF öğrencilerinin beyni şöyle çalışıyor arkadaşlar:

Sınavdan 2 ay önce: -Daha çok var yaa, çalışırız.
    Sınavdan 1 ay önce: -Konuları bir okurum, çıkmış sorulara bakarım.
    Sınavdan 3 hafta önce: -Çıkmış sorulara baksam yeter.
    Sınavdan 2 hafta önce: -Soruların çıktısını alacam.
    Sınavdan 1 hafta önce: -Bu saatten sonra çalışsam bile neye yarar ki.
    Sınavdan 1 hafta sonra: -Ne zaman açıklayacaklar yaaa...

Ben de şu anda o son aşamadayım Açıklansın da bilelim.
  • Bu hafta çarşamba açıklanır büyük ihtimal.

• Buralar ne zaman not paylaşanlarla dolacak , mezun olan arkadaşları ne zaman kutlayacağız
  • sanırım ATA'da okuyan pek kişi yok ki not açıklamaları vs yazan olmamış. ATA AÖF açıklandı ama AND AÖF hala açıklanmadı. Mezun olma ihtimalim de var hadi hayırlısı bakalım...
  • Sınav açıklandı hayırlı olsun. Güz döneminden bir dersim vardı şimdi de bahar döneminden bir dersim kaldı. Dolayısıyla üç ders sınavı bizi bekliyor fakat ara sınavlarım çok düşük olduğundan pek umudum yok. Bu açıdan üç ders sınavında ara sınav notlarının geçerli olması benim işime gelmiyor. Bazı okullar tek ders veya çift ders sınavında vize notlarını dahil etmiyor mesela. Ama diğer taraftan ara sınavdan iyi not alıp dönem sonu sınavından düşük not alarak dersten kalanlara da hak vermek lazım. Bu arada AÖF kursları üç ders sınavına hazırlık için hızlandırılmış eğitim veriyorlar mı bilgisi olan var mı?
  • Örgüt kuramından kesin kalmış mı oluyorum DD ile?

Öğrenci sayfasından ders durumuna girip baktığımda kırmızı (kaldı) gözüküyor. 30 ile geçiliyor vs diyenler vardı da.
    Durum kısmında kaldı yazıyorsa kesin doğrumu oluyor? Diğer üç ders yeşil olmuş zaten biri FF kaçarı yok onun.

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu
  • Gecmis olsun arkadaslar.

• Sadece cuma günü çalışmıştım finalde. Vizede 13 puan aldığım dersleri de vererek kayıpsız tamamladım. GNO 2.00 üstünde, bir tane CB var ama geçiyorum. Geçen sene tek dersten FF aldım o da Türk Dili 1, onu da Temmuz'da verip inşallah DGS ile önlisans bölümümü lisansa tamamlayacağım.
    Çalışma tekniği çok basit, 2016-2013 aralığındaki tüm soru cevapları ezberliyorum, ayrıca konu özetlerini okuyorum. Bu kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Örgüt kuramından kesin kalmış mı oluyorum DD ile?

Öğrenci sayfasından ders durumuna girip baktığımda kırmızı (kaldı) gözüküyor. 30 ile geçiliyor vs diyenler vardı da.
    Durum kısmında kaldı yazıyorsa kesin doğrumu oluyor? Diğer üç ders yeşil olmuş zaten biri FF kaçarı yok onun.

Genel not ortalamanız 2.00'ın altındaysa CC, DC, DD notlarını alsanız da geçemiyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhterem11

quote:

Genel not ortalamanız 2.00'ın altındaysa CC, DC, DD notlarını alsanız da geçemiyorsunuz.

bende onu hesaplamaya çalışıyorum fakat sitedeki gano hesaplama kısmı açılmıyor. nasıl hesaplayabilirim?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muhterem11

quote:

bende onu hesaplamaya çalışıyorum fakat sitedeki gano hesaplama kısmı açılmıyor. nasıl hesaplayabilirim?
    www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresinden öğrenci girişi yaptıktan sonra not görüntülemeye girdiğinizde genel not ortalamanızın gözükmesi lazım.

Edit: Şimdi baktım 2017 yılı eklenmemiş. GNO hesaplama linki de dediğiniz gibi aktif değil. Geçmiş notlarınızı paylaşırsanız yardımcı olabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhterem11 -- 13 Haziran 2017; 18:14:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

bende baktım sorulara, hatırladığım kadarıyla 6 dersin 4 ünü geçicek gibi duruyor, 1 i riskli, 1 inden de kalıcam. İnşallah tek dersle kurtarırım bu dönemi çünkü ilk dönemden de 2 ders vardı, böylece temmuzdaki 3 ders sınavına girerim.Yoksa uzayacak.

Kalirim dedigim derside gecmisim 2. Donem temiz.sadece ilk donemden 2 ders kaldi.22 temmuzda onlari da verirsem tamamdir :)

• Toplamda 4 dersim kalmis haliyle 3 ders sinavina giremiyorum.

Sinirda kalan bir dersim var, daha once itirazda bulunup olumlu sonuc alabilen var mi itiraz edeyim o sinava. 29.38 gelmis.

• 
Sayfa: önceki 853854855856857
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.