Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (68. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.701
Cevap
78
Favori
1.063.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birkac dersin anlatimli dvd si cikmis seslial.com da ben 1 adet siparis ettim geldiiginde iyimi kotumu yazarim buraya..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • finansal yönetim dersinin allah belasını versin :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: blood and thunder

finansal yönetim dersinin allah belasını versin :(

4.sinif maliyemisin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: evinda

quote:

4.sinif maliyemisin ?

dikey geçiş 3. sınıf işletmeyim. maliye bölümünde de var mı bu lanet ders?
  • quote:

quote:

quote:

4.sinif maliyemisin ?

bende dıkey geçişle geldım cidden zor mu ya?

• Finansal zor bir derstir ama sınavları kolaydı geçen sene.Hatta çok kolaydı.Bir problemler çözüyorduk, hesap makinesi ile zor çözüyorduk.Öyle korkmuştukki, 3-4 tane sayısal soru gelmişti geri kalanı sözeldi, sayısallarda çok kolaydı.Sayısallar gözünüzü korkutmasın yani.
  • quote:

quote:

quote:

4.sinif maliyemisin ?

Vat ama icerik.olarak ayni degil sanirim ben 4.sinif maliyeyim gerckten kasan bi ders

• quote:

Orijinalden alıntı: Inverness

quote:

quote:

quote:

4.sinif maliyemisin ?

bende dıkey geçişle geldım cidden zor mu ya?

sanki birazcık kasıcak gibi gözüküyor. belki de sorun bendedir
  • Arkadaşlar merhaba.İşletme 4. sınıfım.Sormak istediğim bişey var.
    Murat yayınlarının 4. sınıf işletme yardımcı kitabından bu sene göreceğim derslere bakmamın bi faydası olur mu?Sonuçta konular aynı değil mi?
  • quote:

Hocam bu ders varya benimde yakamı bırakmıyor.Üniversitede tek dersim bu kalmıştı ortalama ile geçtim.Geçen sene açıköğretimde tüm dersleri verdim bi bu kaldı.Geçen hafta ziraat bankasının sınavına girdim 10-15 tane bu finansla ilgili soru sormuşlardı doğru dürüst yapamadım..Lanet olsun böyle derse ne istiyor benden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrtgb -- 28 Kasım 2012; 12:06:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrtgb

Arkadaşlar merhaba.İşletme 4. sınıfım.Sormak istediğim bişey var.
    Murat yayınlarının 4. sınıf işletme yardımcı kitabından bu sene göreceğim derslere bakmamın bi faydası olur mu?Sonuçta konular aynı değil mi?

Kredili sisteme.uygun kitaplari cikti muratin gayet iyi bende var zaten aof kitabiyla ayni gidiyor sorular dikkat ederseniz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emrtgb

Arkadaşlar merhaba.İşletme 4. sınıfım.Sormak istediğim bişey var.

Kredili sisteme.uygun kitaplari cikti muratin gayet iyi bende var zaten aof kitabiyla ayni gidiyor sorular dikkat ederseniz

muratın kitapları çıktı ama sadece soru bankası olarak. normal ders kitabına çalıştıktan sonra kendinizi test etmek istiyorsanız alın.
  • Bende Klavye Öğretimi dersi var. Uygulamalı bir ders, sınavıda F klavye üzerinden belli bir dakikada belli bir kelime yazacan. F klavye zorunluymuş Lanet olsun size Q klavye de olsa olmazmıydı F klavyeyi zorunlu yapmışsınız, hayatımda hiç f klavye kullanmadım, illahi bizi zora sokacaksınız ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur01 -- 29 Kasım 2012; 14:24:40 >
  • Herkes sistem değişti çıkmış sorulara bakmayın bosa zaman kaybı diyor ama ben konulara biraz baktım daha önceki konularla aynı içerik olarak, fark ne başlık daha farklı şekilde atılmış ama konu aynı konu anlatılmak istenen aynı bu yüzden bence çıkmış soruların mutlaka faydası olur.

2 derse ilk 2 ünitelerine baktım içerik ve anlatılmak istenen mantık aynıydı yanıltmak istemem.
  • Ya ders çalışmaya başlayamadım daha ne olcak bilmiyorum. Sürekli aksilik aksilik aksilik.. 9 dersim var bittim ben ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeniBenSevdim..

Ya ders çalışmaya başlayamadım daha ne olcak bilmiyorum. Sürekli aksilik aksilik aksilik.. 9 dersim var bittim ben ya

stratejik düşünmek en iyisi böylesi kısa zamanda, bazı derslerden feragat edebilirsin. Mesela 2 veya 3 dersi çalışmayıp diğerlerini rahatlıkla bitirip onları halledebilirsin. Kalan dersleride seneye veya bütünlemede halledersin. Bütünleme varsa tabi kredili sistemde.

Ben iki dersi bıraktım, finansal yönetim ve maliyet muhasebesi. Diğer derslerle beraber kısa bir sürede, çalışılmaz diye düşündüm. Bir sürü hesap kitap var, formülleri ezberlemek falan gerekiyor. Diğer derslerde var yeterli değil diye düşünüyorum.

Dediğim gibi finansal yönetim ve maliyet muhasebesini bıraktım. Diğer derslere çalışıyorum kolay gereçim diye düşünüyorum bir kere okuyunca akılda kalıyor.

Hukukun temel kavramlarının 4 ünitesini 1 günde bitirdim. 5 Ders kaldı günde 1 ders çalışarak, her dersten 2 ünite bitiriyorum. Önemli yerlerin altını çiziyorum ve diğer yerleride okuyorum. Belirli periyotlarla çizdiğim yerleri kısa süreli tekrar ediyorum. Zaman kalırsa bıraktığım dersleride çalışabilirim. DD ile falan geçeriz belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: felipemassa

quote:

Orijinalden alıntı: SeniBenSevdim..

Ya ders çalışmaya başlayamadım daha ne olcak bilmiyorum. Sürekli aksilik aksilik aksilik.. 9 dersim var bittim ben ya

stratejik düşünmek en iyisi böylesi kısa zamanda, bazı derslerden feragat edebilirsin. Mesela 2 veya 3 dersi çalışmayıp diğerlerini rahatlıkla bitirip onları halledebilirsin. Kalan dersleride seneye veya bütünlemede halledersin. Bütünleme varsa tabi kredili sistemde.

Ben iki dersi bıraktım, finansal yönetim ve maliyet muhasebesi. Diğer derslerle beraber kısa bir sürede, çalışılmaz diye düşündüm. Bir sürü hesap kitap var, formülleri ezberlemek falan gerekiyor. Diğer derslerde var yeterli değil diye düşünüyorum.

Dediğim gibi finansal yönetim ve maliyet muhasebesini bıraktım. Diğer derslere çalışıyorum kolay gereçim diye düşünüyorum bir kere okuyunca akılda kalıyor.

Hukukun temel kavramlarının 4 ünitesini 1 günde bitirdim. 5 Ders kaldı günde 1 ders çalışarak, her dersten 2 ünite bitiriyorum. Önemli yerlerin altını çiziyorum ve diğer yerleride okuyorum. Belirli periyotlarla çizdiğim yerleri kısa süreli tekrar ediyorum. Zaman kalırsa bıraktığım dersleride çalışabilirim. DD ile falan geçeriz belki

Hocam ben 2. sınıftayım. 1. sınıftan kalan derslere agırlık vereceğim artık. Aynen dediğin gibi yaparsak bala falan geçeriz belki ötekilerdende
  • 1. sınıf matematiğinden geçmek isteyenler özel mesaj atsın arkadaşlar.
  • Aof burolari cumartesi acik mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kel_bakkal -- 30 Kasım 2012; 19:10:17 >
  • erhaba. Sınava nerdeyse 1 ay kaldı. Simdi ben
    kendi bölümümden örnek vereyim. 3. Sınıf
    ıktisat. Ilk olarak kitapları aldık. Çalışacagımiz
    sayfalara bakyoruz.
    Para ve banka 114 sayfa.
    Istihdam 90 sayfa
    çalışma sosyolojisi 115 sayfa
    bireysel hukuk 93 sayfa
    çalışma ilişkileri 110 sayfa
    psikoloji 130 sayfa
    ingilizce 124 sayfa yani
    Toplam 777 sayfa yanlış hesaplamadiysam. 1 ay
    vaktimiz var. Simdi istediğimiz kitaptan
    başlayarak toplam bu 777 sayfayı okuyarak
    bitiriyoruz. Tabi okudukdan sonra aklımızda
    yüzde 5 i belki kalır belki kalmaz. Ama yine de
    okuyalim. Sonra tanımları maddeleri koyu
    yazılanları altını çizdiklerimizi tekrar çalışalım.
    Tabi ışi gücü olmayanlar önemli yerlere gerı
    dönsun. Çalışanlar da zaten bu kadar sayfayı
    bitirebilmek için dua etsin. Neyse sonraki adım
    yardımcı soru kitabı alarak her dersten 400 -500
    soru çözmek. Sınava bi hafta kalada nokta atışı
    sorularini çözmek.
    Çalışanlar öğle paydoslarinda direkt kitap basına
    geçsin. Bir de yolda tranvaydi otobüstu
    oturanları sınavınız olduğunu belirtip onları
    kaldırarak birkaç soru veya birkaç sayfa yol
    boyunca okuyabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.