Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (852. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.701
Cevap
78
Favori
1.063.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 850851852853854
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Panamalı Hasta

Geçme notu en az 33 ile koşullu geçermiş.

Bilginize.

30 ve üzeri diye biliyorum ben

Tablo 2de böyle belirlenmiş
    https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim/yonetmelikler-ve-esaslar-yonergeler/esaslar-yonergeler/anadolu-universitesi-acikogretim-iktisat-ve-isletme-fakulteleri-ogrenci-degerlendirme-sistemi-esasla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 29 Mayıs 2017; 22:13:59 >
  • Arkadaşlar ben uluslararası ticaret ve lojistik okuyorum 4 yıllık . Ben bugüne kadar doğru düzgün çalışmadım sınava da 3 gün kaldı ne yapmam gerekiyor bu 3 günde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özetlere bakin beyler boş durmayin. Hayırlısı olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben geçen senenin final sorularına bakıp girerim.
  • Benim Güz döneminden kaldığım 2 dersim var. FF aldım. Bahar dönemi yok. Verirsem bu 2 dersi mezun olacağım.Şimdi tek ders sınavına harç yatırmadan direk girebiliyormuuun ben. Nasıl oluyor bu iş bilen var mı?

• iyi ki bakmışım sınav ne zaman diye ben haftaya sanıyordum bu haftasonuymuş.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y_K_58 -- 31 Mayıs 2017; 14:7:8 >
  • Beyler bilen vardır aranızda
    Diyelim ki bahar döneminden 2 dersten kaldık. Önümüzdeki bahar dönemine kalıyor yani 1 sene sonraya, O zaman da aynı şekilde 200 küsür tl mi yatırılıyor harç olarak ? Yoksa ders sayısına göre mi ?
  • kaldığınız her dersin tek tek parasını alıyorlar. ders başına 35 tl idi yanlış hatırlamıyorsam
  • quote:

Orijinalden alıntı: F_U_R_Y

Beyler bilen vardır aranızda
    Diyelim ki bahar döneminden 2 dersten kaldık. Önümüzdeki bahar dönemine kalıyor yani 1 sene sonraya, O zaman da aynı şekilde 200 küsür tl mi yatırılıyor harç olarak ? Yoksa ders sayısına göre mi ?

200 küsür tl dönemlik yatırıyorsun.

geçen sene 0.5 puandan kaldığım için mezun olamadım ve 2 dönem ücreti kaçtı bi taraflarıma

uluslararası ilişkiler kuramları 2 dersini alan var mı, 37 alırsam mezun oluyorum

derse karşı hiç sempatim yok, şöyle yap böyle yap derseniz çok makbule geçer. alıntılayıp cevap vermeniz benim için daha iyi olacaktır
  • Arkadaşlar bu sınav? 100%70 baz alınan final sınavı mı?

• farego kullanıcısına yanıt
    Final
  • Her dersin parasını almaları gerekir diye düşünüyorum. Tek bir ders için 200 küsür tl almak vicdansızlıktır. İnşallah kalmayız da ödemek zorunda da kalmayız. Bu arada herkese başarılar diliyorum. Yarın ki sınav için.
  • Ramazanda sinav mi olur bea oruc tutamicaz offf

• Gazamiz mübarek olsun gençler. Haydi YA ALLAH.

• Herkes için hayırlısı olsun ufakta olsa çalışıp emek veren herkesin geçsin inş
  • beyler nasıldı sınavlarınız bugunküler iyiydi benim bikaç soruda iki şık arasında kaldım onlar yanlışmış. yarın 4 ders var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ficus

beyler nasıldı sınavlarınız bugunküler iyiydi benim bikaç soruda iki şık arasında kaldım onlar yanlışmış. yarın 4 ders var.

Sorular kolaymıydı vize gibi zzor değildir heralde birde ilk 4 ünitedenmi daha çok çıktı son 4 ünitedenmi ben 7 dersin tümünü verirsem mezunum yarın 4 ders var 4üde birbirinden zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: turki5hmo

quote:

beyler nasıldı sınavlarınız bugunküler iyiydi benim bikaç soruda iki şık arasında kaldım onlar yanlışmış. yarın 4 ders var.

Sorular kolaymıydı vize gibi zzor değildir heralde birde ilk 4 ünitedenmi daha çok çıktı son 4 ünitedenmi ben 7 dersin tümünü verirsem mezunum yarın 4 ders var 4üde birbirinden zor

hocam sorular zor değildi derse göre degişir ama son ünitelerden çok soru geldi. ilk4 üniteden kolay sorular vardı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: turki5hmo

quote:

hocam sorular zor değildi derse göre degişir ama son ünitelerden çok soru geldi. ilk4 üniteden kolay sorular vardı.

tamam bende bakıyorum geçmiş sorulara şimdi sosyal hizmetler bölümünde türk dili 2 görüşme teknikleri ve sosyal pskiloji 2ye gireccem
  • 
Sayfa: önceki 850851852853854
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.