Şimdi Ara

AÖF 2012-2013 Yılında Okutulacak Dersler Açıklandı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
57.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ommix

quote:

Orijinalden alıntı: iandi

Arkadaşlar bi sorum olacak. Arkadaşım gecen donem muhasebe denetimi mali analiz dersinden kaldı. Tek dersi vardı bitiremedi. Bu sene bu dersi almak istedik fakat ders ikiye bölünmüş galiba. Denetim tek ders finansal yönetim tek ders olarak. Biz ders kaydı yaparken sadece denetim dersi vardı onu aldık. finansal yönetim dersini bahar döneminde mi alacağız ya da almayacak mıyız? bilgisi olan var mı acaba?

Eğer ders ekleme ekranında finansal yönetim dersi çıkmıyorsa bahar döneminde alacak demektir dersi.
    http://eogrenme.anadolu.edu.tr/Documents/2012-13-DersListesi.pdf bu linkten arkadaşının okuduğu bölüme ve derslere bak.En solda yarıyıl yazan yerde 7 ve 8 olanlara bakacak.Finansal yönetim 8.yarıyıl olarak gözüküyorsa baharda alacak o dersi

Çok teşekkür ederim dediğiniz gibi 8.yarıyılda görünüyor.

• İşletme 2. sınıfa geçtim ama ben 2. dönem dersi olan MUHASEBEDE BİLGİ YÖNETİMİ dersini gelecek seneye atmak istiyorum.Bu ders 1. dönemde hangi dersin devamı. İŞL205U İŞLETME YÖNETİMİ Bu dersin devamı mı.Yani 3. yarıyıla ait olan hangi dersi almazsam 4. yarıyıla ait olan MUHASEBEDE BİLGİ YÖNETİMİ dersinden kurtulmuş olurum..
  • arkadaslar ocaktaki vizelerde hangi ünitelerden sorumluyuz her dersin kacıncı ünitesine kadar calısacagız
  • yardımcı kitap alan var mı yoksa aöfden aldıgımız ktiaplardan mı calısıyorsunuz

geçmiş yılların cıkmıs sorularınada bakmalımıyız yine gelir mi tamamen mi değişik sorular gelir?
  • Dış ticaret peki ?
  • ya arkadaşlar bu onümüzdeki sınava da eski sistem gibi sadece çıkmış sorulara çalışarak girsek ne kadar iyi olur sizce :D
  • Bende öyle yapmayı düşünüyorum ama konular ünitler aynı sadece bazı konular çıkartıldı deniliyor gereksiz bi dünya konu olduğu söyleniyordu yinede sınav sistemi değişmeyecektir en mantıklısı bu nokta atış sorularını aldım bi ünitede 100 soru var 4 üniteden sorumluyuz genelde 400 soru geçmiş yıl sorularının hepsi bütün dersler 400 soru
  • Ben de dgs ile geçen yıl 3 sınıf dan giriş yaptım aöf'e mutlak sistemden şimdi kredili sisteme geçtik kredili sistem de ise belli bir krediyi tutturmak gerekiyor
    şuan da 4 sınıfım ve kredili olarak görücez bu seneyi 3 sınıftan aldığım notlar
    genel ortalamayı etkisi olucak mı acaba?

bu arada sınavda 20 soru sorulacakmış ve yanlışlar doğruyu götürmüyormuş.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.