Şimdi Ara

aöf 2. üniversite bölümler arasında kaldım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar anadolu üniversitesinin 2. üniversite programı var aöfden bi bölüm seçip okuyonuyor fakat bölümler arasında kaldım.

Büro yönetimi ve yönetici asistanlığı
    İşletme yönetimi
    İnsan Kaynakları yönetimi

sizce bu bölümlerden en işi yarar hangisi yarın öbür gün işler ters giderse kamuya veya özel sektörde biryere girmeyi düşünsem işime hangisi daha çok yarar .

Şuan okuduğum bölüm 2 yıllık basım yayın , hiç sevmedim bölümü konservatuar tutmadığı için devam etmek zorunda kaldım.Şuan bu bölümünde bi işe yaracağını sanmıyorum hiçte ilgimi dahi çekmiyor .
    Bu sorduğum aöf bölümlerin hangisi iş yapar yada sizin tavsiye edebileceğiniz bölüm varsa onlarada bakarım .

• devlette şu an popüler bölümler ilahiyat, adalet, sosyal hizmet..

aöf maalesef özelde pek işe yaramıyor. CV'de örgünde okuduğun bölümün yanında bir artı olarak bulunabilir ama sadece açıköğretim diploması özelde bir işe yaramaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • özel şirketler için işe yaramayan bölümler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaelf7

devlette şu an popüler bölümler ilahiyat, adalet, sosyal hizmet..

aöf maalesef özelde pek işe yaramıyor. CV'de örgünde okuduğun bölümün yanında bir artı olarak bulunabilir ama sadece açıköğretim diploması özelde bir işe yaramaz.
    Peki devlette bi ise yarar mı??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HarleyDavidson kullanıcısına yanıt
    devlette şu an torpilin varsa diplomaya da gerek yok :)

Devlette KPSS ile alımlar yapıldığından diplomanın hangi üniversiteden alındığının bir önemi yok. Bu nedenle aöf diploması da yeterli oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.