Şimdi Ara

AOC Q3279VWF Televizyon yapma ve Ses sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2 Gun Once AOC Q3279VWF siparişi verdim hepsiburadadan. Fiyat performans açısından daha iyi bir ürün olduğunu düşünmüyorum. Ancak bir sürü problemle karşılaştım. Sizlerin yardımına ihtiyacım var. Ürün, 2k çözünürlükte 75 HZyi destekliyor. Yapmak istediklerim:

1- Ürünün tek HDMI girişi var. Bir adet Display Port var. Hem uydu alıcısına, hem android tv ye hemde playstationa bağlamak istiyorum tak çıkar yapmadan. Bunun için şu ürünü aldım. 2k da 75hz için saniye de 7gbit veri gerekiyor. Bu kablolarda bunu destekliyor. Yinede görüntüde herhangi bir kayıp yaşar mıyım?

2- Ürüne 5+1 ses sistemi bağlamak istiyorum ama sadece 3.5mm girişi var. Bunu nasıl yapabilirim? Bunun için ses kartına ihtiyacım olacak mı? Olacaksa bunu nasıl monitöre bağlayabilirim? Bildiğim kadarıyla 3.5mm girişi 5+1 i desteklemiyor ama ben 5+1 sistem kurabilmek istiyorum.

3- Bu ürünü buldum aliexpresste. Bunu 3.5mm girişine taksam, bluetooth 5+1 sisteme bağlayabilir miyim?

Her türlü önerinize açığım. Aynı zamanda 5+1 sistem ya da soundbar almak istiyorum iyi bir sinema deneyimi için. Oda 15 metrekare. Her türlü ürün tavsiyenize açığım. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semiramist1 -- 28 Kasım 2018; 0:56:11 >

• Guncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.