Şimdi Ara

AOC G2460PF FreeSync Monitör İncelemesi + Kullanıcılar Kulübü (TR'de İlk ve Tek) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.072
Cevap
24
Favori
53.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Menü TR olmuyor maalesef.

Görüntü ayarları şu şekilde iyi oldu bende, soran olursa bakabilir.

AOC G2460PF FreeSync Monitör İncelemesi + Kullanıcılar Kulübü (TR'de İlk ve Tek)

AOC G2460PF FreeSync Monitör İncelemesi + Kullanıcılar Kulübü (TR'de İlk ve Tek)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 28 Nisan 2016; 16:58:15 >

• Takipteyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar driver ı güncellememiz gerekiyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Crash_35

Arkadaşlar driver ı güncellememiz gerekiyor mu?

Yarın net cevap veririm.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam bekliyoruz

• Dün alıp kurdum bu monitörü.
    AOC i2369vm ile yan yana kurup 3-4 saat oyun oynadım.
    Renk ayarı için internetten özel ayarını da bulup windowsa o dosyayı tanıttım.
    Şunu net söyleyebilirim. i2369vm'nin renk, görüntü kalitesi bu monitörden fersahlarca ötede. Siyahlar daha siyah, görüntü çok daha güzel görünüyor. E haliyle oyun ve filmler de.
    Ama şu da bir gerçek ki 144 hz'ye geçer geçmez mouse'u ilk hareket ettirdiğimde bile farkı net bir şekilde görebildim. Bu saatten sonra 144 Hz'den aşağısı kesmez. Görüntü akıyor resmen. Özlemişim zamanında 100 FPS çakılı geçirdiğim CS günlerimi. :)
  • Hocam yeni gördüm konunuzu inceleme güzel, Amazon Benq göndermemeye devam ederse bende bu veya viewsonic'e yönelmeyi düşünüyorum.

Teşekkürler, iyi günlerde kullanının.
  • Fallout kullanıcısına yanıt
    Renk ayarı için internetten özel ayarını da bulup windowsa o dosyayı tanıttım.

Hocam link atar mısınız nasıl yaptınız anlatırmısınız. Bende cs oynuyorum hangi çözünürlükte oynuyorsunuz

• lori2 kullanıcısına yanıt
    https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/3g595y/for_everyone_that_has_an_aoc_g2460_144_hz_monitor/

Şu linkte ayarlı yapılmış renk dosyası ve nasıl yapılacağı mevcut.

Biraz sanki pembemsi gelse de çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim.
  • Fallout kullanıcısına yanıt
    aynen daha güzel ama benimki de pembemsi oldu üst taraflar sanki :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nathrath

aynen daha güzel ama benimki de pembemsi oldu üst taraflar sanki :)

Yine ayarlanır o pembelimsilik de üst taraflarda sanırım homojenlik bozuluyor ekranın. O yüzden o kısma özellikle yapılabilecek bir şey yok. Panelin kalitesi bu maalesef.
    Amaç oyunsa da sıkıntı değil onlar :) CS'de akıyor görüntü :) Diğer oyunları pek deneyemedim.
  • Görüntü ince ayarları yaptıkça her geçen gün daha iyi oluyor sanki. BF4 oyunuyorum, yağ gibi akıyor maşallah... Mouse deseniz kuyruklu yıldız olmaktan çıkmış artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crash_35 -- 29 Nisan 2016; 11:30:30 >
  • Crash_35 kullanıcısına yanıt
    Bilgisayara oturunca en az 20 sekme açınca ve içlerinde çok hızlı hareket etmek istediğimde monitör kısıtlıyor takılmaya falan başlıyor, 144Hz in en güzel tarafı bu zaten.

• bu monitörle
    27" paneli olan monitör arasında kaldım hangsini almak mantıklı free sync çok önemlimidir?
    kullandıgım ekran kartı zaten nvidia quaddro 4000 serisi veya amd hd5770 olacak.

link
    http://www.amazon.com/AOC-G2770PQU-Ultimate-Performance-Professional/dp/B00L8LTB3W?ie=UTF8&psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_act_title_2&smid=ATVPDKIKX0DER

konu müdavimi arkadaşlar yorumlarsa sevinirim çok fazla monitör detayını anlamıyorum.
    aradaki farkta 100 dolar kadar olunca bi düşündüm sahsen

• onurk_ kullanıcısına yanıt
    Extra verme boşuna.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Diğerinin cezbeden yani bi 3 Inc büyüklüğü aslında.
    Panel olarak veya kullanım olarak ayniysa 27" bi tık daha cezbediyor kararsizligim ondan.
    Bu arada sizin konuyuhep görüyordum ilk defa detaylı okuma şansım oldu ayrıca elinize emeginize saglik

• onurk_ kullanıcısına yanıt
    Oynadığın oyunlar alan hakimiyeti getiriyorsa örneğin fps tarzı ise 24 en ideali diyebilirim. 27 aldığında ekranın uç kısımlarına hakim olamayabiliyorsun. Oynadığın mesafe standart masaüstü kullanım olarak düşünüyorum tabiki.
  • Crash_35 kullanıcısına yanıt
    Evet standart masaüstü olarak dusunuyorum.

Oyun olarak tam bi dusuncem yok ama muhtemel cs gta turu oynanır gibi

• Kargo neredeyse gelecek, ups vermişler,ekran kartı i parcel ile.. yola yeni çıkmış, acaba ekran karti gelene kadar ekran için ne yapmalı, ayarlar vs..

Edit, ekran istanbul daymış, alınca şunu yapmalısın dediğiniz bir şey var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoadSing3r -- 30 Nisan 2016; 11:20:59 >
  • arkadaşlar bende bu monitorü hepsiburadadan aldım fakat kullanırken bir süre sonra ekranın alt kısmında beyaz çizgiler çıkıyor ve kısa sürede bütün ekranı kaplıyor sonrasında da tüm ekran siyaha dönüyor. bios ekranında bile aynı sıkıntı oluyor. monitörü kapayıp açıyorumum (ya da bağlantıyı söküp takıyorum) düzeliyor ama bir iki dakika sonra tekrar aynı şey. değişime mi göndermeliyim sizce sorun neden kaynaklı ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.