Şimdi Ara

AOC G2260VWQ6

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış Monitör Türü #LED
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    4 yıllık monitörüm 2kya gectigimden satılık. Kutusu içeriği tamamen duruyor. Vatan bilgisayar faturalı. Garantisi bitti. En ufak sorunu yoktur. 21.5 inç 75hz 1 ms. Modeli AocG2260VWQ6. Internette en ucuz 750ye var ama ölü pixelli onlar aciklamada yazıyor. En uygun vatanda 780 lira. Fiyatım 600 lira. Pazarlık yapılır. Sıfır ürün nasılsa bu da ayni içiniz rahat olsun. Ürün hem freesync hem de g sync desteğine sahiptir

AOC G2260VWQ6
    AOC G2260VWQ6
    AOC G2260VWQ6
    AOC G2260VWQ6
    AOC G2260VWQ6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanSüperKahraman -- 18 Mayıs 2020; 14:7:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir de garantisi olsa 800 falan isterdiniz herhalde. Ne diyelim, kolay gelsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi şanslar hocam.
  • AlperÇorapçıgil kullanıcısına yanıt
    Kaç liraya satayim hocam? Sıfırı 800 lira. Bu monitör sifiriyla aynı kondsiyonda. Kutusu içeriği faturası herşeyi sapasağlam duruyor. 400e mi vereyim ürünü? Sıkıntı yok 400den de vereyim ama dolar kuru malum. 2 ay önce 144 hz monitörler 1000 liraydı. O zaman bunu deseniz sonuna kadar hak verirdim size. Ama şuan 144 hz monitörler 1400 liradan başlıyor Gamebooster gibi saçma ürünlerde bile. Alacağım monitör 1600 liradan 2100 liraya zamlandi. Bu durumda 400e ben verirsem kendim istediğim monitörü alamayacagim

• peques kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• UçamayanSüperKahraman U kullanıcısına yanıt
    180 tl daha verip garantili jelatinleri üstünde hiç kullanılmamış almak daha karlı olacağı kesin. Hiç sorunu yok diye garantiyi ve kullanım yıpranmalarını bir kenara atamazsınız. Hayırlı satışlar

• merciles_01 M kullanıcısına yanıt
    Fiyat zaten 600 değil. Pazarlik payi bıraktığımi yazdim. Ben buraya pazarliksiz fiyati yazsam ozelden 1000 tane pazarlık mesaji gelecek.

Yanlış anlama istediğin fiyattan koyabilirsin mal senin . Ben sadece bu şekilde satılmasının zor olduğunu söylemek istedim bende monitör arıyorum bunun 24 inch olanı ile anlaştım alacağım.

Müşteri olarak bu ürünü kaça alacağınızı düşünün. Sıfır, adına faturalı ve garantili bir ürün yerine 4 yıllık kullanılmış bir ürün almaya arada kaç TL lik fark olursa teşvik ederdi sizi, bunu düşünün ve fiyatı ona göre belirleyin bence. 200 TL lik fark sizi sıfır değil de bu ürünü almaya teşvik ediyorsa bırakın kalsın fiyatı.

Evet kur arttı ama zaten sıfırı fiyatları da arttı. Yani sizin baz aldığınız fiyat kur artışı olan fiyat. Sıfırı artmasaydı 400 TL zor yazardınız. İki ay önce (kur benzerdi) aynı ürün Antalya letgo da 400 TL den 1.5 ay kaldı. İlanı koyduğunda indirim yapıp satmadı bana, gittim sıfır başka bir monitör aldım ben de. Neyse size İyi satışlar dilerim.

Bu monitörün piyasasını takip etmediğiniz belli. Bu monitörün fiyati kur artmadan once 760 liraydı vatanda. Şuanki fiyatı zaten indirimli fiyati. Ek olarak bundan önce de ürün sattım. Ne zaman ben pazarliksiz fiyatimi yazsam, özel mesajdan 15 kisi birden daha düşer mi düşer mi diye yazıyorlardı. Ben zaten ciddi alıcıyla pazarlığımi yaparım. 300 liraya ilana koyduğum Zalman Z3 Plusa da bu kadar laf etmişlerdi. Gerçekten ihtiyacı olqn bir öğrenci arkadaşa denk geldim ve 120 liradan verdim. 200 lira yazılan ilanlari kapış kapış alırken siz. Bunlar alıcıyla benim aramda. Gerçekten ihtiyacı olan adam zaten böyle yorum yapmaz. Bana özel mesaj atar durumunu anlatir ben de onunla pazarlık yaparim. Daha çok mesaj atip konuyu kirletmemenizi rica ediyorum. Iyi forumlar

• Bilgilendirmek için yazıyorum. Fiyata laf edecek arkadaşlar Bunun 100 150 aşağısına Vga girişli, 5-8 ms, Freesync G-sync desteği olmayan asırlık monitörlere bakabilirler. Ihtiyacı olan arkadaşlar özelden iletişime geçerse bir orta yol bulunur.

• Ozele yazdim

• Aynı modelin 6 ay garantisi kalmış halini 500 e zor satmıştım yakın zamanda.
  • 21guns 2 kullanıcısına yanıt
    Aklımdaki fiyat da o civar zaten benim. 600 yazmamin sebebi pazarlık sünnettir diyerek pazarlıksiz fiyat yazilan ürüne yarısı fiyat teklif eden oluculeri mümkün olduğunca uzak tutmak. Ama pek işe yaramamış sanırım. 250 teklif eden mi ararsin, 200 teklif eden mi ararsin... Sanki ben burda kare ekran monitör veriyorum 200 lira teklif ediyor adam gerçekten sinirlenmemek elde değil

Onlara cevap dahi yazmazdım ben.

Yazmıyorum zaten O paraya satacağıma evde durur televizyona çevirir kullanirim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.