Şimdi Ara

AOC C24G1 MONİTÖR [ANA KONU] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
939
Cevap
15
Favori
73.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Monitör bugün ulaştı ve test ettim. Monitörü fiyatına göre beğendim diyebilirim. Özellikle yükseklik ve sağ sol ayarları çok rahat yapılabiliyor. Renk parlaklık contrast vb. ayarlarını yaptım bu yönden iyi sayılır.

Monitörü ilk açtığımda sağ kasada çok ufak açıklık dikkatimi çekti. Açtığımda ise olaya bakın :

AOC C24G1 MONİTÖR [ANA KONU]

İade göndereceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre6128

hocam gönderimi nasıl yapıyorsunuz? sitesinden iade talebinde bulundum ups kargo çağırıp itopya sitesinde bulunan kargo kodunu verip gönderiyormuyuz.

Alıntıları Göster
    Aynen söylediğiniz gibi.Bende öyle gönderdim.

Avrupa da Batı da satılmayacak ürünler malesef bizim buraya kakalanıyor gibi geliyor bana.
    @Section8
  • Steelo S kullanıcısına yanıt
    Steelo ben değişim yapmak istemiyorum. Direk iade alıyorlar mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Section8

Steelo ben değişim yapmak istemiyorum. Direk iade alıyorlar mı?
    Açılan veya kullanılan malı iade almıyorlar diye yazmışlar iade/garanti bölümünde.Tüketici hakları gereğince 14 gün içinde iade edebilirsin ama itopya bunu etik bulmuyormuş :)

Yani iade edebilirsin ama tüketici hakları yoluyla olabilir.Kendilerine direk iade için birşey göndermedim hiç o yüzden bilmiyorum.Arayıp sorabilirsin itopyayı daha net olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Steelo -- 19 Şubat 2019; 14:29:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Steelo

Açılan veya kullanılan malı iade almıyorlar diye yazmışlar iade/garanti bölümünde.Tüketici hakları gereğince 14 gün içinde iade edebilirsin ama itopya bunu etik bulmuyormuş :)

Yani iade edebilirsin ama tüketici hakları yoluyla olabilir.Kendilerine direk iade için birşey göndermedim hiç o yüzden bilmiyorum.Arayıp sorabilirsin itopyayı daha net olur.

Alıntıları Göster
    yeni kanuna göre 6 ay içinde bozulan ürün ayıp ürün sayılıyor ve direkt olarak iade veya değişim hakkımız bulunuyor. ürünün fabrikasyon değil de kullanıcı hatası nedeniyle bozulduğunu kanıtlamak servisin sorumluluğunda bu yüzden ürünün yakından fotolarını çekerek fiziksel darbeye maruz kalmadığına dair elinizde kanıt bulundurmak faydalı olur, malum servislerin ne yapacağı belli olmaz. 31 ağustosta evlenince kullanmak üzere vatanbilgisayardan televizyon aldım. servis haftaiçi öğlen arasında geldiğinden ayrıntılı test edemedik. çalıştırıp kontrol ettik kutusuna koyup kenara kaldırdık. forumda modelde ciddi sıkıntılar olduğunu görünce tekrar kutulumunu yapıp ayrıntılı test ettim ve resimdeki sorunla karşılaştım. bu cumartesi gününe servisten randevu aldım gelsinler değişim talep edeceğim, yok tamir edeceğiz derlersede direkt iade için bastıracağım. üretici firmaların, bizi ciddi anlamda üçüncü dünya ülkesi olarak gördüklerinden ellerindeki fason malları bize kakaladıklarını düşünmeye başladım.

• Steelo S kullanıcısına yanıt
    hocam ben şimdi iade talebinde bulundum ve değerlendirme aşamasında göeünüyor. siz itopyadan onay mı beklediniz yoksa kargo koduyla direkt gönderdiniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre6128

hocam ben şimdi iade talebinde bulundum ve değerlendirme aşamasında göeünüyor. siz itopyadan onay mı beklediniz yoksa kargo koduyla direkt gönderdiniz mi?
    Direk gönderdim cevap vermelerini bekleme.Kargonun içerisine problemini yaz, faturanın kopyasını koy, cep telefonunu yaz ve değişim veya iade hangisini istiyorsan onu yaz gönder.
  • arkadaşlar merhaba c24g1 monitörü yeni aldım herhangi bi driver fln vs yüklememiz gerekiyormu ve tavsiye edeceğiniz ayarlar varmı şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: cherkes16

arkadaşlar merhaba c24g1 monitörü yeni aldım herhangi bi driver fln vs yüklememiz gerekiyormu ve tavsiye edeceğiniz ayarlar varmı şimdiden teşekkürler
    Herhangi bir setup gerekmiyor CD de masaüstünden bazı ayarları yapabilmen için programlar var. Önerilen ayarlar bazı arkadaşlar önceki mesajlarda paylaştılar. Hayırlı olsun
  • Monitörü ölü pikseller çıktığı için geri gönderdim. 2 haftadır sonuç için servis onayı bekliyorum. Değişime de razıyım. Ama ne telefonu açıyorlar ne de düzgün cevap veriyorlar. Böyle bir saçmalık ile uğraşıyorum.

İade ya da değişim talebi ile geri gönderdiniz mi? Geri gönderdiyseniz durumunuzu merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kan Turalı

Monitörü ölü pikseller çıktığı için geri gönderdim. 2 haftadır sonuç için servis onayı bekliyorum. Değişime de razıyım. Ama ne telefonu açıyorlar ne de düzgün cevap veriyorlar. Böyle bir saçmalık ile uğraşıyorum.

İade ya da değişim talebi ile geri gönderdiniz mi? Geri gönderdiyseniz durumunuzu merak ettim.
    dün iade talebiyle kuryeye teslim ettim şu anda dağıtımda bakalım ben ne kadar bekleyeceğim.
  • Section8 kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle geçmiş olsun ve bu önerim herkeze ne ürün alırsanız alın video kayıt edin kargo kutusunu açılırken takarken ve sorunları video kaydetmek direk etki ediyor ve hızlı çözülüyor bilginize iyi forumlar dilerim
  • ST0RMHAWK kullanıcısına yanıt
    En fazla piksel hatası çıkar diyordum ama böyle birşey çıkınca kalakaldım. Bunlar fabrikada hiç mi kontrol edilmiyor. Servistekilerde kullanıcı hatası derse ugraş dur. Bakalım yeni gönderdim.
  • Dedigim gibi her zaman video hocam kesinlikle çok etkisi oluyor thh yazılı ve videolu açıklama olunca hızlı çözülüyor iyi forumlar dilerim
  • itopyaya ulaşamıyorum aradığım gibi bağlantı kesiliyor telefon dahi çalmıyor sebebi ne olabilir? numaramızı engelleme gibi garip şeyler geliyor aklıma. iade talebi ne aşamada bilgi alacaktım.
  • emre6128 kullanıcısına yanıt
    Hatırladığım kadarıyla telefonları bozuk-çalışmıyor vs. tam bilmiyorum. Facebook yada mail at
  • Bugün tam 35 dakika gitar melodisini dinledikten sonra birisi telefonu açtı. Monitör hakkında konuştuk ve yenisini göndereceklerini söylediler.

Facebook üzerinden mesaj atarsanız daha hızlı dönüyorlar. Ama yine de sonuç almak için çok bekliyorsunuz. İlk alışverişim ve kötü bir referans oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kan Turalı -- 25 Şubat 2019; 18:13:23 >
  • Kan Turalı K kullanıcısına yanıt
    kendilerine mail attım sipariş numarası vb. herşeyi yazdım ürünü kendilerine gönderdiğim ve cuma günü teslim aldıkları halde ürünü kendilerine nasıl göndereceğim konusunda mail ile geri dönüş yaptılar. bir daha tövbe.
  • alınır mı
    firma sorunlu galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: undermunder

alınır mı
    firma sorunlu galiba
    sorun yaşayan da var yaşamayan da var
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.