Şimdi Ara

AOC AGON AG241QX 2K 144Hz Gaming Monitör - 1700 tl -> 1600 tl - 3yıl Vatan Garantili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
3
Favori
429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 AOC AGON AG241QX 2K 144Hz Gaming Monitör - 1700 tl -> 1600 tl - 3yıl Vatan Garantili
    Monitör: AOC AGON AG241QX 2K 144Hz
    Garanti Süresi: 3 yıl Vatan Bostancı'dan alınmıştır.
    Alınma Tarihi: 11.03.2020
    Garanti Bitiş: 11.03.2023
    Sorunu var mı?: Yok.
    Ölü Piksel: Yok
    Faturası: Var.
    Kutu içeriği: Her parçası ve kutusu duruyor.

Monitörü 11.03.2020 tarihinde sistemi upgrade etmek için aldım. Vatan Bostancı'dan teşhir ürünü olarak aldım. Ürünün geçmişinde iade ve tamir vs. olmadığı belirtildi. Kayıtlarından birlikte kontrol ettik. Sadece Bostancı'da bir süre kullanılıp kaldırılmış. Ölü piksel vb. testlerini yaparak aldım.
    Yaklaşık 10 gün kadar kullandım daha sonra 1080P'den 2K'ya geçmek kesmediğinden curved ekranı olan 27" bir monitör (MPG27CQ) satın aldım. Dolayısıyla monitöre ihtiyacım kalmadı kutusunda tüm aksesuarları ile birlikte duruyor.

Akakçe'den baktığımda en ucuz sıfırı 2800 lira olarak görünüyor. Monitörü teşhir olarak aldığımı ve kullanıldığını göz önünde bulundurarak ve hızlı satmak istediğim için fiyatını makul yazıyorum. Hızlı olan alsın derim.
    1-2 tb sata ssd ile takas düşünebilirim.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat: 1700 -> 1600.
    Muhtemelen en ucuz fiyatlı AOC AGON AG241QX 2K 144Hz

Görseller:
    Not: Monitörün sağ alt kısmında ekran açıkken görülemeyen ufak bir çizik var. Bunun dışında kozmetik sorunu yoktur. Bunu da göz önünde bulundurun.
    Fiyat : 1600 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Merhaba hocam bende 2k bakıyorum ama 1080p den geçmek kesmedi dermişsiniz dahamı kötü anlamadım sizin verdiğiniz bilgi doğrultusunda bende 2k ya geçmeyebilirim farkı hissettirmiyormu?

Ekran kartım rtx 2080

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.sins

Merhaba hocam bende 2k bakıyorum ama 1080p den geçmek kesmedi dermişsiniz dahamı kötü anlamadım sizin verdiğiniz bilgi doğrultusunda bende 2k ya geçmeyebilirim farkı hissettirmiyormu?

Ekran kartım rtx 2080
    Bu biraz kişisel. Arada oyunlarda hissedilir bir fark oluyor ancak her zaman iyinin de iyisi var. Yine 2K monitör kullanıyorum ama bunun dışında VA panel ve curved gibi daha iyi deneyim sağlayan artıları var. Çözünürlüğün dışında bunlar da tatmin edici birer etmen. 2080 ekran kartım olsa min. 2K monitör kullanırdım. G-Sync sonradan desteklemeye başladı mı bilmiyorum ama MPG27CQ tavsiye ederim. AG241QX gibi bazı monitörler freesync olsa da g-sync ile de kullanılabildiğini okumuştum. Ben de 5700 xt ile kullanıyorum.
  • mhk_mhk kullanıcısına yanıt
    Anladım dostum teşekkür ederim bilgi için. Bende alacaktım 5700xt ama yazılım sorunları var dedi çoğu arkadaş bu yüzden vaz geçtim. Rtx 2070 süper alacaktım sonradan 2080 le arasında fiyat farkı yok denecek kadar azdı 2080 aldım.

Edit: Önerdiğin monitör benim bütçeyi aşıyor 3.700 bandında gerçi benim monitörü satarsam bir ihtimal alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.sins -- 28 Mart 2020; 17:21:38 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ssd satın aldığımdan artık ssd ile takas düşünmüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.