Şimdi Ara

AOC 31.5' Q3279VWF D-SUB DVI HDMI DP 5ms 75Hz 2K Led Monitör 999 TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
7
Favori
15.703
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende aldim satarim. Gocuman geldi bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Param olsa alırdım..

• Hocam fiyat nedir monitor için. Uygun olirsa alabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sedat2934 -- 10 Şubat 2018; 14:47:31 >
  • ÜRÜNÜ GELEN ARKADAŞLAR VAR MI? NASIL ÜRÜN, IŞIK SIZMASI VS PROBLEMLERİ VAR MI?
  • Hoparlor varmiydi bunda.

• https://www.youtube.com/watch?v=qxIjxhYU7wo
    https://www.youtube.com/watch?v=DqUbnerR3Hk

Fiyat güzel fakat bu görüntülerdeki ghosting olayı aşırı derecede rahatsız edici.

Bu derece ghosting sizdede varmı çözümü yokmudur acaba monitörün kendi ayarlarıyla. Kullanan arkadaşlar bu konuda bizi aydınlatırsa çok sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• alanlar memnun mu bu üründen?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben buna harici canak anten taksam. Tv olark kullanabilirmiyim acaba
  • Hic foto yok hani yesillenmemis buralar.

• Arkadaşlar ürünü aldım. Ghosting farketmedim. İnce ayarlarını da yaptım. Oldukça memnunum. Valla 32 inç 2k monitör kullanmak büyük zevk veriyor.

Üründe hoparlör yok. O da olsa dehşet olurdu.

Görüntü gayet güzel.

Aydınlatması yani parlaklığı başarılı

Genel olarak sormak istediğiniz şeyler varsa yazın cevaplayayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: buyukaptan

Arkadaşlar ürünü aldım. Ghosting farketmedim. İnce ayarlarını da yaptım. Oldukça memnunum. Valla 32 inç 2k monitör kullanmak büyük zevk veriyor.

Üründe hoparlör yok. O da olsa dehşet olurdu.

Görüntü gayet güzel.

Aydınlatması yani parlaklığı başarılı

Genel olarak sormak istediğiniz şeyler varsa yazın cevaplayayım

Hocam ghosting karanlık sahnelerde rahatsız edici düzeyde deniliyor. Özellikle de hızlı hareketlerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E2i4LiFe -- 25 Şubat 2018; 12:29:27 >
  • tv olarak kulansam nasıl olur fikir verecek arkadaş varmı
  • zaman az kaldı beyler yardım
  • H.burada dan 850 küsür liraya +100 liralık axess chip para kampanyası ile aldım. Açıkçası beklediğimin çok üzerinde bir performansı var. Şansıma ölü piksel vs çıkmayınca süper oldu. 3 4 senedir 32" ips panel kullandığım için büyüklüğüne alışkınım. Ben tamamen 3000:1 kontrast değeri için aldım. İps panele göre kontrast çok daha iyi fakat renk gamutu daha düşük. Farklı açılardan bakıldığında tn panelden daha iyi fakat ips panel kadar stabil bir görüntü yok. Casual oyuncular için fazlasıyla yeterli. Sorunuz olursa pm den yazabilirsiniz.

Artıları:
    2k 75hz freesync
    Yüksek kontrast
    Tatminkar siyah doygunluğu

Eksiler:
    Hoparlör
    Vesa
  • 3 tane alıp, 3'lü monitör standı ile kullanmak istiyorum. Çerçevesi olmayan ya da çok az olan HP 27es gibi monitör düşünüyordum. Boyutuna göre çözünürlüğü nasıl acaba? 4K dan sonra kötü gelir mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: otto_kahn

3 tane alıp, 3'lü monitör standı ile kullanmak istiyorum. Çerçevesi olmayan ya da çok az olan HP 27es gibi monitör düşünüyordum. Boyutuna göre çözünürlüğü nasıl acaba? 4K dan sonra kötü gelir mi?

Selamlar

Bu üründe Veba mount yok, o sebeble 3lu monitor stands ile kullanamaya bilirsiniz.

Bende hepsibuarada kampanyası ile 875TL ye adim. Axesim yoktu maalesef.
    Urunun çözünürlüğü gayet yeterli, 27" 1440p monitor kullanan biri olarak düşük geleceginini düşünüyordum. Ama gelince çok yüksek coznurluk aramadım. 31" 4K monitor almaya kalsak 2000 - 4000 Tl arası fiyatlar var o sebebten ben biraz gozum kapalı bu modele yöneldim.

• Vega_dj kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim.
    Sağda ve solda kalan monitörlere karşıdan değilde açılı bakacağım için görüntü kaybı olabilir mi IPS panel olmadığı için? Ayrıca mat olmamasıda bu durumda dezavantaj yaratır mı?

• quote:

Sağda ve solda kalan monitörlere karşıdan değilde açılı bakacağım için görüntü kaybı olabilir mi IPS panel olmadığı için? Ayrıca mat olmamasıda bu durumda dezavantaj yaratır mı?

IPS kadar gorus acisi tabiki iyi degil, ama eski panellere nazaran iyi.

Ben ofiste iki monitor setup kullaniyorum (bu aoc 31" den bahsetmiyorum), monitorleri birbirine acili olarak koyuyorum. Sizin kullanim kosulunuzu bilemem ama 3 tane 31" yanyana duz birsekilde kullanamak yerine acili yerlestirebilirsiniz o kosulda sikinti cikartmayacaktir,

Bir onceki mesajda Veba mount yazmisim esasen Vesa mounttan bahsediyorumdum.

Genel olarak bu monitorun en buyuk ozelligi ucuz olmasi, ips, 4k, vesa, hoperlor, pip, olsun isterdim bende ama 2000 ustu para vermektense, duzgun goruntu kalitesi iyi f/p monitor olarak bunu aldik.

Ghosting ile ilgili bir problem yasamadim ben. oyun filan oynamiyorum. Koselerden biraz isik sizmasi var, ful siyah ekranda belli oluyor, ben cok rahatsiz olmadim bu durumdan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vega_dj

quote:

IPS kadar gorus acisi tabiki iyi degil, ama eski panellere nazaran iyi.

Ben ofiste iki monitor setup kullaniyorum (bu aoc 31" den bahsetmiyorum), monitorleri birbirine acili olarak koyuyorum. Sizin kullanim kosulunuzu bilemem ama 3 tane 31" yanyana duz birsekilde kullanamak yerine acili yerlestirebilirsiniz o kosulda sikinti cikartmayacaktir,

Bir onceki mesajda Veba mount yazmisim esasen Vesa mounttan bahsediyorumdum.

Genel olarak bu monitorun en buyuk ozelligi ucuz olmasi, ips, 4k, vesa, hoperlor, pip, olsun isterdim bende ama 2000 ustu para vermektense, duzgun goruntu kalitesi iyi f/p monitor olarak bunu aldik.

Ghosting ile ilgili bir problem yasamadim ben. oyun filan oynamiyorum. Koselerden biraz isik sizmasi var, ful siyah ekranda belli oluyor, ben cok rahatsiz olmadim bu durumdan.

Haklısınız hocam, bende fazla şey aramıyorum. Görüntü kalitesi iyi olsun yeterli, fiyatıda çok iyi.

• Vega_dj kullanıcısına yanıt
    "Işık sızması var." demişsiniz Ben de biraz önce satın aldım. Kargoya verildi. İade ederim. Böyle sorun çıkarsa hemen iade ederim. Elimde 4k tv var. Bunda hiç ışık sızması yok.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.