Şimdi Ara

AO International Tennis [PS4 ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
3.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

AO Tennis | Reveal Trailer | PS4

-

Big Ant Studios, AO Tennis (Australian Open Tennis) video oyununu PlayStation 4 ve Xbox One için duyurdu.

Kapağını İspanyol tenisçi Rafael Nadal ve Alman tenisçi Angelique Kerber'in süsleyeceği oyun ilk olarak 16 Ocak 2018'de Avustralya ve Yeni Zelanda'da çıkış yapacak.

Avustralya Açık tenis turnuvası oyunu AO Tennis lisanslı oyuncular ve stadyumlar, motion capture (hareket yakalama), farklı kort çeşitleri, kariyer modu, online oynanış, oyuncu yaratma ve özelleştirme gibi özelliklere sahip olacak. Ayrıca belirtilene göre geliştirilmiş yapay zeka ile Avustralya Açık şampiyonluk maçlarından alınan on yıllık top takibi verilerine dayanarak oyuncular gerçek hayatta olduğu gibi davranacaklar.

AO Tennis 2018'in ilk yarısında dünya genelinde çıkacak.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-AO_Tennis_PS4_ve_Xbox_One_icin_Duyuruldu-89414.htm

-

Çıkış Tarihi: 8 Mayıs 2018
    Tür: Sports
    Dağıtıcı: Five Star Games
    Geliştirici: Big Ant Studios

https://www.gamefaqs.com/ps4/229394-ao-tennis
    http://www.metacritic.com/game/playstation-4/ao-tennis

Resmi Site:https://www.bigant.com/all-game-list/ao-tennis/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 27 Mayıs 2018; 12:2:45 >

• AO Tennis in action

• Nadal'ın servis tikini yapmışlar ama yüzüne mimik koymayı unutmuşlar. Balmumu gibi donuk ifade göz kanatıyor. Çok fazla tenis oyunu yok, sağlam bir indirimde falan denenebilir.
  • Gerçekçi gelmedi bana vuruşlar falan, çocuk oyunu gibi duruyor.world tour tennis cok daha iyi olucak gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AO International Tennis is OUT NOW

-----

AO International Tennis: Gameplay sneak peak

• Diğer konu neden kim tarafından kilitlendi

İsteyen istediği yere yazar

• Merhaba,

Tenis severler olarak PS4'e çıkan iki tenis oynundan birisi AO International Tennis ile ilgili paylaşımları burada yapmak için konuyu açmıştım fakat kilitlendi. Burada paylaşımlarda bulunacağım. Bu konunun ismi de doğru değil ya neyse. Biz diğer konularda aktif olunca bu konu gündeme geldi. Yoksa arama yapınca çıkmıyordu bile. Ben burada da bilgi paylaşımında bulunacağım.

Oyun sessiz sedasız piyasaya Mayıs başında sunuldu. Genel olarak oyun ilk çıktığında yorumlar kötüydü. Ben de alıp almamak arasında kararsızdım. Fakat 2-3 haftada bir kaç patch ile oyun oynanabilir ve keyifli hale geldi.

AO International Tennis - Oynanış Fragmanı | PS4

Yeni tenis oyunu AO International Tennis Avustralya Açık Tenis turnuvası ekibi tarafından yapıldı ve Avustralya Açık Tenis turnuvası lisanslı olarak oyunda yer alıyor.

Oyunda resmi olarak yer alan oyuncuların tüm listesi ise aşağıdaki gibi;

Oyun içerisinde community sayfasından neredeyse tüm tenisçileri ayrıca indirebiliyorsunuz.

Erkekler

Rafael Nadal
    David Goffin
    Kevin Anderson
    Hyeon Chung
    Steve Johnson
    Thanasi Kokkinakis
    Toshiya Kawahara
    Chung Hou
    Troy Moodie
    Enzo Araujo
    Phil Peacock
    Ben McCash
    Dean Dickinson
    Bailey Dickson
    Joshua Phillips
    Eduardo Lima
    Pedro Alves
    Terry Roach
    Jason Taylor
    Cameron Shepherd
    Lucas Bailey
    Peter Rosing
    Joel McDonnell
    Oskar Steffensen
    Patrik Pokrovskaya
    Josef Doubek
    Justin McMillan
    Zlatko Stankovic
    Harvey Blackburn
    Minik Broberg
    Dominik Fassbinder
    Lars Poulsen

Bayanlar

Karolina Pliskova
    France Caroline Garcia
    Johanna Konta
    Ashleigh Barty
    Angelique Kerber
    Daria Gavrilova
    Angieszka Radwanska
    Shuai Zhang
    Samantha Stosur
    Naomi Osaka
    Belinda Bencic
    Destanee Aiava
    Francesca Greene
    Kelly Weis
    Elizabeth McClendon
    Isabelle Melo
    Lindsay Finch
    Gabrielly Silva
    Anna Helkovaara
    Marisol Leubbert
    Jennifer Hendrix
    Beverly Browning
    Bella Gorbunova
    Bertha Need
    Misty Christy
    Michelle Poe
    Tonya Keller
    Christine Wilkins
    Amanda Crick
    Arlene Hanson
    Sherilyn Nelson
    Carolyn Schmidt

Oyunda kariyer modu var. Kendi oyuncunuzu yaratıp o oyuncu ile kariyer modunda dünya sıralamasının üst basamaklarına tırmanmaya çalışıyorsunuz. Yapak zekanın zorluğu gayet yerinde. Oyuncunuzu yaratırken yüzünden, saçına, ayakkabıdan, gözlüğe, raketten sponsora kadar bir çok şeyi özelleştirebiliyorsunuz.

Online kısmında ise sadece gerçek oyunculara karşı maçlar yapabiliyorsunuz. Online challange'lar ya da daha farklı modlar ranking game vs gibi şeyler yok. Online kısmı çok basit. Direkt maç arayıp rakip buluyor. Ya da siz detaylı arama yapıp rakip arayabiliyorsunuz. Detaylı aramada, cinsiyet, kort çeşidi, maç zamanı, maç uzunluğu vs gibi bazı kriterlere göre arama da yapabiliyorsunuz. Online tabanı güzel. Maçta takılma ya da lag gibi şeyler yaşamadım. Hemen rakip buldu. Belki ilerleyen patch'ler ile daha farklı online modlar oyuna eklenebilir.

AO International Tennis'in rakibi olarak piyasaya çıkan Tennis World Tour konusu da forumda mevcut. Orada da iki oyunun farkları tartışılıyor.

https://forum.donanimhaber.com/tennis-world-tour-ps4-ana-konu--129667609

Son olarak oyunda şampiyona yaratma modu da mevcut. Forumda bir turnuva başlatıp kendi şampiyonamızı yapmak çok kolay. Böyle bir talep olursa ben de yer almak isterim.

Kendi videolarımı da eklemek isterim. Zamanla kendi çekimlerim oldukça bu konuya ekliyor olacağım.

• ouz1806 kullanıcısına yanıt
    Yönetici kapattı. Bu konunu adı bile yanlış. Arama yapınca çıkmayan konu biz konu açınca gündeme geldi. Neyse biz burdan devam ederiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakuza001

Yönetici kapattı. Bu konunu adı bile yanlış. Arama yapınca çıkmayan konu biz konu açınca gündeme geldi. Neyse biz burdan devam ederiz
    Konunun adı yanlış falan değil. Oyun ilk duyurulduğunda ismi "AO Tennis" idi. Daha sonradan Amerika ve Avrupa'ya çıkarırlarken ismini "AO International Tennis" olarak değiştirdiler.

Senin konunun kapanmasının sebebi, oyunun Ana Konusunun zaten mevcut olması. Konunun açılma tarihi "21 Ocak 2018". Sen konuyu daha dün açmışsın. Forum kurallarından haberiniz yok.
  • bu oyunun demosu var mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Comunityden indirdiğim tenisçileri oyunda göremiyorum nereden eklemek gerekli?

• Oyunu aldım , haftasonu oynayıp almayı düşünenler için fikirlerimi yazarım

• Biz de Başar (Misroqo) arkadasimizla ortak aldik AO international Tennis' i Ünal Bey :) Umarim online kisimda Leadbord ve ranked maclar guzel olur. Hala tam anlamadim bunlar var mi yoksa online kisminda sadece gosteri maci mi var :) Bu haftasonu bakariz artik.

Eklemek isteyen PSN : LazMuteahhit. (Ao Tennis yazarsaniz psn ekleme mesajina anlarim gen)

• Oyun 14 gb olarak kuruldu , ilk kez gireyim dedim oyuna 1.25 güncellemesine başladı 12 gb nasıl iş, güncellerken yeniden indiriyor sanırım oyunu

• Güncelleme gelmiş 11 küsür gb

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Oyunu bu tarz yuklu guncellemelere gelistiriyorlar aslinda. Bakalim daha guzel olacaktir fakat insanin aklina gelmiyor degil madem guncelleme yapacaksin bu kadar buyuk sekilde, neden erkenden cikardiniz oyunu

• quote:

Orijinalden alıntı: ouz1806

Oyunu aldım , haftasonu oynayıp almayı düşünenler için fikirlerimi yazarım
    Edit

Oyun fena değil beğendim. Tenis meraklılarına tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ouz1806 -- 1 Haziran 2018; 0:36:51 >
  • İki oyunun online i acilmadan almayin ya da hanginize devam edeceginize karar vermeyin. Tennis World Tour u o kadar elestirmis biri olarak Australia Open Tennis İnternational'in Online i tam bir sacmalik. Bi tane vurus bar i var diye bu oyun alinmazmis hata ettim. Kosma diye bir sey yok cunku zaten adamlar dötlerinde mercury motor takili gibi hareket ediyor. İgn in niye dusuk verdigi belli vurus esnasinda cidden oyuncu baston yutmuş gibi. Pozisyon u hazırlıyorum tam kaymagini yiyecem "Out" Yahu kendi yarattigin oyuncuyla da ayni Overall i 88 olan oyincuyla da ayni. oyunda rally yapmak hak getire ancak cantada keklik sadece x tusuna basarsaniz oluyor. Online da Adamlar Ace kasmis :) Baska bir sey oynadiklari yok. Matchmaking in de saglikli oldugunu duzunmuyorum.

Oynanis Tennis World Tour da iyiymis be. İkisine de para cerdim ama TWT nin oynanisi ile AO nun grafik aninasyon ambians ve kozmetik-stad oyuncu yaratma zenginligi bi oyunda birlesmedi :) ikisi de yarim yamalak :)

Ama ikisini oynadiktan sonra Oyun zevki olarak Tennis World Tour guzel onun disindakilerde Ao :) tam bir sacmalik...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkmdesign -- 27 Mayıs 2018; 19:21:54 >

• Store da oyun ortalama 4 yıldız almış, rakibi diyebileceğimiz diğer tenis oyunu 2,5 yıldız alabilmiş

Ben de 4 yıldız verdim oyuna store da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ouz1806 -- 28 Mayıs 2018; 21:13:39 >
  • Federer,Djokovic vs ekleyebiliyormuyuz oyuna ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.