Şimdi Ara

Antrenmanlarla Fizik Harika Bir Kitap

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
2
Favori
13.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Temeli olmayanlar için kesinlikle tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-94F230CB6 -- 17 Ekim 2016; 12:52:49 >

• hocam bi kaç ss atar mısın ? bi de kimyası var mı sende ya da inceledin mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: beinthesecret

hocam bi kaç ss atar mısın ? bi de kimyası var mı sende ya da inceledin mi ?

Hocam sadece Fiziği var bende. Kimyasını incelemedim. Kimya da Final kullanıyorum tavsiye etmem.

• hocam çook sağolun :) olduğum ilçede bu yayının fen kitapları yok.. Çok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: beinthesecret

hocam çook sağolun :) olduğum ilçede bu yayının fen kitapları yok.. Çok teşekkürler

Ne demek :)
  • geçen seneki baskı çok berbattı boşu boşuna verdiğimiz parayla kaldık.adamlar bi antremanlarla matematigi çıkardı süper kitap olarak diğer kitaplarınıda aynı isim altında çıkartınca dedik iyidir hojdir alak ama hiç beğenmedik.yeni basım umarım güzeldir.
  • Hocam temel yok muydu sizde ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende aldım fizik temel 0 bakalım söyle 5 net çıkacak kadar ogrenenilsem

• quote:

Orijinalden alıntı: dgkn7

Hocam temel yok muydu sizde ?

Soruyu bana sordunuz değil mi hocam?
    Fen kısmında temelim yok ne yazıkki. Matematik ve Geometride ortalama temelim var diyebilirim.
    Bu Antrenmanlarla Fizik kitabını temeli olanlara bile tavsiye edebilirim. Hem eğlenceli hem de oldukça öğretici bir kitap.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-94F230CB6 -- 17 Ekim 2016; 17:36:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CarpELuS

Bende aldım fizik temel 0 bakalım söyle 5 net çıkacak kadar ogrenenilsem

5 az değil mi ? Hedefiniz nedir?

• hocam tm olarak 10 fen neti planliyorum bu kitap bana fizikten birkaç net sağlar mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ElonMusk

quote:

Orijinalden alıntı: CarpELuS

Bende aldım fizik temel 0 bakalım söyle 5 net çıkacak kadar ogrenenilsem

5 az değil mi ? Hedefiniz nedir?

Hocam kimya biyolojiden toplam 18-20 yapmak
    Fizikten de 5 yeter artar
    Hedef hemşirelik mf3 ile neresi olursa

• Hocam seviye çok mu düşük bazı hocalar zaman kaybı boşverin falan diyor. Ama ben adam akilli fizikten birşey bilmiyorum.

• bu kitabı çözmedim ama temeliniz yoksa umut öncül ve teknofemden aynı konuyu izleyip sıradışı analiz fizik sonrasında palme çözmenizi öneririm
  • Kitap sağlam temel yaptırıyor. Bu kitabı adam akıllı bitirirseniz 5-6 net hatta daha fazla yapabilirsiniz. Ama tek başına kesinlikle yeterli değil. İşinizi garantiye almak istiyorsanız bunun yanında orta düzey bol testli bir soru bankası çözün derim. Adam akıllı Fizikten bir şey bilmiyorsanız zaman kaybı değil bu kitap. Ben bazı arkadaşların tavsiyesi üzerine Palme almıştım bundan önce, temelim olmadığı için hiçbir şey anlamadım kitaptan. Daha sonra gittim bunu aldım. Şuan gayet iyi gidiyorum.

CarpEluS hocam benim de hedefim Bilgisayar Mühendisliği Fizikten YGS kısmında 10 net yapmam lazım en az. Daha LYS si var. Bakalım yapabilecek miyiz. Size başarılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-94F230CB6 -- 17 Ekim 2016; 17:50:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Macella

bu kitabı çözmedim ama temeliniz yoksa umut öncül ve teknofemden aynı konuyu izleyip sıradışı analiz fizik sonrasında palme çözmenizi öneririm

Öneriniz için teşekkürler hocam. Umut Öncül baya iyi anlatıyor diyorlar henüz bakma fırsatı bulamadım. Anlamadığım konuları ordan izlemeyi dusunuyorum bundan sonra.

• quote:

Kitap sağlam temel yaptırıyor. Bu kitabı adam akıllı bitirirseniz 5-6 net hatta daha fazla yapabilirsiniz. Ama tek başına kesinlikle yeterli değil. İşinizi garantiye almak istiyorsanız bunun yanında orta düzey bol testli bir soru bankası çözün derim. Adam akıllı Fizikten bir şey bilmiyorsanız zaman kaybı değil bu kitap. Ben bazı arkadaşların tavsiyesi üzerine Palme almıştım bundan önce, temelim olmadığı için hiçbir şey anlamadım kitaptan. Daha sonra gittim bunu aldım. Şuan gayet iyi gidiyorum.

CarpEluS hocam benim de hedefim Bilgisayar Mühendisliği Fizikten YGS kısmında 10 net yapmam lazım en az. Daha LYS si var. Bakalım yapabilecek miyiz. Size başarılar.

hocam peki bu kitabı bitirince palmeye döndünüz mü ?

Birde karaağaç fasikül iyi diyorlar deneyen var mı ?

• Sıradışı analiz fizik nasıl hocam iki kitabi karşılaştırırsak ?

• Teşekkür ederim sizede başarılar

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Stephen Hawking

quote:

Kitap sağlam temel yaptırıyor. Bu kitabı adam akıllı bitirirseniz 5-6 net hatta daha fazla yapabilirsiniz. Ama tek başına kesinlikle yeterli değil. İşinizi garantiye almak istiyorsanız bunun yanında orta düzey bol testli bir soru bankası çözün derim. Adam akıllı Fizikten bir şey bilmiyorsanız zaman kaybı değil bu kitap. Ben bazı arkadaşların tavsiyesi üzerine Palme almıştım bundan önce, temelim olmadığı için hiçbir şey anlamadım kitaptan. Daha sonra gittim bunu aldım. Şuan gayet iyi gidiyorum.

hocam peki bu kitabı bitirince palmeye döndünüz mü ?

Birde karaağaç fasikül iyi diyorlar deneyen var mı ?

Kitabı henüz bitirmedim hocam. 1-2 konuyu ancak bitirdim. Palmeye dönmedim. Ama bittikten sonra tekrar amaçlı palmenin üzerinden geçerim. Çünkü palme fazla ayrıntılı değil bu kitaba göre.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.