Şimdi Ara

ANTREMAN PROGRAMIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yaklaşık 12 gün spor salonua gıdıyıorum fakat antreman programımdan memnum degılım cok az süre oluyor ve makinalarlada ortalama 20-24 kilo kilo calısıyorum sayıları arttırmam iyi olurmu sizce

ANTREMAN PROGRAMIM

ANTREMAN PROGRAMIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BanshEEEEEEEEE -- 2 Ocak 2019; 20:56:31 >

• Yeni başladığınız için adaptasyon programı vermişler.Hem hareketleri öğrenin hemde zorlanmayın diye böyle yapmışlar.İsterseniz 3x8 olarakta devam edebilirsiniz.Kilo işi tamamen size bağlı önemli olan hareketi doğru yapabilmek ilerde ağırlıkları arttırırsınız.Ayrıca ısınma hareketlerini es geçme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Josepth

Yeni başladığınız için adaptasyon programı vermişler.Hem hareketleri öğrenin hemde zorlanmayın diye böyle yapmışlar.İsterseniz 3x8 olarakta devam edebilirsiniz.Kilo işi tamamen size bağlı önemli olan hareketi doğru yapabilmek ilerde ağırlıkları arttırırsınız.Ayrıca ısınma hareketlerini es geçme.
    bu 3/8 yani 24 mu oluyor hocam mesale bugun benc bress yapayım dedim 5 kilo 5 kilo yani toplam 10 kilo ellerim ve kollarım titredi resmen bu normal'mı normalde insanlar 80 kılo oldugu halde 120 kılo kaldırıyor ben 62 kılo oldugum halde 10 kilo bile kaldıramadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BanshEEEEEEEEE -- 2 Ocak 2019; 22:27:43 >
  • Evet 24 tekrar oluyor 3'e bölüyorsun onu.Her set arası 40 saniye, her hareket arası 1.5dk dinlen.Bende ilk zamanlar sizin gibi 5-5 takıyordum.Zamanla arttırıyorsunuz merak etmeyin.Spor kadar beslenmeniz de önemli onu aksatmayın.Spor öncesi karbonhidrat (pilav,makarna vs.) alın enerji verir.
  • Sabir bu sporun anahtari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.