Şimdi Ara

ANTİVİRÜSLERİN KRALI, EN İYİSİ, BENZERSİZİ... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
0
Favori
5.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • olay arkadaşların da değindi üzre "Kaspersky"dir. Bırakın da en iyi antivirüs programını da bu işin ehli ruslar yapsın dimi? alayını yakalıyor.. nette gezerken temp'e trojenli dosya gelmeye görsün, hiç şansı yok.

nortondan mcaffeye, mcaffeden Kaspersky'a geçmiş biri olarak tartışmasız Kaspersky. Ayrıca mcafee of şöle böle süper derken, taskmanageri açıpta o alayına mcafeeye ait kriterleri ve yuttuğu bilgisayar performanısını görünce direk soğudum.
  • kaspersky daha fazla sistem yiyen bi programdır
  • yav kaspersky dan panda 2005 daha iyi tarama yapıp bi karşılatırn sonra bi yazın bi zahmet sonuçları
  • quote:

Orjinalden alıntı: kenger

yav kaspersky dan panda 2005 daha iyi tarama yapıp bi karşılatırn sonra bi yazın bi zahmet sonuçları

sana f-secure internet security 2005 kullanmanı öneriyoum. denemekten bişey olmaz.
  • kaspersky kullanıyorum. nod32 için de sistemi yormuyor diyolar. Nod32'yi bir denemem lazım.
  • Nod32 kullanıyorum hiç kasmıyor... bilgisayar şak açılıp şak kapanıyor uygulamalarda hiç bir yavaşlama olmuyor...
  • avg free edition 7.0
  • valla artik su kaspersky o kadar cok ovdunuz ki ben de hemen simdi nortonu kaldiracam :)) i deniyim yahu ne ise yariyor gorecez
  • Bence de kesinlikle en iyisi McAfee. Diğer programların nerdeyse hepsini kullandım fakat genelde makinayı çok kasıyor diğerleri. Ama McAfee hem çok iyi hem de o kadar kasmıyor. Herkese tavsiye ederim.
  • bende panda pilatinium 2 7.0 kullanıyorum. firewallu falan kapatınca hiç yavaşlama olmuyor.
  • Pandayı kuran bi daha kaldıramıo ben avg derim
  • ARKADAŞLAR SİZE TAVSİYEM "ANTİVİR" diye bi virus programı.googleda aratın indirin kurun..Hem beleş hem çok kaliteli..
  • Vallahi arkadaşlar bence bir antivirüs programından tam performans almanız için ayarları iyi yapmak gerek. Bu çuğu kullanıcının özellikle yabancı dili olmayanların üstesinden gelemediği bir sorun.
    Ben AVAST (www.avast.cm.tr) diyorum. Tr dahil bir çok dil desteteğide var. Makinayı kasmıyor. Home sürümü ücretsiz serial veriyor. Güncelleme çok kolay ve uzun sürmüyor. Bir defa deneyin vaz geçmeyeceksiniz. Home sürümünü indirip kurun. Bu arada hem virus hemde firewall görevi yapıyor.
  • Sophos AV
  • Arkadaşlar tehlikeli virüslerin kol gezdiği şu günlerde antivirüsü iyi seçmek lazım sağolsun katılan arkadaşlar kendi görüşlerini yazmış çoğunluk neyse o antivirüs tercih edilir yazanların elleri dert görmesin böylece en iyi seçime ulaşacağımızı umuyorum
  • Panda Titanium2005 sistemi çok yavaslatiyorFirewalli yüzünden hiç bir program dogrudürüst aç1lmyorFirewalli kapatsamda çok ram yiyor Norton bile pandadan daha iyidir Fakat sistemi güçlü olanlar pandayi kullanabilir
  • simdi arkadaslar her kes kendi kullandıgı virus programının daha iyi oldugunu soyluyor simdi bende pc clean tutuyorum siz en iyisi m cafee filan diyorsunuz iyi guzel ama ben bu gune kadar pc-clean kadar iyi temizleyici gormedim......

antivir xp ile pc clean aynı anda calıstırın canavar gibi ama sonunda taramadan sonra silmek zorundasınız norton kullandım delip geciyor virusler m cafedede aynı pc-clean de de ama pc-clean guncelleme yaptırmıyor yapsa virusu haklıyacak......

size kolay gelsin arkadaslar iyi gunler..........
  • Valla antivirüs neyin kullanmıyorum arkadaş.
    bi ara Norton kullanıyodum o dabilgisayarı inim inim inletiyor açık olduğunda hep kasım kasım..

bende çareyi ayda bir format atmakta buldum..
  • senin yaptığın da iyi ama çok kötü bi virüs gelir Allah muhafaza bilgisayarın iyice çöker
  • AVG den şaşmayın
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.