Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Antivirüs yazılımlarının süresi dolduğu halde tarama yapıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
15
Cevap
0
Favori
2.562
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> Güvenlik Programları >> Antivirüs yazılımlarının süresi dolduğu halde tarama yapıyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    28 Mesaj
    ARkadaşlar McAfee antivirüs kullanıyordum deneme sürümü olarak. süresi bitti ama hala tarama yapıyor o tarama bilgisayarımda etkili olurmu? programı kaldırıp yeni bir antivirüs programı yüklememe gerek var mı?

|
    |

acilen yeni bir antivirus kurmanı tavsiye ediyorum:)
    |
    |

Orijinalden alıntı: fbtheking

tarama yapar ama guncelleme yapmaz yani yeni çıkan virus leri tanımaz

acilen yeni bir antivirus kurmanı tavsiye ediyorum:)
    Abi peki hangi antivirüsü kurmamı önerirsin ücretsiz olarak?
    |
    |

Orijinalden alıntı: webdesigner80

Abi peki hangi antivirüsü kurmamı önerirsin ücretsiz olarak?

Alıntıları Göster
    Bedava Antivirus lerin Arasın da Bence En iyisi Avast free

1 Avast

2 Avira

3 Avg

4 Panda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fbtheking -- 18 Aralık 2012; 20:18:08 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: fbtheking

Bedava Antivirus lerin Arasın da Bence En iyisi Avast free

1 Avast

2 Avira

3 Avg

4 Panda

Alıntıları Göster
    tamam sağol
    |
    |

Gecmisini bir arastirin sistem dosyalarini virus diye silip pc yi cokertmede pek cok sabikası vardır uzak durun derim ..

Tavsiyem avira antivir,eset veya kaspersky olur..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: INSURG3NT

Avast piyasadaki en kötü en acemi antivirustur..

Gecmisini bir arastirin sistem dosyalarini virus diye silip pc yi cokertmede pek cok sabikası vardır uzak durun derim ..

eset beş para etmez kampanya dan 1 yıllık lisans aldım ama kullanmıyorum

Avira da o eski Avira degil

kaspersky ya para verirsen seni korur

bakınız Test ler burda

http://www.av-test.org/en/tests/home-user/windows-7/sepoct-2012/

Bedava olan Avast

Paralı Eset ti de Paralı Olan Avira yı da geçmiş

Avast Burda 5 yıldız almış

http://www.softpedia.com/get/Antivirus/Avast-Home-Edition.shtml

Avira da 4 yıldız Almış

http://www.softpedia.com/get/Antivirus/AntiVir-Personal-Edition.shtml

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fbtheking -- 21 Aralık 2012; 21:14:11 >
    |
    |

• Yarbay
    3140 Mesaj
    avastın her tarafı yıldızlarla doldurulsa ne yazar.

O sitelerin hemen hepsi taraflı test sonucları yayınlıyor.hangi av firmasi onlara para destegi sunarsa onu ust siralara cikarirlar.

Kaspersky avira ve esetin oldugu yerde avastin esamesi bile okunmaz bunu bilen bilir..

|
    |

Orijinalden alıntı: T.HAWK

Avast piyasadaki en kötü en acemi antivirustur..

o eskidendi kendini geliştirdi diye biliyorum
    |
    |

|
    |

Evet son zamanlarda kendini biraz gelistirmis olabilir en azından eskisi gibi artık sistem ve boot dosyalarını virus diye algilayıp silmiyordur
    2005 yılından beri avast kullanıyorum ve sistem dosyalarını vs. silip sistemimi çökerttiğine hiç rastlamadım. Siz en son ne zaman avast kullandınız merak ettim.
    |
    |

Ben kullanmadım kullanmamda..

Ama bilgisayar bilgisi zayıf ve sırf kulaktan dolma bilgilerle hareket edip ucretsiz diye kullanan bir cok tanıdıgımın başına ne işler açtıgını ne sen sor ne ben söyleyeyim..

Zaten dediğim gibi avastı bilen bilir pimi çekilmiş saatli bir bombadır yeri geldimi bir virusten bile daha tehlikeli sonuclara neden olur,en azından gecmişte öyleydi..

Simdi arkadaslar o sorunlar duzeltildi diye iddaa etsede ben olsam böyle kötü referanslı bir yazılımı bunca kaliteli av varken ben pc ye kurmam..

Avast kuracagıma Antıvırussuz nette surf yapmayı tercih ederim o kadar net söylüyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T.HAWK -- 23 Aralık 2012; 21:36:55 >
    |
    |

Senın pc de bır soru olusmadıysa bu onu ıyı kılmaz..

Ben kullanmadım kullanmamda..

Ama bilgisayar bilgisi zayıf ve sırf kulaktan dolma bilgilerle hareket edip ucretsiz diye kullanan bir cok tanıdıgımın başına ne işler açtıgını ne sen sor ne ben söyleyeyim..

Zaten dediğim gibi avastı bilen bilir pimi çekilmiş saatli bir bombadır yeri geldimi bir virusten bile daha tehlikeli sonuclara neden olur,en azından gecmişte öyleydi..

Simdi arkadaslar o sorunlar duzeltildi diye iddaa etsede ben olsam böyle kötü referanslı bir yazılımı bunca kaliteli av varken ben pc ye kurmam..

Avast kuracagıma Antıvırussuz nette surf yapmayı tercih ederim o kadar net söylüyorum..
    "Bilgisayar bilgisi zayıf ve sırf kulaktan dolma bilgilerle hareket eden tanıdıklar" referansımız bu tür kişiler olursa, her türlü yazılımı kötüleyebiliriz demektir.
    |
    |

• Yarbay
    3140 Mesaj
    Onların Bilgisayar bilgisi zayıf olmasa zaten bu sorunlu yazılımları kurup pc lerini çökertmezlerdi..

Ben sana yapılan işlemlerden basediyorum ,kendileri sistem dosyalarını windows klasoru içine girip silmedi,senin şu methettiğin avast bu dosyalara bulasan virusleri ayıklayamadığı için işi kökten halledip komple bu dosyaları uçurdu..

Hem merak etme bu dertten muzdarip olan sadece onlar değil,googleda veya forumlarda arastırırsan daha böyle cok referanslara sahit olursun bu av ile ilgili..

Ayrıca ben durduk yere yazılım kötülemem buna gerek yok zaten çünkü bir av firması sahibi ortağı veya calısanı değilim ama sen avastı bu kadar övdüğüne ve elestirilere bu kadar tepki gösterdiğine göre ya sahibi ya ortağı yada avukatı olmalısın

|
    |

• Teğmen
    102 Mesaj
    quote:

Onların Bilgisayar bilgisi zayıf olmasa zaten bu sorunlu yazılımları kurup pc lerini çökertmezlerdi..

Ben sana yapılan işlemlerden basediyorum ,kendileri sistem dosyalarını windows klasoru içine girip silmedi,senin şu methettiğin avast bu dosyalara bulasan virusleri ayıklayamadığı için işi kökten halledip komple bu dosyaları uçurdu..

Hem merak etme bu dertten muzdarip olan sadece onlar değil,googleda veya forumlarda arastırırsan daha böyle cok referanslara sahit olursun bu av ile ilgili..

Ayrıca ben durduk yere yazılım kötülemem buna gerek yok zaten çünkü bir av firması sahibi ortağı veya calısanı değilim ama sen avastı bu kadar övdüğüne ve elestirilere bu kadar tepki gösterdiğine göre ya sahibi ya ortağı yada avukatı olmalısın
    Avast'ı öven bir şeyler yazdığımı hatırlamıyorum, ben sadece dediğin türden bir sorun yaşamadığımı ifade ettim. Beni yanlış anladın herhalde.
    |
    |

• Yarbay
    3140 Mesaj
    2005 yılından bu yana kullanılan bir av nin bir sorun çıkarmadan bu zamana kadar kullanıp memnun kalınması zaten bir övgü ifadesidir ayrıca yapılan eleştirilere karalama deyip tepki koymakta bir koruma içgüdüsüdür..

Dediğim gibi bu problemi yasamadın diye dünyada kimse yasayamaz anlamına gelmez.

seninde görüşüne saygı duyuyorum neyse herkesin bir görüşü vardır deyip kapansın bu mevzu..

|
    |
1
Reklamlar
üniversite
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
google reklamları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.