Şimdi Ara

antivirüs programlar hakkında yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben şimdi antivirüs programı satın alacağım. fakat 3 program arasında kaldım
    kaspersky internet security 2013
    kaspersky pure 2.0
    tren micro titanium 2013 internet security
    1-trende micro kampanyada olduğu için 12 tlye falan alacağım bu kaspersky internet security kadar iyimidir? hangisini seçmeliyim?
    2-pure 2.0 ve internet security arasında çok fark var mı farklar nelerdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: denizhanq

arkadaşlar ben şimdi antivirüs programı satın alacağım. fakat 3 program arasında kaldım
    kaspersky pure 2.0
    1-trende micro kampanyada olduğu için 12 tlye falan alacağım bu kaspersky internet security kadar iyimidir? hangisini seçmeliyim?

Merhabalar ;

2-3 ay önce PCNet dergisi Trend Micro titanium 2013 3 aylık lisans hediye etmişti , 1 hafta kullanıp silmiştim. Tavsiye etmem.

Tavsiyem tabiki de kaspersky internet security 2013 olacaktır.

Pure almayın 100 tl çok yüksek bir bütçe , size tavsiyem hepsiburada kaspersky bölümünde şuan kampanya var kaskpersky internet security 2013 (özel ferrari sürümü) 36 tl
    http://www.hepsiburada.com/liste/kaspersky-internet-security-ozel-ferrari-surumu-1kullanici-1yil-ingilizce-ferrari-sanal-akademi-video-simulatoru-ferrari-f10/productDetails.aspx?productId=by130042&categoryId=60000207#Gorseller

İngilizcedir,bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Créw -- 20 Ocak 2013; 13:45:17 >

• Eğer sisteminiz iyiyse kaspersky internet security 2013 derim.
  • kaspersky internet security 2013 derim....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Créw

quote:

Orijinalden alıntı: denizhanq

arkadaşlar ben şimdi antivirüs programı satın alacağım. fakat 3 program arasında kaldım
    kaspersky pure 2.0

Merhabalar ;

2-3 ay önce PCNet dergisi Trend Micro titanium 2013 3 aylık lisans hediye etmişti , 1 hafta kullanıp silmiştim. Tavsiye etmem.

Tavsiyem tabiki de kaspersky internet security 2013 olacaktır.

Pure almayın 100 tl çok yüksek bir bütçe , size tavsiyem hepsiburada kaspersky bölümünde şuan kampanya var kaskpersky internet security 2013 (özel ferrari sürümü) 36 tl
    http://www.hepsiburada.com/liste/kaspersky-internet-security-ozel-ferrari-surumu-1kullanici-1yil-ingilizce-ferrari-sanal-akademi-video-simulatoru-ferrari-f10/productDetails.aspx?productId=by130042&categoryId=60000207#Gorseller

İngilizcedir,bilginize.

Kaspersky internet security 2013 düşünüyorum bende ancak 55 tl sanki biraz pahalı :) normal anti virüs sürümü 45 tl imiş 2 si arasındaki fark ne?

Ayrıca verdiginiz link 2012 sürümü galiba eski sürümüne pek sıcak bakamadım yinede güzel kampanya tabi :=

• Adi uzerinde internet security , internette online bankacilik gibi onemli islemleriniz , internette gezerken her turlu tehdide karsi koruma sagliyor . 10 lirayi dusunup antivirus almayin internet sec alin. Suan mobildeyim fazla detayli yazamadim internet sec hakkinda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaspersky internet security 2013
  • sağolun :)
  • Aklını Karıştırmak Gibi Olmasında.. Dünyada Yapılan Oylamalar Sonucu En İyi Antivirüs Microsoft Security Essentials Çıkmış.

Hatta Şöyle Göstereyim.

Anti-virüs pazarına Kaspersky ve ESET gibi dünyaca ünlü şirketlerin hakim olduğunu düşündüğümüz zaman başlık sizlere biraz garip gelmiş olabilir ama bu tamamıyla OPSWAT araştırma grubunun iddiaları doğrultusunda yayınlanan yeni bir çalışmanın sonucu olarak ortaya çıkmıştır.

Yapılan bu araştırmaya göre pazar payının %20'lik bir dilimine sahip olan Microsoft en iyi antivirüs üreticisi olarak birinci sırada yer alırken, hemen ardından .3'lük pazar payı ve gerçek zamanlı koruma özellikleriyle AVAST ikinci sırada yer almayı başarıyor.

Ayrıca dünya çapında anti-virüs koruması söz konusu olduğunda .8'lik bir paya sahip olan Microsoft Security Essentials'ın güçlü rakipleri Symantec .5 ve ESET NOD32 .8 önünde olarak en iyi ikinci seçenek olduğu iddia ediliyor.

Gösterilen rapor verilerine göre bu alanda AVAST .5'luk pazar payıyla listeyi göğüslüyor.

En iyi güvenlik ürünü için yapılan araştırma sonuçları sizlerde yine şaşkınlık yaratabilir. Microsoft Security Essentials .3'lük pazar payıyla birinci sırada yer alıyor. Hemen ardından .6'lık pazar payıyla avast! Free Antivirus ikinci sırada kendisine yer bulurken, dünyaca ünlü ESET NOD32 %6.8'lik pazar payında, Norton Antivirus %3.2'lik pazar payına sahip olarak görünüyor. Hatta öyle ilginç bir nokta var ki bu liste içerisinde Kaspersky anti-virus kendisine yer dahi bulamamış.

ÖNİZLEME :

antivirüs programlar hakkında yardım

Kaynak : Tamindir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.