Şimdi Ara

ANTİKA bi fotoğraf makinem var nabam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar benim dedemin dedesinin dedesinin dedesi kim bilmiyorum ama heralde hürriyet gazetesinde muhabirdi banada bi fotoğraf makinesi bırakmış saolsun makine çok eski ama çalışıyo flash aparatı filan var bide bi kaç kablo var kutusunun içinde anlamadım zaten deri bi çantası var onun içinde hepsi bide fotoğraf makinesini tutan 2 yarı kabı daha var biri dışını sarıyo diğeri altına takılıyo askılık görevide görüyo yani anlıyacağınız antika bişi zaten ressimlerinide koycam sizce ben bunu ne yapayım kullansammı diye düşünüyorum ama pek tarzım deil durup sağın solun fotoğrafını çekmek satmayıda düşünüyorumda para edermi eder gibide duruyo zaten bi kaç yere ddaha sorcam satsammı satmasammı kararsızım açıkçası ama satmayıda düşünüyorum güzel bi rakam gelirse sizinde bi öneriniz varmı şurası satın alır ve ya satma kardeşim bak böyle yap dediğiniz ANTİKA bi fotoğraf makinem var nabamANTİKA bi fotoğraf makinem var nabamANTİKA bi fotoğraf makinem var nabamANTİKA bi fotoğraf makinem var nabamANTİKA bi fotoğraf makinem var nabamANTİKA bi fotoğraf makinem var nabamANTİKA bi fotoğraf makinem var nabamANTİKA bi fotoğraf makinem var nabamANTİKA bi fotoğraf makinem var nabamANTİKA bi fotoğraf makinem var nabamANTİKA bi fotoğraf makinem var nabam

• Dedenin dedesinin dedesinin dedesine kadar girmene gerek yok cokda eski değil 60 ların makinasi satsan 150 - 200 lira eder kullansan filmi baskısı ugrasilmaz koy vitrine güzel bir aksesuar olur. Sahibinden com üzerinde bir sürü var bunlardan satılık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ysf044 kullanıcısına yanıt
    sence o zamanlarda bu makine icat edilmişmiydi makarasına dedim dedeleri
  • Bir milyoncudan lensin tam ön boyunda bir saat al. İçini sök ve bu makinenin lensinin ön camına çift taraflı bant ile yapıştır. Gerçek antika bir fotoğraf makinesinden masa saati yapmış olursun. Ben yaptım. Harika bir aksesuar oldu evde. Bir de her gören ellemese :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 tl ye alabilirim kargosu da bana ait
  • buraya koyacağın kadar satilikantikalar.com'a koy bence benimde antika bir eşyam vardı burdan ilan verip satmıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agasar_ts61 -- 22 Ağustos 2017; 20:22:37 >
  • benim kayınpeder de zenit analok makina var helios 44-2 f/2 lens de mevcut elinden almaya çalışıyorum sensör çok kirli belki temizlerim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.