Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Antidepresan kullananlar iceri intihar etcem yardim edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
49
Cevap
0
Favori
14.462
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Antidepresan kullananlar iceri intihar etcem yardim edin
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    271 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba 21 yaşındayım 4 ay önce üniversitede arkadaşlarımla problemler yaşadım ve yalnız kaldım yakın sandığım kişiler arkamdan işler çevirdi ve aramı bozdum kafam bozuldu ama bugünkü kadar kötü değildim 1 ay öncede bazı olaylar oldu yine sevdiğim bi kız var onla birlitkeyiz çok laf yedim bu ilişkiden dolayı dışarıdaki milletten ve en son çare dayanamayıp psikiyatri gittim bana anzyl adında bi ssri antidepresan verdi. İlk günler mide bulantısı sersemliği hat safhada idi. Şu an çok az bulanıyor midem ama sersemliği geçmiyor. Hiç bi iş benim için önemli değil sınavlarım var fakat 1 sayfa oturup çalışmadım. Herkesle zor konuşuyorum. Kendimi zorlayarak konuşuyorum. Annem sevgilim kardeşlerim hiç biri benim için önemli değil sanki hiç kimseyi sevmiyorum veya nefret etmiyorum. 1 aydır kafam bu halde ilaçtan mi acaba onuda bilmiyorum. Hiç bi duyguyu hissedemiyorum. Ne anne sevgisi ne 1 ay önce içimi titreten sevgilime olan sevgimi ne bi küçük çocuğa olan sevgiyi. Sadece sevgi değil hiç bi duygu yok. Önceden açıp atıyorum cem yılmaz izlerken gülerdim şimdi sadece bakıyorum öylece hiç bi tepkim yok. Oturup saatlerce oyun oynayabilirdim bilgisayarın tuşuna basasim bile gelmiyor. Veya hemşirelik okuyorum böyle çok ağır bi hasta görünce üzülürdüm şimdi tek bi duygu kalıntısı uyanmıyor bende hiç bi sey. Zaman zaman kendimi asıp kurtulasim geliyo ama dini yön ağır bastığı için yapamıyorum. Gün boyu yataktan çıkmayıp öylece duvara bakmak istiyorum gerçi onuda istemiyorum ama başka bi şey yapmaktan daha iyi. Libidom 0 1 aydır ereksiyon bile olmuyorum. Tamamen robot gibiyim. Böyle duruma düşen var mı ve kurtulan bunlar geçici şeyler mi? Acaba ilaçtan mi? Ilacı bırakmayı düşünüyorum pzt doktora gidip kontrollü bırakcam. Allah rızası için bu duruma düşüp kurtulan var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

• Yüzbaşı
    271 Mesaj

|
    |
    |

JAZZ
  • Yarbay
    2406 Mesaj
    Eğer anti depresyon intihar isteğini artırdı ise yanlış ilaç kullanıyorsun demektir. Doktoruna gidersen ilacını değiştirir.

Yav bu kadar duygusuz nasıl hissedebilir insan hiç bi zerre noktanın önemi kalmadı hayatımda

|
    |

|
    |

|
    |
    |
    |
    |
    |
  • Yüzbaşı
    271 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: John Wick

Kesinlikle ilaçtan, şunları mutlaka izle

https://www.youtube.com/watch?v=hg3-dR34hHg&ab_channel=EfeAydal

https://www.youtube.com/watch?v=X-Px6CGb20I&ab_channel=EfeAydal

daha yeni izledim kardeşim bunlarıda depresyon, antidepresan, duygusuzluk vs google yazmadıgım kelime okumadıgım konu site kalmadı :(

• Binbaşı
    1291 Mesaj

Abi senin depresyonda olmanın sebebi %99 ilaçla çözülmesi gereken beyninle ilgili bir sorun değil, HAYATIN ile ilgili bi sorun.

Mutsuzsun, depresifsin çünkü HAYATIN KÖTÜ. Bunu düzeltmenin yolu duygularını, gerçekleri hasıraltı etmek değil hayatını düzeltmek. İlaçları bırak, hayatını düzeltmek için savaş
    |
    |
    ScienceIsScience kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Doğru diyosun salak gibi gittim aldım ilacı fakat ilacı içsemde içmesemde artık böyle duygusuz hissiz bitki gibi sadece yemek yemek wc gitmek nefes almak gibi geçcek hayat sanki. Bana bu durumu yaşayan veya tanıdığı yaşayıp kurtulan birileri lazım belki iyi gelebilir delirmek üzereyim cidden arkadaşlar

|
    |

Orijinalden alıntı: ScienceIsScience

Doğru diyosun salak gibi gittim aldım ilacı fakat ilacı içsemde içmesemde artık böyle duygusuz hissiz bitki gibi sadece yemek yemek wc gitmek nefes almak gibi geçcek hayat sanki. Bana bu durumu yaşayan veya tanıdığı yaşayıp kurtulan birileri lazım belki iyi gelebilir delirmek üzereyim cidden arkadaşlar

Benim çok eskiden bir yakınım vardı bu anti depresanlarla başı belada olan. Kurtulmak için bırakacaksın, bildiğin uyuşturucu bunlar. İlk başta biraz zor olur ama sonradan iyi ki kurtulmuşum dersin.

kardeşim öyle bi kafadayım ki kendimi köşeye sıkışmış gibi hissediyorum allah belamı versede kurtulsam
    |
    |
    John Wick kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: True Story

beyler her antidepresan konusuna aynı şeyi yazıyorum yine yazıcam. bu antidepresanlar filan kafa yapıyor mu yav güzel mi?

ne kafa yapması kardeşim robot oluyosun daha da beter ediyo adamı hiç bi şey düşünemiyosun annemi bile önemsemiyorum düşün annemi önemsemiyorum

merak ettim yav düzenli kullanımda mı böyle yoksa denemek için bir tane içsem etkisini görür müyüm kısa süreli
    |
    |
    ScienceIsScience kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
üniversite
son dakika
Masal
haberler
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.