Şimdi Ara

Anthony Pompliano:'Bitcoin’in fiyatı 3.000 doların altına düşecek'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Morgan Creek Digital Assets'in kurucusu Anthony Pompliano, geçtiğimiz günlerde CNBC’ye yaptığı açıklamada; geçen haftaki boğa piyasasında Bitcoin'in 4.000 doların üzerine çıkmasına rağmen hala oldukça düşük seviyede olduğunu söyledi.

Yapılan açıklamada Pompliano, Bitcoin fiyatının 3000 doların altına düştüğünde tekrar yükselişe geçebileceğini iddia etti. Pompliano:“Kısa vadede, daha gidecek yolumuz var.” dedi.

Kasım ayında Pompliano, bu ayın başlarında BTC / USD kuru için 3.000 dolara varan bir düşüşü öngörmüştü. O zamandan beri, kripto pazarlarındaki fiyatlar düşerken, Bitcoin aylık zirvesi olan 4.300 dolara yükseldi ve ardından 3.782 dolara kadar düştü. Bitcoin Cash ve Ethereum gibi bazı altcoinlerin ise, günü %50 büyüme ile kapatmışlıkları var.

Bitcoin’in fiyatının geleneksel hisse senetleriyle veya FAANG (Facebook, Apple, Amazon, Netflix ve Google) hisse senetleri ile “ilişkili” olup olmadığını sorulduğunda, Pompliano her iki iddiayı da reddetti.

Kripto para birimleri gibi, FAANG hisse senetleri de 2018'in Noel döneminde geleneksel hisse senetleri ile birlikte değer kaybetti.
    Pompliano:“Borsanın düşüşe geçişinde bazı psikolojik bileşenler olduğu konusunda kesinlikle hemfikirim” dedi

• 8 ay önce 100 000 dolar alsaydım 3 ay önce 7tl ye çıktığında bozdursaydum uhuuuu şimdi işi biliyoruz biz die konuşurdum..
    kar edenler kimler söyleyeyim, arkadaşım gibi 10 liraya ilk çıktığında alıp tavan yapınca bozduran şanslılar. boşuna kimse biz bu işi biliyoruz triplerine girmesin bilenler varsa zaten şuan ellerinde hiç bitcoin olmaması gerekir. tavan yaptığında hepsini satmış dibi görmesini bekliyor olurlardı. binlerce lirasını ekran kartlarına yatıranların çoğu zarar etmiş durumda arada kazananlar yokmu tabiki var ama tamamen şans oyununa dönmüş peşine birçok benzerleri çıkmış yukarı aşağı oyuncak edilmiş durumda. hiçbir mantıklı yatırım bukadar ani yükselip bukadar ani düşüşe geçmez.
  • balon sönüyor nerde bitcoinciler :) kaçakçılık para aklama mevzularına darbe vurulmaya başladıktan sonra kim naapsın kripto parayı..

• cherkesomer C kullanıcısına yanıt
    Kara para aklama? Türkiye'den güzel bir yorum daha sanırım.

• cherkesomer C kullanıcısına yanıt
    Kripto parayı bilenler hala bu işin içinde sadece bitcoinden bile haftada %20 kâr ediliyor.Esas kaybolanlar bitcoin yükseldi diye kripto para yorumcusu olanlar ve onları dinleyip parayı batıranlar.

Siz balon diyenler ise bitcoin tekrar zirveye çıktığında keşke zamanında girseydik diyeceksiniz aynı 20 bin dolar olduğunda keşke dediğiniz gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu adam inecek diyorsa çıkar...

• BumberShoot B kullanıcısına yanıt
    Kripto paralardan büyük karlar elde edenlerin çoğunluğu, zaten önceden büyük paralara sahip olanlar. Cüzi miktarlardaki yatırımlarla büyük karlar elde etmeniz pek olanaklı durmuyor. Zira, kripto paraların anlamlı teknik analizini yapmak olanaklı değil (gerçi diğer piyasalar için de değil), temel spekülasyon yaklaşımlarına uymuyorlar, varyansları çok büyük vs. Bunlara rağmen sürekli olarak iyi karlar elde etmek, eğer ki büyük tesadüfler sonucu olasılığı çok düşük bir olaylar serisini yakalamadıysanız nasıl mümkün olabilir bilmiyorum. Hodl yapmaya kalksanız, yine büyük paralarınız yoksa harcayacağınız zamanı da hesaba kattığınız da elde edeceğiniz karla beraber oldukça anlamsız olacaktır, veya harcadığınız zamanı bile yok saysanız, büyük paraları kazanmanız pek olanaklı değil. Tabii, eğer ki bitcoin'in veya diğer alt coinlerin fiyatının, ve kazmasının ucuz olduğu dönemlerde risk alarak, bu paralara yatırım yapıp, kripto paraların zirve noktasında sattıysanız iyi paralar kazanmış olabilirsiniz. Ancak burada da, ne olduğu belirsiz bir şeye para yatırarak büyük risk alınıyordu.

• BumberShoot B kullanıcısına yanıt
    8 ay önce 100 000 dolar alsaydım 3 ay önce 7tl ye çıktığında bozdursaydum uhuuuu şimdi işi biliyoruz biz die konuşurdum..
    kar edenler kimler söyleyeyim, arkadaşım gibi 10 liraya ilk çıktığında alıp tavan yapınca bozduran şanslılar. boşuna kimse biz bu işi biliyoruz triplerine girmesin bilenler varsa zaten şuan ellerinde hiç bitcoin olmaması gerekir. tavan yaptığında hepsini satmış dibi görmesini bekliyor olurlardı. binlerce lirasını ekran kartlarına yatıranların çoğu zarar etmiş durumda arada kazananlar yokmu tabiki var ama tamamen şans oyununa dönmüş peşine birçok benzerleri çıkmış yukarı aşağı oyuncak edilmiş durumda. hiçbir mantıklı yatırım bukadar ani yükselip bukadar ani düşüşe geçmez.
  • nedense bu bitcoinle alakali isimler ya hep pompik iceriyor , yada japonsa takashi , wakabayashi vs :)

abi burdan bari killanin , soyadi pompik olan adamin sozu dinlenir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben centlere düşecek diyorum pik yaptığından beri...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.