Şimdi Ara

ANTHEM CLUB...[KULLANICILAR KULÜBÜ],,[DESTEK],,[ANA KONU] (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.577
Cevap
24
Favori
54.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üstat gereksiz yere polimik oluşuyor şu an.

Neden uzatıyorsun onuda anlamadım.

Ortada abartı falan da yok.

Gider dinlersin demosu var.

Beğenirsin beğenmezsin sana kalmış.

Sen birde aynı mekan aynı hop. Takımı ile arka arkaya iki pre.nin demosunu yapanlarla (5-6 kişiydi zannediyorum ben o gün yoktum yanlarında dinlemedim) oturup konuşsan yada buraya yazsalar o zaman anlardın abartıyı.

Uzatmayalım lütfen sen datasatı al kullan hocam senin yolun belli.

Saygılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam gider dinlerim ben normal biriekilde yazıyorum tuncay bey gülücük koyuyorumda siz gerginlik yaratıyorsunuz anlamadım yani

• Yo asla gerginlik yok.

Yalnızca gereksiz yere uzatıp anthem sayfasını kirletiyoruz.

Ben yarın sana özelden farkları yazarım yada konuşuruz.

• Cahit benimde yakın arkadaşım ve evinde birkaç kez lexiconu dinledim.Lexicondan öncesinde benimde şuanda evimde kullandıgım Yamaha CX-A5100 ve 5000 serisi power takımını kullanıyordu; sonrasında kendisi AVM60 alıdı bir süre kullandı birçok deneme ve dinleti yaptık aynı şekilde kendi sistemidede AVM60'ı dinledik toplamda 4 arkadaş ve herkez belli bir seviye üzerinde benzer sistemlere sahip.Bir ara AVM60 için bende niyetlenmiştim ama bas yönetimi ve daha profesyonel kalibrasyon sistemi haricinde Yamahadan ben bir fark hissedemedim ve Yamaha ile yoluma devam ediyorum önceliğim fiyat performans oldugundan dolayı, yanlız cahit arkadaşımız Lexiconu alıp sistemine entegre ettikten sonra şunu bende kesinkile söyleyebilirimki ne yamaha ne Anthem avm60 ile alakası kesinlikle yok,Tuncay bey'e bu konuda katılıyorum tüm hoparlörler sanki fullrange çalıyor gibi hissediyorsunuz ve detaylar aşarı şekilde akışkan, bilemiyorum belkide cahit'teki JBL Sysntesis kolon sistemi kullanmasından ötürüde fark oluşuyor olabilir ama kesinlikle ciddi fark var.Trinov, Datasat gibi markaların cihazlarını kısmet olmadı dinlemek ama lexicon böyle ise diğerlerini hiç düşünemiyorum bile.Yanlız diğer bir nokta ise yamaha ve Anthem pre'leri ile fiyat olarak 3 kata yakın fark var, tek dez avanjı bu bana göre.Kısmet olursa Lexiconu bendede deniyeceğiz aynı verimi bende alabilirsem ilerisi için bende düşünüyorum.

• Anlaşılan o ki bu işte bir dur durak yok o zaman en iyisi biz elimizdekilerle mutlu olmaya bakalım

• Bu arada Lexicon RV-6 AB class çalışırken RV-9 G class mış

Sınıf G Amplifikasyonu - Her İki Dünyanın En İyisi

Sınıf G, tasarım için karmaşıktır, ancak doğru şekilde tasarlandığında, diğer sınıflardan üstündür. Sınıf G, sınıf A'dan daha az israf edilen ısı enerjisi ile daha fazla verim ve şeffaflık sunar. Hibrit bir otomobil motoru gibi, Sınıf G birden fazla güç kaynağı sağlar. İlk güç kaynağı, çarpışma distorsiyonu olmayan saf Sınıf A'da çalışır. Bu ilk güç kaynağının kapasitesinin ötesine geçen bir dinamik sinyal alınırsa, ikincil besleme kademeli olarak gerektiği gibi tam nominal güç çıkışına eklenir. Bu verimli tasarım, ilave gücün yalnızca gerektiğinde kullanılması anlamına gelir. Modern yüksek hızlı silikon, bu düğmenin ses bant genişliğinin çok ötesinde gerçekleşmesini sağlar. Amplifikatördeki çoklu çıkış cihazları, dinleme deneyiminizin sıkı, pütürlü ve kristal netlikte olmasını sağlar.

• Zorluya gidip lexicon rv9 avr yi dinlemek isteyen arkadaşlar fiyatı bilin oyle gidin 7600 dolar satış fiyatı

• Vay arkasas su lexicon gx7 power in 2 sene oncesine kadar sahibinden de 4000 tl ye uzun sure kalmisti hemde sifir fiyatı. satan kişde ankarada can yılmaz mi neydi.simdi sahibindende baktımda 2.eli 9750 tl olmuş

ayni sekilde yine 2 sene oncesine kadar focal 836 kuleleri hemde kirmizi versiyon(25.yil icin ozel uretim bunlarda aria larda kullanılan driver yapisi kullanılmış) 4000 tl idi.simdi bakiyorum 826 lari 10 bin tl ye satiyorlar.gercekten yasanmaz bir hale geldi ulke.diger temel ihtiyaclarina gelen zamlara deginmeme gerek yok sanirim

• birde birsey dikkatimi çekti.Bu forumda anthem topigi acilana kadar kimse bu markayi bilmiyordu bile hatta bu topigi acan arkadas sayesinde ogrendim diyebilirim marka ismini.simdi ayni arkadaslar lexicona yönelmiş ve simdi bir zaman yerlere göklere sigdiramadiklari anthem icin tabiri caizse lexicon yanında çöp diyorlar.halbuki lexicon markasi o zamanda vardı .bem bu isten ciddi ciddî killanmaya başladım. Bi danışıklı dövüş durumu var herhalde

• Arkadaşlara haksızlık ettiğinizi düşünüyorum antheme kötü diyen olmadı ki

Audiophile dünyasında her zaman iyinin de iyisi vardır bu o arayışın sonucu herkes de pre powera geçmedi ayrıca anthemleri ile mutlu mesut yaşıyor döviz kurları manyağa bağlamasaydı 1120 düşünüyordum ben misal

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ay_tek75

birde birsey dikkatimi çekti.Bu forumda anthem topigi acilana kadar kimse bu markayi bilmiyordu bile hatta bu topigi acan arkadas sayesinde ogrendim diyebilirim marka ismini.simdi ayni arkadaslar lexicona yönelmiş ve simdi bir zaman yerlere göklere sigdiramadiklari anthem icin tabiri caizse lexicon yanında çöp diyorlar.halbuki lexicon markasi o zamanda vardı .bem bu isten ciddi ciddî killanmaya başladım. Bi danışıklı dövüş durumu var herhalde
    Dedikleri avr dinleme şansım oldu defalarca 1120 den hiç bir farkı Yok fiyatı da ayni kendi de ayni iki ayrı firma iki ayrı cihaz tabiki ton farkı var ama biri iyi biri kötü demek abesle iştigal olup bu işten zerre anlamayan insanın kuracağı cümle olur ancak birini seven digerini sevmez digerini seven digeni sevmez

İki yakın cihaz dan fark almak icin data sat gibi cihazlara geçmeli yoksa gerisi ton degismek ten öte geçmez

Mevzu pre power a geçince tabi isler baska başka bir lig

• quote:

Orijinalden alıntı: ay_tek75

birde birsey dikkatimi çekti.Bu forumda anthem topigi acilana kadar kimse bu markayi bilmiyordu bile hatta bu topigi acan arkadas sayesinde ogrendim diyebilirim marka ismini.simdi ayni arkadaslar lexicona yönelmiş ve simdi bir zaman yerlere göklere sigdiramadiklari anthem icin tabiri caizse lexicon yanında çöp diyorlar.halbuki lexicon markasi o zamanda vardı .bem bu isten ciddi ciddî killanmaya başladım. Bi danışıklı dövüş durumu var herhalde
    Kim o ,,, kim anthem e kötü demiş...

Mutlu mesut kullanmaya devam ediyorum, tek sıkıntı kaliteli kablo ve donanım istemesi, harikalar yaratmaya devam ediyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdote -- 1 Ekim 2018; 0:35:0 >

• quote:

Orijinalden alıntı: erdote

Kim o ,,, kim anthem e kötü demiş...

Mutlu mesut kullanmaya devam ediyorum, tek sıkıntı kaliteli kablo ve donanım istemesi, harikalar yaratmaya devam ediyor..

Alıntıları Göster
    Erdoğan abi sen ne zaman anthem aldın 710 mu yoksa 1120 kullanıyorsun hayırlı olsun diyelim

• quote:

Orijinalden alıntı: tema59

Erdoğan abi sen ne zaman anthem aldın 710 mu yoksa 1120 kullanıyorsun hayırlı olsun diyelim

Alıntıları Göster
    Tam 5 sene oldu 710 alalı

• quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

Tam 5 sene oldu 710 alalı

Alıntıları Göster
    Keyifle kullan abi

• Erdoğan bey ilk kullanıcılardan sağolsun 710 aldığımda ARC için banada çok yardımcı olmuştu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05E683A58 -- 1 Ekim 2018; 15:18:18 >
  • Eyvallah coşkun,, bu konu başlığı yapımında ve acılmasında ön ayak olmuşumdur.
    Diğer başlıkta kavga gürültü alıp başını gidince mecbur kalmıştık.

Mehmet amaç paylaşım ve yardım ise ne biliyor isem vermek isterim her zaman,
    Burada bazı özel arkadaşlarımdan çokça bilgi aldım ve almaya da devam ediyorum,

Bu kurlar ile herkes elindeki cihazların kıymetini bilsin, parası olanlar maceraya devam haliyle,,
    Virüs damarlarında bitene kadar sonu yok bu hobinin.
  • eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Fiyat aynımı eminmisin çünkü ben 7600 dolar liste fiyatı gördüm

• quote:

Orijinalden alıntı: kardanad

Fiyat aynımı eminmisin çünkü ben 7600 dolar liste fiyatı gördüm
    Yaw 1000 dolar asagi 1000 dolar yukarı ayni da iste da

• Mrx 710 kullanan arkadaşlar 4K HDR videoları avr üzerinden sorunsuz oynatabiliyor musunuz?

• 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.