Şimdi Ara

Anthem (2019) [ANA KONU] (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
938
Cevap
11
Favori
34.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun ilk anlarından capture ettiğim videodan bir ss:

Anthem (2019) [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

her loading sonrası connection error verip ana menüye atıyor beni yine, son demoda da böyleydi. 2 kere de şehir içinde attı, 1 saatte 4 kere yedim yani.
    Bir arkadaşta da aynı sorun oldu; connection error'dan defalarca düştü loading ekranlarında. Bağlantınız kabloyla mı?

4+ saat oynadım bir kere ne koptum ne lag. Aynı tip superonline fiber kullanıyoruz. Ama onun bilgisayarı biraz eski i5 4570 / 8 ddr3 ram biraz dar boğaz yapıyor, yüksek çözünürlükte high'da fps düşük geldi medium'a çekmek zorunda kaldı. Task manager falan açıp takip edin.
  • qvx Q kullanıcısına yanıt
    kablolu, internet problemi olacağını sanmıyorum bugüne kadar hiçbir oyunda dc sorunu yaşamadım çünkü. 2700x gtx1070 16gb 3200mhz ram var. fps 80-90 civarıydı çok dikkat etmedim, o mesajı yazdıktan sonra 1.5 saat civarı hiç atmadı ama. anlamadım bende neden olduğunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 16 Şubat 2019; 2:23:45 >
  • Athem'de Eminönü/Mısır çarşısı rüzgarları. Bu sahnede gözlerim köşede kuruyemiş satan esnafı aradı.

Anthem (2019) [ANA KONU]

İşin şakası bir yana oyun çok iyi. PUBG'ye sarmıştım, Apex Legends yüzünden boşladım. Apex Legends'dan sonra Overwatch sardı onuda Athem nedeni ile açmayacağım gibi. Fena oyun yapmışlar. Bioware'i şiddetle kınıyorum.
  • 22 sine kadar oynayamayacağız, ne biçim iştir bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada pre-order veya ea p üyeliklerde verilen içeriklerden sadece bir tanesi. Denemesini yapamadım. Market tak diye açık olsa denerdim. En son markete girebiliyoruz. Oyun kademe kademe açılıyor. Açıkcası sevmediğim durumdur. Forza serilerinde de bu durum mevcut. Online moduna girebilmek için ota samanı hallet diye şart koşuyorlar. :D

Anthem (2019) [ANA KONU]
  • Gece birkaç saat oynadım ve beğendim, ilk izlenimlerim olumlu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

22 sine kadar oynayamayacağız, ne biçim iştir bu.
    adamlar SLI desteğini de 22 sinde açacağız demişler. ben oyuna erişiyorum ama yazılım desteğini 1 hafta sonra vereceğiz diyor. :D. şaka gibi
  • EA büyük ihtimal oyun dünyasında en kötü yönetilen şirketlerden biri, Apex i Anthem dan önce çıkartarak bu oyunu öldürdüler şuan herkes Anthem in ne kadar sıkıcı olduğundan bahsediyor (bizim forum dışında) sürekli loading ekranları, crashler, sıkıcı tekrarlayıcı görevler falan, hızlı tüketilebilir oyunların oynandığı bir dönemden geçerken apex gibi beleş bir fast phase oyundan çıkıp sıkıcı görevlerin loading ekranların olduğu pve grind bir oyuna girmek istemiyor kimse, siz br tarzı oyunlar saçmalık gibi geliyorsa bu oyuna sevebilirsiniz ama internette kimin sesi daha çok çıkıyorsa millet onu takip ediyor
  • Shovel Knight kullanıcısına yanıt
    tam da bu nedenle online oyunlardan uzak durmalı kaliteli içerik oynamak isteyen insan. online oyun piyasası pubg, apex gibi leş oyunlar tarafından domine edilmiş vaziyette. bir ara survival(dayZ rust vs) , sonra moba gibi saçmalıklar şimdi yerini battle royale bıraktı. bu boktan oyunlardan farklı içeriğe sahip multiplayer odaklı bir oyun varlığını devam ettirmesi için yeterli oyuncu kitlesini toplayamaz ya da oyun içine günün modasına uygun zırva modları zamanla ekleyerek tutunmaya çalışır. Ne yazık ki zamanla antheme battle royal modları gibi yeni içerikler ekleneceğini düşündüğüm için oyunu satın almadım. Bioware bu işe hiç girmemeliydi. Pubg tayfasının odağından uzak, tamamen farklı bir komuniteye hitap eden single player veya optional coop rpg yapsa daha iyi olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kortor -- 16 Şubat 2019; 11:38:56 >
  • online oyunu oynayamayan fasuleylere PUBGye laf çakmış. Milyıonlarca insa bilmiyorda sen biliyon bitek. Anthem tam düşündüğüm gibi leş biroyun 100 saat boyunca kendini tekraralyan ,paso canavar kesitn cuv cuv ateş ettiğin boktan bir oyun. bir gün uçar suya dalarsın hevesini alırsın. Single oyun oynanır Resident Evil 7-2 remake, Witcher 3, GTA5, Metal Gear Solid 5,Mount Blade ,Total war ,Half Lifedır, Metrodur. gibi hikayesi ve açık dünyası dolu oyunlar. Anthem yılın fiyaskosu olucak. EA klasiği graifleri güzel içi bomboş oyunları.
  • Shovel Knight kullanıcısına yanıt
    Ea bu sonuçta ne oyun yapımcıları öldü bu çatı altında. Ben oyunun o kadar ölü olarak çıkacağını sanmıyorum sadece pve odaklı bir oyun ve bu tarzı önemseyen ve içerik bakımından alacak ciddi bir oyuncu sayısı olduğuna eminim ea hedefi oyun için ilk ay 6 milyon satış buna yaklaşır ise kendileri açısından başarılı bulacaklar. Bakalım 22'sinden tam çıkış sonrası nasıl bir tepki alacak oyun. Apex için ise iyi ki çıktı, iyi ki var sayesinden Fortnite denilen çok toxic bir kitle yapısına sahip, aşırı şişmiş balondan kurtulacağız Epic Store yakında o paranın suyu çektiği gibi ortada kalacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kortor

tam da bu nedenle online oyunlardan uzak durmalı kaliteli içerik oynamak isteyen insan. online oyun piyasası pubg, apex gibi leş oyunlar tarafından domine edilmiş vaziyette. bir ara survival(dayZ rust vs) , sonra moba gibi saçmalıklar şimdi yerini battle royale bıraktı. bu boktan oyunlardan farklı içeriğe sahip multiplayer odaklı bir oyun varlığını devam ettirmesi için yeterli oyuncu kitlesini toplayamaz ya da oyun içine günün modasına uygun zırva modları zamanla ekleyerek tutunmaya çalışır. Ne yazık ki zamanla antheme battle royal modları gibi yeni içerikler ekleneceğini düşündüğüm için oyunu satın almadım. Bioware bu işe hiç girmemeliydi. Pubg tayfasının odağından uzak, tamamen farklı bir komuniteye hitap eden single player veya optional coop rpg yapsa daha iyi olurdu.
    Yahu yemin ediyorum baydınız. Sadece sana değil hepinize yazıyorum. Oyunla alakasız ve negatif yorumlar ile insanların canını sıkıp duruyonuz. Biri diyor apex niye cıktı biri diyor antheme battle royal gelir ondan almadım.

Almayın oynamayın buralarda da insanın canını sıkmayın.

Oyunda olumsuz şey olur yazarsın anlarım. Alakasız alakasız kafa ütülemeyin. Sinir oluyorum ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-ACF8F4F94

Yahu yemin ediyorum baydınız. Sadece sana değil hepinize yazıyorum. Oyunla alakasız ve negatif yorumlar ile insanların canını sıkıp duruyonuz. Biri diyor apex niye cıktı biri diyor antheme battle royal gelir ondan almadım.

Oyunda olumsuz şey olur yazarsın anlarım. Alakasız alakasız kafa ütülemeyin. Sinir oluyorum ya.

Alıntıları Göster
    Toxic yorumlar işte, canınızı sıkmayın. İnsanlar neyden keyif alıyorlarsa oynasınlar. =)
  • Origin Basic var ama anthemi indiremiyorum nedendir ?
  • Bu oyunları yapanları şeytana havale ediyorum. Tüm dünyanın beynini yıkıyorlar, bilinç altı modern köleliğe teşvik. Sakıncalı içerikler, körpe beyinlerin beynini sulandırmakla kalmayıp yakıp eritiyorlar. Tam beyin yıkama, yakma programı. Bilimsel bir deney, proje, algı oyunu peşindeler. PC'yi çöpe attım. Evin tavanından yazıyorum.

PUBG, Athem, Battlefield, Super Mario Bros gibi oyunlar ile tüm dünyanın sonunu hazırladılar. Özellikle Athem ile kıyamet çok yakın. Matem havası hakim her yerde. Kendimi bıçaklayasım geliyor Athem'e girdiğim vakit. Turuncu ayı oyunundan bile tehlikeli bu oyunlar. Görevlerin birinde git kafana mermi boşalt diye görev çıkacak diye geceleri uyuyamaz oldum. Canlı cenazeler görüyorum etrafımda...

En iyisi bu:

Anthem (2019) [ANA KONU]

Bu arada Metro Exodux'u almıştım, çıkmış haberim yok.

Metroya binmiyordum artık hiç binmem. Binenler varsa geçmiş olsun. Gözler yaşlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

Origin Basic var ama anthemi indiremiyorum nedendir ?
    origin access kısmına gir orada 10 saat trial olanını indirebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-26E6B5369

online oyunu oynayamayan fasuleylere PUBGye laf çakmış. Milyıonlarca insa bilmiyorda sen biliyon bitek. Anthem tam düşündüğüm gibi leş biroyun 100 saat boyunca kendini tekraralyan ,paso canavar kesitn cuv cuv ateş ettiğin boktan bir oyun. bir gün uçar suya dalarsın hevesini alırsın. Single oyun oynanır Resident Evil 7-2 remake, Witcher 3, GTA5, Metal Gear Solid 5,Mount Blade ,Total war ,Half Lifedır, Metrodur. gibi hikayesi ve açık dünyası dolu oyunlar. Anthem yılın fiyaskosu olucak. EA klasiği graifleri güzel içi bomboş oyunları.
    hocam oyunun türü o zaten. sürekli farm yaparak daha yüksek zorlukta tekrar farm yapmak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-ACF8F4F94

Alıntıları Göster
    Katılıyorum, beğenmeyen defolsun gitsin, biz bu oyunu bu şekilde seviyoruz, illa kendilerine kötü söz söyletecekler, hoşlarına gidiyor sanırım.

Anasını satayım ne battle royalemiş, amele oyunu, milyon tane br var gidin oynayın.

İyi ki oyun pahalı da böyle ameleler oynayamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 16 Şubat 2019; 15:24:22 >
  • Gece 3 saat oynadım. Stronghold hala açılmadı. Hikaye görevleri çok zevksiz.

Tarsis kısmını da sırf bioware markası zedelenmesin diye koymuşlar gibi. Vakit kaybı ve işgence resmen. Salın beni stronghold'a aralıksız bir saat düşman keseyim interceptorla.

Bugün inş oraya gelebilirsem oyundan zevk almaya başlayabileceğim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.