Şimdi Ara

Anthem (2019) [ANA KONU] (42. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
938
Cevap
11
Favori
34.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sen git minecraft oyna kardeş ayrıca titanfall 2 yi geçen hafta yükledim oynuyorum anında oyuncu buluyor sen oynamadan konuşanlardansın bence oyunun tutmamasının sebebi cod ve battlefield arasında çıkarmaları kötü olması değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmandemi2 -- 7 Mart 2019; 9:41:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sabotage1907 kullanıcısına yanıt
    selamlar

Stronghold dan düşmüştü hocam.

• PC'de serverlara bağlanıp sonra hata veriyor. Çözümü var mı? Yoksa genel sıkıntı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

Selamlar,

Biraz daha uğraşmak lazım ama şimdilik bu halde

Exploit kullandınız mı bilmiyorum ama her türlü bu kadar bug'lı oyunda bu sabrınız için tebrikler. Ben patchler gelene kadar rafa kaldırdım.

Legendaryleri farmlamak için ne yapıyorsunuz?

Componentları full MW takmak yerine %80 armor/shield bufflı epic universal component takmak çok daha etkili bilginize.

• qvx Q kullanıcısına yanıt
    Yok hocam exploit vs kullanmadim. Oyun ilk zamanlarinda daha yogun item düşüyordu düşürmüşler bayağı. Gelen gorevleri tamamlama amaçlı oynuyorum. Bazen legendry kontratlarda tam biterken oyundan atmasi gerçekten morel bozuyor ama oyunun dinamiklari hoşuma gidiyor. Companent olarak bir tane legendry düştü geri kalani MW. Farm için bir yöntem yok hocam şansa düşüyor ama stronghold genelde oynamayi seviyorum. GM1 oynuyorum genelde pek armor ihtiyaci duymadim. Genelde ulti odakli companent kullaniyorum keyfli geliyor. Bilgi için ayrıca teşekkür ederim.

• gD kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım da da bir sorun var. Pilot verileri alinamadi vs hata veriyor oyunu oynayamıyor çok kötü bir durum. Early acces ile birlikte oynadik oyunu satin aldik o devam edemedi server hatasi yüzünden. Tez zamanda düzeltirler umarim.

• quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

Arkadaşım da da bir sorun var. Pilot verileri alinamadi vs hata veriyor oyunu oynayamıyor çok kötü bir durum. Early acces ile birlikte oynadik oyunu satin aldik o devam edemedi server hatasi yüzünden. Tez zamanda düzeltirler umarim.
    aynı durumdan ben de müzdaribim, superonline mı kullanıyor aceba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gD

PC'de serverlara bağlanıp sonra hata veriyor. Çözümü var mı? Yoksa genel sıkıntı mı?
    bir defa yaşadım. açılıyor serverlara bağlanıyor yükleme ekranında atıyordu. oyunu repair ederek düzelttim. rapair yaparak sorun çözülmezsse

dns değiştirme, modemi açıp kapama veya resetleme yi deneyebilirsiniz. yönetici olarak çalıştır deneyebilirsiniz. genelde benim taktikler bunlar.
  • Can alıcı hatalar 12'sinde düzeltiliyor bu zamana kadar biz ne oynadık diye sormadan edemiyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rubenmartin

aynı durumdan ben de müzdaribim, superonline mı kullanıyor aceba?

Alıntıları Göster
    ben de superonline kullanıyorum acaba bundan mı kaynaklanıyor?
  • rubenmartin kullanıcısına yanıt
    Evet Superonline kullanıyor. Şaşırdığımız nokta erken erişimde oynadik olmadi böyle birşey. Oyun çıkış yaptı arkadaş erişemedi. Dediğim gibi üzücü bir durum.

• Reddit'te oyun ile ilgili bazen komik başlıklar oluyor şuna çok güldüm ve gerçekten çok doğru. Üzerinden uçarken çok tedirğin ediyor overheat edecek diye

Anthem (2019) [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: # Ace #

Can alıcı hatalar 12'sinde düzeltiliyor bu zamana kadar biz ne oynadık diye sormadan edemiyorum..
    ya bazı şeyler gerçekten korkunç.. oyundaki hatalar can sıkıcı evet ama oyunun yapısında da bir şeyler değişmeli.

Şuan 480+ gear dayım. ve abartmıyorum günde 10 tane stronghold deniyorum sadece 1 tanesine girebiliyorum..

Nasıl? Grandmaster 2 zorlukta temple of scar oynamak istiyorum mesela. Girdiğin her stronghold önceden farmlanıp, çıkılmış oluyor. ve sen strongholdun ortasından başlıyorsun.
    Şuan ki farm taktiği, temple of scar'a gir, ilk iki sandığı aç ve boss'u öldürmeden oyundan çık.. e herkes böyle yapınca, boş sıfırdan kurulmuş stronghold bulamıyorum.. ben baştan sona oynamak istiyorum.. işin kötü yanı bir strongholda ortadan girdiğin zaman diğer 2 lootu kaçırmış oluyorsun zaten.. öyle dungeon ortasında sandık açmayı kaldırmalılar, dungeonu komple temizlersen boss sonunda lootunu alırsın şekline dönmeli.

İkincisi; öldüğünde öylece kalman.. misal takımından 3 kişi öldü. diğer bir kişi afk bekliyor.. o yerde yatan 3 kişi öylecene sabaha kadar beklemek zorunda.. Öldüğünde klavyeden hiç bir tuş çalışmıyor. hani esc yapıp haritadan çıkayım, yeni oyuna gireyim veya oyundan komple çıkayım diyemiyorsun. Öldün ve öylece kaldıysan alt+f4 yapmak zorundasın.. Başıma kaç defa geldi bu durum. Legend contratın ortasında bir adam afk. 3ümüzde öldük. legend loot var çantamda, oyundan çıkamıyorum çünkü lootu kaybedecem. e 3 kişi ölü, diğer 1 adamda afk. öylecene 34 dakika bekledim. adam geldi kaldırdı sonra bizi. bu nasıl saçmalıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 7 Mart 2019; 20:19:53 >

• Öyle biraz düzenleme gelecek ama hala oyun çok boş hissettiriyor, mekanikleri sayesinde hala gideri olur ama nereye kadar.

Aynı şeylerin daha zoruna girip yapmak nasıl bir end game içeriktir, koysunlar şuna raid, yeni dungeon yapmasını da uğraştıran ve zor yapsınlar sırf ona özel statlara sahip silah veya item düşsün bu bile oyuna canlılık getirir.

Şuan ise sadece power lvl yükseltmek için girip çıkılıyor. Peki dungeon içi sıkıntılar bazı yerleri sadece es geçerek devam etmek, dediğin gibi farm amaçlı ilk 2 kademeyi geçip boss atlamak yani kısaca sistem sıkıntılı. Ben yabancı dostum ile istemeden de olsa The Division 2 aldık bir grup kurup ona devam edeceğiz ama bu oyunu da bırakamıyoruz kendine çeken mekanikleri için hala oynamaya devam umarım azda olsa adam ederler.

Birde uçmanın ön planda olması gereken dungeon içeriğinde genelde sadece mekanlar arası uçulup yerde kapışmak nedir ya hayır açık dünyada uçan boss koy takip olsun ne bileyim hiç mi akıllarına farklı temada end game içerik gelmiyor.

• # Ace # kullanıcısına yanıt
    Haklısın. Toplam 21 saat gameplayerim var ve dediğim noktadayim. Suan sadece gunde 1.5 saat 3 legend contact ve 1 2 stronghold yapıyorum o kadar.

Yani oyun zaten multiplayer hissi vermiyor ki... Chat ekranının bile olmamasından bahsetmiyorum bile. Bi karaktere inspect bile atamıyorsun. Pvp zaten yok tamam..

Hani toplam 20 saatte, end game döngüsüne girdim ben. Gunde 1 saat aç, günlük gorevleri temizle ve çık.. Hani daha yuksek gear yapmama itecek bir amaç yok oyunda. Bi ladder sistemi herhangi bisey, işte şu gear skoru yaparsan şu görev açılacak vs gibi bir durum yok.. Ben neden daha iyi item dizmeye çalışayım ki

Şehrin içinde ki yürüme hızından tut, şehrin sessizliğinden falan bahsetmiyorim bile yani. Loading ekrani yememek için forgeye gitmiyorum ya.

Division 2 açık betasini oynadiktan sonra.. Yani gümbür gümbür geliyor division. Gerçekten multi oyunu oynadığını hissettiriyor. Division 1 deki gibi hileyi engellemeyezlerse o da biter. Bu sefer easy cheat koruması var. Bakalım..

(dipnot: buna google dan denk gelen var ise. Easy cheat korumasi olan oyunlar, asus auro hizmetini hile olarak algılıyor ve oyunu açmıyor. Yani anakartiniz veya e.kartinizin aydinlatmasini ayarlamak icin asus aurosync programi yüklü ise, bu hizmeti windows startupdan durdurmadan oyuna giremezsiniz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 8 Mart 2019; 11:20:49 >

• Öyle TD2 kendi açısından baya değişime uğrayıp geliyor hack önlemelerini zor görüyorum ama zamanla neler sunacaklar anlarız. Benim açımdan TD2 ve Anthem birbirini tamamlamış olacak biri ola ki sıkar gibi olduğu an diğer oyuna geçerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shockwave error

ya bazı şeyler gerçekten korkunç.. oyundaki hatalar can sıkıcı evet ama oyunun yapısında da bir şeyler değişmeli.

Şuan 480+ gear dayım. ve abartmıyorum günde 10 tane stronghold deniyorum sadece 1 tanesine girebiliyorum..

Nasıl? Grandmaster 2 zorlukta temple of scar oynamak istiyorum mesela. Girdiğin her stronghold önceden farmlanıp, çıkılmış oluyor. ve sen strongholdun ortasından başlıyorsun.
    Şuan ki farm taktiği, temple of scar'a gir, ilk iki sandığı aç ve boss'u öldürmeden oyundan çık.. e herkes böyle yapınca, boş sıfırdan kurulmuş stronghold bulamıyorum.. ben baştan sona oynamak istiyorum.. işin kötü yanı bir strongholda ortadan girdiğin zaman diğer 2 lootu kaçırmış oluyorsun zaten.. öyle dungeon ortasında sandık açmayı kaldırmalılar, dungeonu komple temizlersen boss sonunda lootunu alırsın şekline dönmeli.

İkincisi; öldüğünde öylece kalman.. misal takımından 3 kişi öldü. diğer bir kişi afk bekliyor.. o yerde yatan 3 kişi öylecene sabaha kadar beklemek zorunda.. Öldüğünde klavyeden hiç bir tuş çalışmıyor. hani esc yapıp haritadan çıkayım, yeni oyuna gireyim veya oyundan komple çıkayım diyemiyorsun. Öldün ve öylece kaldıysan alt+f4 yapmak zorundasın.. Başıma kaç defa geldi bu durum. Legend contratın ortasında bir adam afk. 3ümüzde öldük. legend loot var çantamda, oyundan çıkamıyorum çünkü lootu kaybedecem. e 3 kişi ölü, diğer 1 adamda afk. öylecene 34 dakika bekledim. adam geldi kaldırdı sonra bizi. bu nasıl saçmalıktır.

Alıntıları Göster
    Bunların hemen hemen hepsini 12 Mart'ta gelecek patch'te düzeltecekleri şeyler arasında saydılar.

Ama dişe dokunur content mayıs sonu falan ancak gelecek.

• Electronic Artsın iyi oyun yapar ama üstünede iyi sıçıp sıvar o oyuna

bakınız bf1-bf5 oyunda hile dolu nedeni çalınan milyonlarca hesap plati.ru'da 50-100 cente satılıyor

bf5'de bug dolu oynamak için 60 euro ve bolca sabıra ihtiyacınız var durduk yere oyundan atıyor hata felan vermiyor
  • Storm Javelinde kullanılan MasterWork Componentlerden Gunslinger's Mark eşyasında var olan hata bugün yapılan server bakımıyla düzeltildi.Düzeltme öncesi component javelin üzerinde yer aldığında item özelliği gereği javelin havadayken npclerin zayıf noktasına belirli bir ek hasar veriyordu fakat bu hasar olduğundan çok daha yüksekti bu nedenle düzeltilinceye kadar damage buffu %0 olarak geri çekilmişti.Server bakımı ile bu hata düzeltildi ve componentin ek %60 damage özelliği geri eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 9 Mart 2019; 4:57:32 >
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.