Şimdi Ara

Anthem (2019) [ANA KONU] (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
938
Cevap
11
Favori
34.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Terminator T-800

Oyunun performansı hakkında fikir vermesi amaçlı ufak bir oynanış videosu hazırladım.İzlemek isteyenler için paylaşmak istiyorum.

Merhaba,

Oyunda donanım kaynaklarını izlediğiniz programın ismi nedir ?

• borealatis kullanıcısına yanıt
    Msi Afterburner ile birlikte Hwinfo64 yazılımlarını kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Şurası davetiye mi bir deneyin isterseniz, key olmayan 3 kişi denesin.
    https://www.ea.com/games/anthem/anthem-demos/redeem?token=TUdSdEJmRT0jTSMxMDAwMDIzMDc0NDAw
    Teşekkür ederim. Bir hakkı ben almış oldum.
  • Demoyu tamamladım ama 500 lira verip alasım yok gibi.

Bu tarz oyunların işleyişi bana biraz sıkıcı geliyor ama böyle sürekli ateş edip ilerlemekte çok keyifli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 27 Ocak 2019; 15:43:17 >
  • Arkadaşlar oyunu satın alanlar eklesin origin: osmanelz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oynanış çok iyi ya, uçmak çok keyifli.

Hiç grup oynamadım, kapanmadan oynamak için ID: rwenzoria
  • 1 saat k+m ile oynadıktan sonra xbox contreller a geçtim oyun 2 kat daha zevkli oldu, tam konsol oyunu olmuş pc de iş yapacağını sanmıyorum
  • selamlar 2 gün oynaniştan sonra şöyle bir karekter çıkardım :)

• Destiny2'ye saatlerini gömmüş biri olarak söyleyebilirim ki çok benziyor ama ciddi farkları da var.

+ Grafikleri çok güzel.
    + uçuş hissi çok kötü olacak diyordum ama oldukça güzel.
    + çatışmalar çok keyifli. Boss'ları kesmek için takım olmak gerekiyor, tek başınıza yapılacak iş değil.
    + Yaratıkların özellikleri çok farklı ve değişik yollarla yok etmek gerekiyor.
    + Yükleme süresi uzun, server'lara bağlantılar zor, lag var çoğunlukla. Bunlar Demo'da böyledir umarım.
    + Envanter çok karışık, yere düşen item'lerin ne olduğunu anlamak zor, ne nerede bulmak gerekiyor bana çok karışık geldi.
    + Ana meydan çok karışık ve "yavaş" yürünüyor. Tam sürümde bu sorun biter umarım.
    + RPG unsurları var bu güzel ama sırıtmaz umarım. Destiny2'de bu çok iyi ve dozundaydı.
    + Yeni Destiny geldi, çok açık ve doğru yönetilirse Destiny'yi geçer ama bu envanter işi biraz karışık çözmeleri lazım.

• Division 2 videolarına baktım da eskisinden pek farklı gelmedi bana, mücadele destiny 2 ile Anthem arasında geçecek gibi, bu ikisi içinde de ANTHEM her türlü götürür.

Tek sorun bu türün bana ait olup olmadığı, sıkıp sıkmayacağı, karar verebilirsem hemen alırım.

Bu arada componentslerde hangilerini seçmek lazım, anlamını çözemediğim parçalarda var. Silah seçiminde de kararsızım, 2. silah sniper olsun istiyorum ama mermisi çok kısıtlı, 1. silahta da karar veremedim.

Şimdilik resolution ve relentless kullanıyorum.
  • Kodu olan varmı beyler?

• bütün javelinleri açtılar vip oynayanlara, interceptor açmıştım 2.javelin'i şimdi storm denedim çok beğendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 28 Ocak 2019; 3:20:33 >
  • Sistemim

i5 2600
    Asus 1050 ti 4 gb 128 bit
    Ram 8 gb

Islemcim baya eski. Demo indirdim kod istedi deneyemedim. Alsam sistem yeterli gelmez elimde patlar. Acaba bu sistemle başıma ne gelir.

• kapalı alfa kodu ile oynamıştım şimdi de demosunu oynadım gayet güzel bir oyun olmuş çıkınca baya baya başından kalkmaz hale gelecez herhalde ama çıkınca o server sorunları devam ederse ikinci star wars battlefront 2 duurmu yaşanabilir bi tanesi mikro ödemelerden gitti buda serverlardan gitmesin
  • free to play ise oynanabilitesi var

para karşılığı satılıyorsa yolu açık olsun

benden uzak allah'a yakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected

free to play ise oynanabilitesi var

para karşılığı satılıyorsa yolu açık olsun

benden uzak allah'a yakın
    Bedava mezar var.

• Rwenzori kullanıcısına yanıt
    adamın isteği haksız sayılmaz, neden mi?

ben zamanında Destiny 2'ye 60$ verip aldım, sonra PC ve psn'de benim aldığım sürümü ücretsiz verdiler, sırf DLC ile içerik satabilmek için. şimdi çift hakkı 35 TL'ye satamıyorum.

anlayacağın bir nevi F2P oldu Destiny 2. Tabi işin ucunda DLC ile içerik satma var. Bu oyunların kaderi belli olmuyor çok çabuk yükseliyor herkes ve anında oyuncu sayısında düşüş olabiliyor. Hal böyle olunca yapımcı F2P mantığına dönebiliyor standart sürüm için. Anthem belli kaderi paylaşır mi bilinmez gidecekleri strateji belirleyecek ama büyük bir düşüş olursa oyuncu sayısında aynı hamleyi görebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 28 Ocak 2019; 11:31:5 >
  • ea access olduğu için oyunu vip demosunu oynayabiliyorum ( xbox one x)

2 3 arkadaş aynı anda süper attık mı oyunda azda olsa takılma oluyor.

Mekanik iyi oyun akışı gayet güzel

ama tuşlara biraz alışmak zaman alıyor.

Görsellik çok çok iyi suya dalıp çıkarken uçmaya devam etmesi falan güzel düşünce

Destiny 2 ile ALAKASI YOK.

2 javalin açtım bu akşam herhalde hepsini açarız oyunu pre order yapmıyacağım büyük ihtimal,

aynı BF5 gibi bekleyip 100 kusur liralara kapatmak amacım.

BF5 i 106TL ye aldık delux paketini 2 arkadaş bunuda aynı mantıkla çözmeye çalışıcaz.

raid gelecek diyorlar raid videolarını izlemeden de almak istemiyorum açıkcası örümcek boss u hard da harbiden zor ölmüyor resmen.

Grup olarak oynayanlar var ise alınacak bir oyun ama bu fiyata değil.

Edit: Oyunda herkesin yazdığı gibi server sorunu var bende 2 kere takıldı arkadaşlar oyuna girdi ama ben yükleme ekranında bekledim oyunu komple kapatım tekrar arkadaşlar davet attığında direk girdim ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrAs28 -- 28 Ocak 2019; 12:5:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

adamın isteği haksız sayılmaz, neden mi?

ben zamanında Destiny 2'ye 60$ verip aldım, sonra PC ve psn'de benim aldığım sürümü ücretsiz verdiler, sırf DLC ile içerik satabilmek için. şimdi çift hakkı 35 TL'ye satamıyorum.

anlayacağın bir nevi F2P oldu Destiny 2. Tabi işin ucunda DLC ile içerik satma var. Bu oyunların kaderi belli olmuyor çok çabuk yükseliyor herkes ve anında oyuncu sayısında düşüş olabiliyor. Hal böyle olunca yapımcı F2P mantığına dönebiliyor standart sürüm için. Anthem belli kaderi paylaşır mi bilinmez gidecekleri strateji belirleyecek ama büyük bir düşüş olursa oyuncu sayısında aynı hamleyi görebiliriz.
    Haksız demedim hocam, Destiny gibi herşeyi paraya dökerlerse çöp ama söylenen bu fiyata herşeyin dahil olduğu, ileride neler olur bilmiyorum. Umarım böyle birşey olmaz da keyifle oynarız.

• cdkey.com sitesinde 198 liraya cdkey satıyorlar. Oyunun çıkmasına 1 gün kala mail adreslerine gönderiyorlarmış. Biraz araştırdım genel olarak güvenilir olduğu söyleniyor. Sizce alınır mı?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.