Şimdi Ara

-----------AntepMu oNLine------------

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ArkadaSLar ServeRimiz YeniLenmisTir..ReseT SınıRı = MAX oLdu
    ReseT BonuS PoinT = 400
    BLess ShoPLara KonuLDu.. ChaoS & LiFE ve SouL DegeRLi oLdu..
    ExcellenT FULL DüşüYor..!
    BuTUn MApLerimizDe SPoT BuLunmaKTadir..!
    Ve
    EXP : 1500 YapiLDi.:!

HERKESi BEKLERiZ:.!

ANTEPMU ONLINE TEAM..!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AntepMu -- 16 Şubat 2008; 20:34:51 >

• arkadasim sitede patch yok ne is server da kasanlar nasi oluyor?
  • HaLLeTTim cnm ServeRi en Bastan kurmak ZorunDa KaLdim MaLum sitede ÖyLe oLdu Onu EkLemeyi UnuTMuşum :)
  • server 7/24 snrm peki spotlar daginikmi yoksa tek karemi ?
  • eeT 7/24 DAGINIKTA VAR TEK HALiNDEDE VAR:.!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AntepMu -- 16 Şubat 2008; 21:37:20 >
  • yorumlar ??
  • ben oynadigim kadariyla soyliyim shoplar biraz sacma olmus seviye seviye silahlar olmali yani mesela dk yi ornek vereyim arcangel silahi alana kadar axe silahiyla dolastm daha dusuk seviye silahlarda olmali kasarken zorluk olmamasi acisindan birde stada giris 300 lvl bnce biraz fazla
  • arkadasim ben onca yazdıgına karşılık bir tek şunu söylemek istiyorum exp 1500 her silahla cok rahat kasar ve cok rahat leveli 300 yaparsin..!! anlaşılmayan birşey varmı..!
  • walla benden mi kaynaklanıyo billmiyorm ama site acilmioo
  • yoo bende acıLıo :) kesinlikle senden kaynaklanıo :)
  • eeT YorumLar.! ??
  • slm soner
    server duzenlemen fana olmamış ama bikaç şey sölicem dikkate alıp almaman sana kalmış.
    1.si 8 saattir kasıyorum 15 defa her şekilde 2.nesil kanat bastım 1 tanesi bile tutmadı.thgame ye zor dioz bu ondanda zor olmuş.
    2.si shoplarda ben ring of honor ve dark stone göremedim.ya dier görev itemlerinide kaldır yada 6 point görev itemlerinide shoplara koy bence
    3.sü bence resler itemle atılması 3.season için daha uygun gibime geliyor..

iyi çalışmalar ve başarılar..
  • walla mukemmel bir server yapmissin akrdes seni tebrik ediyorum..!! ellerine saglik
  • ring of honor ve dark stone lorencia barın arkasındaki topcu adamda satılıo..!!
    2. nesil kanada su an bir suru kişinin üstünde 2. nesil kanat var onlar nasıl yapmış peki ? yakşalık 15 online var ve hepside maşallah 2. nesil kanadı düzmüş :)
  • Hayırlı Olsun
  • ozaman serverin bana bi garezi var 15 ten biri tutar heralde mantıken
  • bir hususuda ben dıle getıreyım suanda spotlarda herkez tek tek kasar vazıyette. yani spot lazım nokta spot koyabılırsın arena basa ve ılaveten bır yerlere .oyunda ılerleyen gunlerde hos olmayan olaylar yasanabılır tecrubelerımızden konusuyoruz spot kavgaları yanı.bunlara zemın vermeyın.yapıp yapmamak sana kalmıs admın. herkeze saygılar
  • eet arakdasim su an bence spot yeter ama ilerideki zamanda mutlaka dahada cok yerlestirecem.. !!
  • eeT ya bencede oLe SpoTLar su an cok ii
  • antep mu admını kardes makınana bı reset at rahatlasın cok lag basladı. ayrıca dıkkatımı ceken player sayısı suan 16 onlıne ve acayıp lagg basladı bence remın yetmıyecek. benden demesı. ben tad alamaz hale geldım demın rahat kastığım yerde sımdı yerden kalkmıyorum lag tan. bole olursa oyuncu kayberedersın.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.