Şimdi Ara

--------AntepMu Online-------- (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
2.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kimsenin bu serwer a ön yargıyla baktığı yok. Kantların satılmasının nedeni jewel ların zor çıkmasımı yani . Admin işi kökünden halletmiş sanıyor heralde... Sence onun yerine bir tür jewel sistemi kursa daha mantıklı olmazmı? Mesela yıldızlardan falan arasıra çıksa yada kutulardan?..... Neyse acaba merak ediyorum bu serwer da 1 hafta sonra online sayısı artacakmı azalacakmı? Nede olsa max res 20 Max resin 20 olmasının nedeni kendisinden daha komik... Oyuna başlamadan bukadar sorun görüyorum başlasam kim bilir.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: thearthas

Kimsenin bu serwer a ön yargıyla baktığı yok. Kantların satılmasının nedeni jewel ların zor çıkmasımı yani . Admin işi kökünden halletmiş sanıyor heralde... Sence onun yerine bir tür jewel sistemi kursa daha mantıklı olmazmı? Mesela yıldızlardan falan arasıra çıksa yada kutulardan?..... Neyse acaba merak ediyorum bu serwer da 1 hafta sonra online sayısı artacakmı azalacakmı? Nede olsa max res 20 Max resin 20 olmasının nedeni kendisinden daha komik... Oyuna başlamadan bukadar sorun görüyorum başlasam kim bilir.....

cok yalnış konuşuyorsun... server version3 ve 1. nesil kanat koydum ki millet 2. ve 3. ye ugraşsın.. medalde kalplerden vs.. kutulardan jewel düşüo.. spotlardanda jewel düşüo.. fakat oyun zor olsunki zevkide bol olsun.. kardeşim bak yapacaksan ii yorum yap yapmicaksan hiç yazma.. EMEGE SAYGI DiOM BU KADR MI SAYGISIZZIN .. !!

• Benim yaptığım yorumlar eğri değil goğrudur. Ve hepsi sizin şu yanlış serwer ınız biraza daha iyi ıolsun diyedir. Oyun zor olsun istiyorsan, kanat meselesi de çok saçma. Madem jewel lar gold medal lerden düşüyor o zaman nie kanat satılıyor. Eğer gold medal vs. zor düşerse bunların düşme oranını arttırırsın olur biter...+ lwl 3. kanatları yapmak gayet zor olmalı.... 30 resetken anca dicem ama zaten 20 reset war

Ben kimsenin emeğine saygısızlık yapmadım. Ama bu sözünü inşallah, o kasmaya çalışan 12 kişi serwer kapandığında sana söylediğinde hatırlarsın....

Bu serwer sence ne kadar açık kalcak?
  • Bu ServeR KapanMamaK ŞarTıyLa AcıLDı..! ve ram alındı 2 gün ÖNCe 2 gb oLdu arkadaşım.. !!!!

ANLAŞILMAYAN BİR YER YOQ DİMİ ??
  • Kapanmamak şartıyla açılan ilk serwer bumu sanıyorsun? Bu serwer 10 yıl dayanırmı diyorsun?
  • quote:

Orjinalden alıntı: eReNMuOnline

Bende Bu Serverdayım ve Antepliyim Server Benim Eski Oynadığım Serverlara Benzemiş ve Bazı Arkadaşların Yorumlarına Cevap Vermek İstiyorum:

1.Arkadaşın Biri Demiş Herkezde Full Set Var
    Cevap:Ben SM Açtım 235 Lvl Oldum Mg Açtım Şuanda 360 Lvlim Stadyumda İN-CİN Top Oynuyor Ne Stadiumu Kapatan Var Nede Başka Birşey.

2.Online Sayısı Az Demiş:
    Cevap:Herkez Bu Servera Ön Yargılı Bakıyor Ben Bir Gaziantepli Olarak 5-6 Yıldır Bu Oyunu Oynuyorum ve Gaziantepden Böyle Bir Server Çıkacağını Hiç Düşünmezdim Bu Bizim Şehrimizde Çıkan 2.-3. Serverdan Fearın Yaptıgı ve Bunun Gibi Server Daha Açılmadı.

3.1.Nesil Kanat Satılması:
    Cevap:Arkadaşım Serverda Bless-Soul-Creation-Life-Chous-Harmony-Guardian Ve Daha Ne Kadar Jevel Varsa Hiç Biri SATILMIYOR.Senin Anlayacağın Adminler Playerlar Fazla Sıkılmasın Diye Böyle Birşey Yaptı 3 Gündür Kasıyorum Ben Daha 1 Soul ve 1 Blessim Var. Ben Az Söyleyeyim Sen Çok Anla...

4./Post Çalışmıyor:
    Cevap:Sana Cevap Bile Vermiyorum. İnsan İlk Önce Oyunu Bir Dener...

Lütfen Serverı Denemeden Yorum Yapmayınız.

ben WoMeNiZeR size cewapları yazan abimdi we doru söledi yoksa o serverde ben birinciliğe oynardm 4. cewabına bi bak istersen OYUNU DENEDİM 220 LVL OLDUM DİORUM YUKARDA YA SENN KAFAN Eİ YA DA AMACIN SADECE POST KASMAK!!!!!

• womanizer benim msn yi ekle curs3d_s0n3r@hotmail.com

ben msn ye girdigimde oyuna girelim 6 levellik charla posttan yazacam oK ? sonra sen yazcan olmazsa senin chara girecem posttan yazı yazcam. oK ?

Thearthas sana geLince... EET FULL KAPANMAMAK ŞARTIYLA ACILDI.. 10 yılda olsa kapanmicak.. ! anlaşılmayan yer yoq sanırım. !!
  • quote:

Orjinalden alıntı: AntepMu

womanizer benim msn yi ekle curs3d_s0n3r@hotmail.com

ben msn ye girdigimde oyuna girelim 6 levellik charla posttan yazacam oK ? sonra sen yazcan olmazsa senin chara girecem posttan yazı yazcam. oK ?

Thearthas sana geLince... EET FULL KAPANMAMAK ŞARTIYLA ACILDI.. 10 yılda olsa kapanmicak.. ! anlaşılmayan yer yoq sanırım. !!

+
  • version'a göre Experience çok düşük bana göre.
  • versionuda expide ben secmedim OYUNCULAR secti.. herşey oyunculara millete baglı yapıldı.. kafamdan vermedim ki.
  • Ya kardeşim bi insanın üstüne de bu kadar gelinmezki,eleştirinin de bi sınırı vardır dimi arthas herşeyi biliyon onuda bilirsin artık Yok 6 online bilmem ne elektrik parası senin cebindenmi çıkıyor 1 söylenir 2 söylenir arthas daha da fazla eleştirirsen ben bunun altında başka şeyler ararım ayıptır ya bi karışmayın artık AntepMu 'ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: ЖαГЇžмα#

Ya kardeşim bi insanın üstüne de bu kadar gelinmezki,eleştirinin de bi sınırı vardır dimi arthas herşeyi biliyon onuda bilirsin artık Yok 6 online bilmem ne elektrik parası senin cebindenmi çıkıyor 1 söylenir 2 söylenir arthas daha da fazla eleştirirsen ben bunun altında başka şeyler ararım ayıptır ya bi karışmayın artık AntepMu 'ya

• quote:

Orjinalden alıntı: ЖαГЇžмα#

Ya kardeşim bi insanın üstüne de bu kadar gelinmezki,eleştirinin de bi sınırı vardır dimi arthas herşeyi biliyon onuda bilirsin artık Yok 6 online bilmem ne elektrik parası senin cebindenmi çıkıyor 1 söylenir 2 söylenir arthas daha da fazla eleştirirsen ben bunun altında başka şeyler ararım ayıptır ya bi karışmayın artık AntepMu 'ya

Görmüyormusun adam kendi alıntısının altına + yapmış Heralde bu dh de ilk kez yapılıyor... Ben eleştiriyi kendim için yapmıyorum, sadece bu serwer içinde yapmıyorum, bu serwer ve bunun gibi birçok serwer boşu boşuna uğraşıyorlar ve diğer arada bir çıkan kaliteli serwer ların önünüde kapatıyor...

• Belki uplamak için yapmıştır Bir çok server için diyorsan başka topiclerde yap ama birazda eleştiri hepsinin acısını adamdan çıkarma şimdi
  • topic alta douru inmişti bende + yaptim yukarıya aldırdım olamaz mı ????

kardeşim bu gelip gecici serverlardan deiL anlama KITLIGI mı var senDe ??
  • yaF kme yoq mu .. !
  • yaw beyler rica ediyorum bu konu icinde tartışmaın
  • Beylr Konuyu kirletmiyelim
  • saol jnm
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.