Şimdi Ara

ANTEPFISTIĞI KAMPANYASI (İLGİ BÜYÜK) FAKAT SATAN ÇIKMADI (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
926
Cevap
39
Favori
38.322
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fiyatları nedir hocam muskanın falan
  • bu taze fıstık daha sağlıklı sanırım,peki bunun alınacak fiyatı nedir?yaş fıstığın kilosunu kaçadır?
  • 4 kilosu 100 gaymeye olursa ben de alırım :)
  • 20 Tl olursa 5Kg alırım, evde kışın çayla sarıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurakYZ

20 Tl olursa 5Kg alırım, evde kışın çayla sarıyor.

20tl imkansız şuanki beklenti 25-30tl arası.Çok büyük olasılık 30tl olacak gibi ama benim beklentim 25tl 1 haftaya belli olacakmış bakalım ne olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KalemKolik -- 14 Eylül 2015; 0:15:52 >
  • Dikkat ediyorum. Bazıları sürekli fiyat arttırmaya çalışıyor. Bunlar herhalde sistemli olarak hareket ediyorlar. Bu sene kavrulmuş fıstığın kg fiyatı çok rahat 25tl ye alınabilir. Üretici fıstığı kendi işlerse 20tl ye bile rahat verebilir ve iyi kar eder.

40tl falan hikaye. İtaibar etmeyin.
  • fırsıtkta fiyat 25 tl olursa 10 kg ondan

yine muskada da iyi fiyat olursa 5 10 kg da ondan alırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

Dikkat ediyorum. Bazıları sürekli fiyat arttırmaya çalışıyor. Bunlar herhalde sistemli olarak hareket ediyorlar. Bu sene kavrulmuş fıstığın kg fiyatı çok rahat 25tl ye alınabilir. Üretici fıstığı kendi işlerse 20tl ye bile rahat verebilir ve iyi kar eder.

size katılıyorum önce konusu açıldı sonra ortaya bir kaç fiyat atıldı ve devamlı tekrarlanıyor o fiyatta bulmanız zor vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fabrizo -- 14 Eylül 2015; 2:00:36 >
  • Hocam fıstıktan anlamam ama ağustos ayı içerisinde düğün sebebiyle gaziantepte 2 gün kaldım. Bu sırada bakırcılar çarşısının bulunduğu bölgede çokça gezip alışveriş yaptım. Dükkanların %90nın da 25-30-35 TL üç çeşit fiyatlı ürün mevcuttu. Bazılarında (%10 yoktur bile ) 30-35-40tı.

Taze yaş fıstığında kilosunu 15 tlden satıyorlardı. Taze fıstığı ilk defa gördüğümüzden almak istedik adam araçla yolumuz uzun diye vermedi bozulur dayanmaz dedi sadece yarım kilo tadımlık alıp yedik. Adamın tavrıda hoşumuza gittiğinden bu adamdan alışveriş yaptık. Üzerinde 35 yazan fıstıktan indirim yaptı 30 liradan satın aldık. Farklarını sorduğumda hepsi antep fıstığı siirt yok bizde ama içerisindeki ufak boyutlu tam açılmamış miktarı belirliyor fiyatı demişti.

Kişisel tecrübem budur 1 ay geçmedi 3 kilo yemişiz tabi ikramda etmişiz :) kargo dahil iyi fiyatlarla 3-5 kilo civarı da bende varım..

• arkadaşlar sıcak fırsatlara konu açmış bir arkadaşta kilosu 15 lira kargo 10 lira diye.

eğer burdaki arkadaşlara da uyarsa ben YAŞ FISTIĞI KİLOSU 15 liradan verebilirim AYRICA 2 KİLO VE ÜZERİ DE KARGO BEDAVA YAPICAM ne diyosunuz arkdaşlar sıcak fırsatlara konu açılmaya değer bi fiyat mıdır
  • quote:

Dikkat ediyorum. Bazıları sürekli fiyat arttırmaya çalışıyor. Bunlar herhalde sistemli olarak hareket ediyorlar. Bu sene kavrulmuş fıstığın kg fiyatı çok rahat 25tl ye alınabilir. Üretici fıstığı kendi işlerse 20tl ye bile rahat verebilir ve iyi kar eder.

Umarım dediğin gibi olur.Benim isteğim aslında sıcak fırsatlar konusunu hakedecek fiyat 25tl ve altı.O fiyat aralığında ürün bulursak süper olur. Yaşı 10-12tl olan ürünün nasıl oluyorda kurusu 20-25tl arası olmuyor anlamadım.2 kilo yaş fıstık kuruyunca 1 kilomu oluyor. Birileri inanılmaz kar ediyor açıkcası.
  • Yahu burda satıcı aranmıyor. Üretici aranıyor. Urfada en az 10 tane arkadaşım var. Söylesem toptancıdan 8-10 tl den alıp 15tl ye onlarda satar. Fırsat mı oluyor yani bu???

Ama üretici olsa toptancıya vereceği fiyata 1-2tl daha kor 10tl ye bize yaş fıstık, 20tl civarına ise kavrulmuş fıstık verir.

Hemen uyanıklar başladılar satışlara
  • quote:

Orijinalden alıntı: KalemKolik

quote:

Umarım dediğin gibi olur.Benim isteğim aslında sıcak fırsatlar konusunu hakedecek fiyat 25tl ve altı.O fiyat aralığında ürün bulursak süper olur. Yaşı 10-12tl olan ürünün nasıl oluyorda kurusu 20-25tl arası olmuyor anlamadım.2 kilo yaş fıstık kuruyunca 1 kilomu oluyor. Birileri inanılmaz kar ediyor açıkcası.

Yaşı 9-10 tl den alınırsa çok rahat kavrulmuş olarak 20tl civarı satılabilir. Burada millet para kazanma hırsı içine girdiği için 40tl lerden bahsediliyor. İtibar etmeyin lütfen.

• Kırmızı kabuklulardan var mı kılo fıyatı ne kadarr ?
  • yusuf24 kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle sizin öyle bi fırsatınız var ama forumdaki herkesin urfa da arkadaşı yoktur heralde diye düşünüyorum. Yani böyle bir istek ve talep olursa diye yazdım. Ayrıca üretim kısmında dediğiniz doğru direk fabrikadakiler satış yapsa haklısınız ama yaş fıstık da fiyatlar birbirine yakındır hcm. Ancak fıstık ağaçları olan birileri konu açacak😀😀 niyetim de bi kötülük yok onu belirtmeye çalışıyorum. Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: mesaybelf

Hocam öncelikle sizin öyle bi fırsatınız var ama forumdaki herkesin urfa da arkadaşı yoktur heralde diye düşünüyorum. Yani böyle bir istek ve talep olursa diye yazdım. Ayrıca üretim kısmında dediğiniz doğru direk fabrikadakiler satış yapsa haklısınız ama yaş fıstık da fiyatlar birbirine yakındır hcm. Ancak fıstık ağaçları olan birileri konu açacak😀😀 niyetim de bi kötülük yok onu belirtmeye çalışıyorum. Saygılar

Kimsenin bir yerde arkadaşı olmasına gerek yok. Zaten internet üzerinden yaş fıstık herkes tarafından 15tl ye alınabiliyor. Buyrun google a yazın. Ben sizi kast etmedim aslında ama doğal olarak üstünüze alındınız.
  • Piyasa altı yeni mahsul olursa bende hem muska hem yas kuru fıstık ne varsa alirim fındığı ve cevizi cok ucuza kapattim eşimle çayın yanina yiyoruz iki kisi için anca

• Çiftçilik zordur her şeyin ucuzunu aramayın bakın siz üretin 20 den veriyor musunuz. Verin parasini alın.

Haftalık 30 liralık karışık alırım. Kajudan antep fıstığına tuzlu fistiktan lebleyiye yerim. Çok şükür param yeterince var.

Şu konuyu görünce paramin değerini anladım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 liradan 100 kilo alirim :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KalemKolik

quote:

Yaşı 9-10 tl den alınırsa çok rahat kavrulmuş olarak 20tl civarı satılabilir. Burada millet para kazanma hırsı içine girdiği için 40tl lerden bahsediliyor. İtibar etmeyin lütfen.

madem çok biliyorsun, sen sat ya da arkadaşlarına söyle onlar satsın biz de alalım

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.