Şimdi Ara

ANTEPFISTIĞI KAMPANYASI (İLGİ BÜYÜK) FAKAT SATAN ÇIKMADI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
926
Cevap
39
Favori
38.322
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 katı hasat var ama insanlara kol gibi fiyattan çakmaya devam...
  • takipggüzel fiyatta alınır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 40tl nedir abi. 40tl olacaksa almayalım. Biz kampanya diyiyoruz bize 40tl ile gelmeyin. Dünya kadar fıstık var bu yıl halen milleti kazıklar bu esnaflar. Utanma yok nede olsa

Bu sene çiftçi en iyi gün kurusunu 9-11tl arasına sattı. 20tlye satıcı çıksa forumda satar hatta daha az fiyata. Bir akıllı fıstık satıcıları galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KalemKolik -- 12 Eylül 2015; 18:33:16 >
  • ülkede fındık var pahalıdır yiyemezsin, antep fıstığı var pahalıdır yiyemezsin.

Hani diyorlar ya yerli üretim araba, yerli üretim chip hikaye arkadaş, biz yine en pahalısını alırız.
  • KalemKolik kullanıcısına yanıt
    Kargo dahil 20 lira olursa 5 kilo alırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: acizcool

Kargo dahil 20 lira olursa 5 kilo alırım

Yeni mahsül.İyi kalite fıstık için 25tl kabul edilebilir gibi fakat halen bir girişim yok ne yazıkki.Urfa-Antep-Siirtten arkadaşların devreye girmesi gerek.
  • Size 1.sınıf yeni mahsul kavrulmuş fıstık yedireceğiz inşallah çalışmalar devam ediyor. Mahsul daha yeni toplanmaya başladı.

Taze satacaktık kargoyla anlaşamadık. Birde taze fıstık kargoda çabuk bozuluyor. En kısa zamanda konu açılacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheEvent

Size 1.sınıf yeni mahsul kavrulmuş fıstık yedireceğiz inşallah çalışmalar devam ediyor. Mahsul daha yeni toplanmaya başladı.

Taze satacaktık kargoyla anlaşamadık. Birde taze fıstık kargoda çabuk bozuluyor. En kısa zamanda konu açılacak.

konuyu açınca alıntı yaparmısın, kaçırmayalım!
  • 25 tl ye 2 kilo alabilirim.25 i geçerse 1 kilo benden çalışır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: funky soul

25 tl ye 2 kilo alabilirim.25 i geçerse 1 kilo benden çalışır..

+1 25 liradan 2 kilo ben de alırım (kargo dahil:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal0001903 -- 12 Eylül 2015; 23:32:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: funky soul

25 tl ye 2 kilo alabilirim.25 i geçerse 1 kilo benden çalışır..

tabiiki fiyata kargo dahil olmalı..
  • Uygun fiyat olursa 2 kilo alabilirim

• 2-3 kiloda ben alırım
  • 25 TL den / 2 Kg Bekliyoruz.
  • 25 liradan 2kg gerçek antep fıstığı satan varsa ben de alırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fındık,antepfıstığının fiyatları uçuk.Bu fiyatlardan satamıyorlar.Mallar ellerinde kalıyor.50-60 liraya kim kuruyemiş alır ki ? Marketlerde,kuruyemişçilerde hep çuvallarında,paketlerinde bekliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheEvent

Size 1.sınıf yeni mahsul kavrulmuş fıstık yedireceğiz inşallah çalışmalar devam ediyor. Mahsul daha yeni toplanmaya başladı.

Lütfen bu konudada bilgilendirinki satışınız gözümüzden kaçmasın.

• 10 liralık yaş fıstık 40 tl kuruya dönüyosa burda baya bi kazanan var anlaşılan. üründen değerli işleme.
  • Kalite olarak A101 ürününe yakın, fiyat olarak da 25TL civarında olursa 4kg kadar da ben alabilirim.
  • 25 tl den takipteyim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.