Şimdi Ara

ANTEPFISTIĞI KAMPANYASI (İLGİ BÜYÜK) FAKAT SATAN ÇIKMADI (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
926
Cevap
39
Favori
38.322
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 kilo da ben alırım :)
  • o değil de kaju indirimli olsa baya alan olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir baya yiğit çıkmadı gitti arkadaş.Güzel kampanya ile bu iş çok güzel olurdu. Direk forumdan birinin çıkması zorda bir tanıdık devreye sokarak ancak bu iş olur. hepsiantep.com kilosu 34tl şuan için en iyisi o gözüküyor ama sıcak fırsat değil tabii.
  • elmanderr E kullanıcısına yanıt
    http://toptankuruyemisal.com/urunler_detay.php?kid=9&&id=49

hocam sizin mesajı görünce canım kaju çekti hemen baktım fiyat nasıl 😅

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KalemKolik kullanıcısına yanıt
    http://toptankuruyemisal.com/urunler_detay.php?kid=3&&id=23

burda 25 tl ama kalite vs bilmiyorum araştırmaya devam

• Alırım gelirse

• Şimdi gidip baktım A101de kilosu 35tl.Kimse çıkıp 30tl üzeri fiyat çekmesin kusura bakmasında. Bence bu işin oluru 25tl. Kargo hariç olmasını anlarım.Kargo hariç 25tl kabul edilebilir.

Muhakkik

Fiyat iyimiş biz alabilirmiyiz acaba ayrıca naturel olmasının farkı varmı ? Tuzsuz galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KalemKolik -- 14 Eylül 2015; 18:42:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: proferbil

Elazığ ın gürbüzler kuruyemişi belki bişeyler yapar bize.

Ben de elazığdayım ama 45-50nin altında değil. Ama iyi bir indirim olursa çok şahane olur.

Memleketimde üç kat mahsul alınıyor ama ben kilosuna halen 35-50 tl veriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babangida Babayaro -- 14 Eylül 2015; 19:10:38 >
  • 25 tl üzeri fiyat pahalı olur düşüncesindeyim. 25 tl fiyat gayet idealdir, Takipteyim. Belirttiğim fiyat üzerinden bir satış olursa bende alacağım inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KalemKolik

Şimdi gidip baktım A101de kilosu 35tl.Kimse çıkıp 30tl üzeri fiyat çekmesin kusura bakmasında. Bence bu işin oluru 25tl. Kargo hariç olmasını anlarım.Kargo hariç 25tl kabul edilebilir.

Muhakkik

Fiyat iyimiş biz alabilirmiyiz acaba ayrıca naturel olmasının farkı varmı ? Tuzsuz galiba

dikkat ediyorum fiyat içeren mesajların hep siz atıyorsununuz,satıcı mısınız değilsiniz o zaman çekilin kenara satıcıların tekliflerini görelim siz mi belirliyorsunuz piyasayı
    burada insanlar üreticiden ürün bekliyor aracıdan değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stargate_0404

quote:

Orijinalden alıntı: proferbil

Elazığ ın gürbüzler kuruyemişi belki bişeyler yapar bize.

Ben de elazığdayım ama 45-50nin altında değil. Ama iyi bir indirim olursa çok şahane olur.

Memleketimde üç kat mahsul alınıyor ama ben kilosuna halen 35-50 tl veriyorum.

Gürbüzler kuruyemiş uygun fiyattan satabilecek potansiyel ve güce sahip fakat yapmazlar sanırım. Yapamazlar demiyorum yapmazlar. Elazığda olsam gider konuşurdum yinede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KalemKolik -- 14 Eylül 2015; 19:11:30 >

• KalemKolik kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum hocam ben sadece bakıyordum öyle paylaşayım dedim. aslında biri konuşsa iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: fabrizo

quote:

Orijinalden alıntı: KalemKolik

Şimdi gidip baktım A101de kilosu 35tl.Kimse çıkıp 30tl üzeri fiyat çekmesin kusura bakmasında. Bence bu işin oluru 25tl. Kargo hariç olmasını anlarım.Kargo hariç 25tl kabul edilebilir.

Muhakkik

dikkat ediyorum fiyat içeren mesajların hep siz atıyorsununuz,satıcı mısınız değilsiniz o zaman çekilin kenara satıcıların tekliflerini görelim siz mi belirliyorsunuz piyasayı
    burada insanlar üreticiden ürün bekliyor aracıdan değil

Konuyu başlatan arkadaş bu @kalemkolik. Gelen satıcıların da yüksek fiyat söylemesine tepki veriyor doğal olarak.

Burda ortak bi hareket oluşturup ucuza almaya çalışıyoruz. konu sahibine de çekilin buraya demek saçma. Satıcıları görebilirsin kimse sana bundan almayacaksın demiyor. Ortak bi tavır koymaya çalışıyoruz. Hem satıcıları görmek istiyorsun hem aracı olmasın diyorsun. arkadaşda zaten ona ttepki gösteriyor. Konuya hakim olmadan yorum yapmayalım lütfen.

• Konuyu takip

• Durun bakalım amcam fıstıkçı sorduruyum bisey yapar mi yarın belli olur .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AryaStark. -- 14 Eylül 2015; 19:49:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AryaStark.

Durun bakalım amcam fıstıkçı sorduruyum bisey yapar mi yarın belli olur .

Sonunda bir umut doğdu yarın haber bekkiyoruz.

• Satışa çıkarsa etiketleyin bende bir bakayım. Duruma göre alırız.
  • alırım 2 ton
  • Otlansın şurda

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.