Şimdi Ara

Antep fıstigi net 1 kg 79.90TL üstelik kargo ücretsiz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
3
Favori
11.369
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadasim tanimadigin biri icin gereksiz demek hic şık bir hareket degil.Yeni bir firmayiz ve donanimin etkisini bildigim icin burada yayinlamak istedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hüseyin dag H kullanıcısına yanıt
    Hocam, burada başlık açmadan önce, sıcak fırsatlar konu açma kurallarını bir okumalıydınız. Kısaca, ne, nerede, kaça, başlıkta yazacak. Şu konuda yüzlerce başlık var, düşünsenize tümünün yanıyor, kaçmaz, forumda tek gibi başlıklardan oluştuğunu

• forgetLove kullanıcısına yanıt
    Grubun etkisini biliyorum bu sebeple paylasimi burada yaptim.Ben uygun ve kaliteli oldugunu soyliyorum sen fiyat pahali diyorsun.Ustam fiyat kime neye gore pahali acaba

• agtr A kullanıcısına yanıt
    Grubun potansiyelini duydugum icin buradayim.Dediginiz kurala dikkat etmedim özur dilerim

• Siteye girdim sepet yaptım fakat,100 TL yukarısı kargo ucretsiz yazdığı halde ,fistigin fiyatı 86.29 a çıktı,arkadaş kızdı heralde şuan güncel fiyat 86.29 a güncellenmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stability2005 -- 2 Şubat 2020; 23:49:18 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ay o kadar şok fiyat ki kitlendim kaldım evi arabayı satıp tonlarca entep fıstığı almak istiyorum böyle fırsat bi daha gelmez

• Alan alır almayan almaz, bu kadar kibire, şova, lafa söze ne gerek.. Sanırsın bıçak zoruyla satış yapıyor satıcı. Adam gelmiş, arzını yapmış, hepsi bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: aotnob

Alan alır almayan almaz, bu kadar kibire, şova, lafa söze ne gerek.. Sanırsın bıçak zoruyla satış yapıyor satıcı. Adam gelmiş, arzını yapmış, hepsi bu.
    han hesapla mı geldin noob
  • Jizzy Quuatily kullanıcısına yanıt
    Han değil ama yan hesapla geldim. Yani evet beni yakaladın zeki çocuk. Bir şirket sahibi olarak işler kesat olunca işportacı modunda fıstık satmaya, geceleri de torbacılığa başladım. Evet yakaladın beni seni zeki ve şirin çocuk..Aferim sana..
  • Bunun neresi sıcak fırsat anlamadım

• Sitenizde 100 TL üzeri kargo bedava diyor. Burada 1 kg antep fıstığı 79.90 TL yazmışsınız. Kargo bedava yapmak için bir kod mu vereceksiniz? Bu senenin ürünü mü, tazelik ve lezzet durumu nedir?
    Bir de foruma ozel sıcak fırsat olması için mesela forumdan sipariş verenlere yanında ufakta olsa bir hediye gonderseniz forumdaki arkadaşların da gönlünü kazanırsınız...

• Selam sitenizde ilgili fıstıkları inceledim. Lütfen fıstıkların kalite seviyesini Kernel A-B-C-D-S olarak yazar mısınız resimler Kernel A- B+ gibi durmakta. Eğer kernel A kalitesi satıyorsanız 80-100TL çerez parası.

Bilmeyen arkadaşlar için Kernel Grade A resim koyuyorum ortalama kilosu 400TL başlayan genellikle iran fıstığıdır.

Antep fıstigi net 1 kg 79.90TL üstelik kargo ücretsiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mayfearguideyou -- 6 Şubat 2020; 16:23:26 >
  • 25 yillik fistikciyim bu kullandiginiz terimleri ilk defa duydum inanin.A yi b yi bilmem ama 1.kalite fistik satiyorum

• Verdik bakalım sipariş. Gelsin puanımızı verelim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrehan09

ay o kadar şok fiyat ki kitlendim kaldım evi arabayı satıp tonlarca entep fıstığı almak istiyorum böyle fırsat bi daha gelmez
    Kilosunu kaça alıyorsunuz 1 sınıf Ana çıtlak antep fıstığının. 40 50 falan sa adres verin de alalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hüseyin dag

25 yillik fistikciyim bu kullandiginiz terimleri ilk defa duydum inanin.A yi b yi bilmem ama 1.kalite fistik satiyorum
    Hocam sen kuş .oku mu bu 79tl onu söyle biz anlarız 🤨

• Ustam senin anlatmaya calistigin urunler ic antep fistigi sanirim.Baklava ve kunefede kullanilan.Bu kavrulmus fistik kabuklu fistik o dediklerin bu fistik degil

• Hocam fıstıklar 1.kalite ana çıtlak denen en iyi olanından mı yoksa bir alt kalite mi? Mesela boş veya kapalı çıkar mı?
  • Firma sahibine yüklenilmesini gereksiz buluyorum. İstanbul'da SEÇ mağazasında 1. kalite antep fıstığı 140 TL 'ye satılıyor. Hepsiburada'da Koçak 1 kg antep fıstığı 179 TL'ye satılırken, 1. kalite fıstık için sunduğu 79 TL fiyatı denemeye değer buluyorum.

2kg sipariş geçtim. Beğenirsem burada paylaşır, ailedekilerde denesin diye 5 kg daha geçerim.
  • Foruma özel sağlam indirim yapsın ya da hediye göndersin . Bir günde 1 ton sipariş alır . Daha önce örneklerini çok gördük firma sahibi de bi denesin

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.