Şimdi Ara

Antalyada yaşayanlar bakabilir mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Üniversite açısından nasıl güzel mi? aslında amacım turizm için çalışmak ama konuştuğum birçok kişi başka birşey oku öyle Turizmde uğraşırsın diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Üni okucaksan çok iyi ben ordan mezunum,ortamları çok iyi istediğin gibi bisiklet ile gezebilirsin ev fiyatları biraz uçuk kiralar ama 2 arkadaş rahatlıkla kaldıra bilirsniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bunickonaltıharf

quote:

Orijinalden alıntı: emc-2

Üni okucaksan çok iyi ben ordan mezunum,ortamları çok iyi istediğin gibi bisiklet ile gezebilirsin ev fiyatları biraz uçuk kiralar ama 2 arkadaş rahatlıkla kaldıra bilirsniz.

Konaklama ne kadara olur? ilk yıl ev zor ama yurtlar ne durumda ve kaç tl?

Yeme içme ne kadar gider

Otellere yakın mı okul yoksa şehir içinde mi

Kış sezonu turist oluyor mu

Sigara yok alkol duruma.göre haftada.bir olabilir.Konaklama ve yemek ayrıca her ay dil kursuna gitmek şartıyla ne kadar kurtarır beni?

Okurken çalışabilme olanağı nasıl, otellerde değilde daha çok Burger gibi yerler belki cafe

Yazları dil bilme şartıyla otelde iş bulabilir miyim yoksa vasıflı olmam mı gerekiyor

kyk'da ucuz aylık 100 150 arsı filan ama özel yurt 600i ile başlıyor bilmiyorum en son ne kadar oluyor.
    benim günlük 20 tl gidiyordu okul dışında okul içide 12 15 arası değişir yemek kartı alırsın daha ucuz bile olabilir.
    okul otellere uzak şehir içi'de denmez şehir dışıda denmez tam ortada yani
    o konu hakkında bilgim yok.
    tabikide çalışabilirsin kahve dünyası osmanlı kahvecisi gibi yerlerde
    her türlü otelde iş bulursun o kadar önemsemiyorlar dili.
    Kış ayında az da olsa turist var.

• Bende Antalya düşünüyorum ama puan yetecek mi bakalım

• 2-3 fakülte hariç eğitiminin rezil olduğunu düşünüyorum.Gelen adam tatile geliyor sanki.
    Okulun dibinde 2 tane büyük otel var arkadaşın kafası karışmış heralde
    Ayrıca yaz okuluna yada bütlere kalırsan ağlarsın o güneşin altında o nemde dersler hiç
    çekilmiyor.

edit:Okulun dibinde hatta 3 otel varmış. Rixos,Sheraton,Özkaymak falez otel var. Bulunduğun konuma bağlı
    en yakın yerden yürüme mesafesi 10 dk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi just4techno -- 18 Haziran 2014; 16:12:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: just4techno

2-3 fakülte hariç eğitiminin rezil olduğunu düşünüyorum.Gelen adam tatile geliyor sanki.
    Ayrıca yaz okuluna yada bütlere kalırsan ağlarsın o güneşin altında o nemde dersler hiç
    çekilmiyor.

edit:Okulun dibinde hatta 3 otel varmış. Rixos,Sheraton,Özkaymak falez otel var. Bulunduğun konuma bağlı

Rixos ve falez var onları diyorsun sanırım onlarca apart var okula yürüme mesafesinde arkadaş yanlış yazmış sanırım

Edit:editi görmedim ama alıntı da var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cübbeli gandalf -- 18 Haziran 2014; 16:14:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cübbeli gandalf

quote:

Orijinalden alıntı: just4techno

2-3 fakülte hariç eğitiminin rezil olduğunu düşünüyorum.Gelen adam tatile geliyor sanki.
    çekilmiyor.

Rixos ve falez var onları diyorsun sanırım onlarca apart var okula yürüme mesafesinde arkadaş yanlış yazmış sanırım

Edit:editi görmedim ama alıntı da var

okula yı yazmıştım silmişim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cspawn

Bende Antalya düşünüyorum ama puan yetecek mi bakalım

Hangi bölüm düşünüyorsun sen

Inşaat mühendisliği ama zor gibi Antalya yüksek puan istiyor

• O değilde tekirova çok fena bir yer.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bende Antalya düşünüyorum ama puan yetecek mi bakalım

Hangi bölüm düşünüyorsun sen

Inşaat mühendisliği ama zor gibi Antalya yüksek puan istiyor

Yaşadığım yere sıcak diyorsam akdeniz Bölgesi bana göre değil herhalde.
    Hayırlısı dostum

Hocam zaten maksadim üniversite okumak değil pek şu sınavda biraz daha kendimi kasıp çalışsam sonra denize kıyısı olan bi üniversitede inşaat okumak istiyorum hepsi bu :)

• akdenizde okudum bu sene bitti.üniversitedeki bölümleri öyle çok ahım şahım eğitim vermiyor fakat bu durum ülke genelinde olan birşey.çoğu üniversite de buradan iyi değil.

üniversite olarak ortamı güzel.şehir olarak büyük şehirden geliyorsan küçük geliyor(istanbul,izmir,ankara gibi).kiralar yine bir çok büyük şehire göre uygun.üniversiteye yayan gidebileceğin mesafede 400-600tl arası,1 otobüsle gidelecek mesafelerden 400-500tl ye güzel evler buluyorsun.kyk yurdu ucuz tabi çıkarsa,özel yurtları pek bilmiyorum ama 400civarlarında diye biliyorum iyileri.bende sürekli evde kaldım.

ulaşım olarak otobüs ana hatlar dışındaysan sıkıntılı.saati belli olmaz,15dk lık yolu 1 saatte tın tın gider.spor seviyorsa bisiklet,sevmiyorsan motor durum varsa araba çok rahat ettirir ulaşımda.ekstra olarak turizm sektöründe çalışmak istiyorsan da oldukça imkan var bu konuda.

• Antalyada oturmuyom ama baktım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.