Şimdi Ara

Antalyada Xbox 360 cafe var mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar antalyada bildiğiniz bi xbox 360 cafe var mı?

• Türkiye'de xbox 360 cafe var mı ki ? ps3 daha çok biliniyor ülkemizde açan ps cafe açıyor. gidenler de genelde pes oynuyor :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu pes oynayanlarıda zaten hiç anlamıyorum nasıl bi zevktir fizik motorsuz bi futbol oyunu oynamak fifa candır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi regaibyigit. -- 21 Temmuz 2013; 1:25:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: regaibyigit.

bu pes oynayanlarıda zaten hiç anlamıyorum nasıl bi zevktir fizik motorsuz bi futbol oyunu oynamak fifa candır

aynen fifa candır :D hiç pes oynamadım orası ayrı bir mesele ama fifayı çocukluğumdan beri oynarım :D ps1 de fifa 2000 oynamışlığım bile vardır yani :P

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • xbox 360 kafe diye bişiey olmaz cunku xbox 360 daha kişisel bir konsol ps3 daha ticari xboxda kendi avatarını yaratıyorsun arkadaşlarınla xbox live da konuşuyorsun ps3 de yok boyle bir şey
  • quote:

Orijinalden alıntı: onlinemaniaq

xbox 360 kafe diye bişiey olmaz cunku xbox 360 daha kişisel bir konsol ps3 daha ticari xboxda kendi avatarını yaratıyorsun arkadaşlarınla xbox live da konuşuyorsun ps3 de yok boyle bir şey

PS3'de de var arkadaşlarınla muhabbet etmek gibi bi olanak.
    Oranızdan buranızdan element uydurmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Machiavelli. -- 21 Temmuz 2013; 14:51:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onlinemaniaq

xbox 360 kafe diye bişiey olmaz cunku xbox 360 daha kişisel bir konsol ps3 daha ticari xboxda kendi avatarını yaratıyorsun arkadaşlarınla xbox live da konuşuyorsun ps3 de yok boyle bir şey

Alınma ama foruma üye olduğumdan beri bu kadar mantıksız bir kelime topluluğu görmedim.

Yani Xbox'ta avatar yaratabilmek Türkiye'de Xbox Cafe olmaması için bir sebep olabilir mi ya?Oruç başına vurdu herhalde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.