Şimdi Ara

Antalya/kepez bölgesinde uydunet kullanan varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Antalya kepezde oturmaktayım burdaki lokasyonda uydunetin durumu nedir merak ettim varmı bu bölgede kullanan kullanmış olan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reknosa -- 4 Temmuz 2015; 21:49:22 >

• Fabrikalar Mh. kullanıyorum, memnunum. 29 TL her şey dahil olan paket benimki ama bitti o kampanya galiba. 10 Mb paketim, genelde 9.7 falan gösteriyor. Iyi yani Hız düşünce de 720p film izleyebiliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CnnRose kullanıcısına yanıt
    Bende özgürlükteyim alt yapı çok yeni yani 3 4 yıllık falan kablolar rahat iletecektir diye düşünüyorum ama tereddüt var işte
  • Merhaba;
    Konuyu canlandırmak istedim. Karşıyaka Mahallesinde oturuyorum. (Dünya göz hastanesinin yanı) Bölgeye Uydunet sonunda geldi. Önümüzdeki 1-2 aylık süreçte başvuruları alacaklarmış.
  • konuyu hortlatıyoruz ama :) bende emek mahallesı tarfındayım. burdada altyapı var. ama kullanan varmı ? ne kadar stabıl calısıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEMPO

konuyu hortlatıyoruz ama :) bende emek mahallesı tarfındayım. burdada altyapı var. ama kullanan varmı ? ne kadar stabıl calısıyor?

Emek mahallesine alt yapı geleli daha 1 yıl olmadı. Şanslısınız binaya kadar fiber kablo geliyor. Kesinlikle tavsiye ederim.
  • Bende Yeşiltepe mahallesindeyim yaklaşık 6-7 yıldır kullanıyorum. Hız konusunda son dönemlerdeki olaylardan ötürü dalgalanmalar olsada genelde stabil çalışmakta ve diğer ISS gibi 8 MB'lik tarife alınca hız 6-7,2-7,7 mb gibi oynamalar da gözükmez internet hızın ne ise tam olarak onu gösterir. Herhangi bir dalgalanma söz konusu olursa desteğe başvurduğunuda tekrardan stabil hale getirmektedirler. Heleki ülkemizde internet durumundan ötürü Kablonet çok cazip. Tavsiye ederim.
  • Emek Mahallesinde kullanıyorum 29 Nisanda 50MBPS 150GB akn +KABLO ÜST 69 TL paketine anlaştık 2 mayısta gelip bağladılar. 1 günlük deneyim sonucu gayet başarılı olduğunu söyleyebilirim. Altyapı yeni geldi zaten. Testlerde 45-48 mbps download, 4mbps uploadı gördüm. Şimdilik iyi bakalım devamında ne olacak göreceğiz. Ben tavsiye ederim.

• konuyu horlatıyoruz ama:) bende kepez/ emek mahallesınde oturuyorum. bugun itibari ile kablonete gecıcem. inşallah sıkıntı olmaz. deneyımlerımı buraya yazıcam inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi STAR_023 -- 22 Eylül 2017; 10:43:29 >
  • yaklasık 6 ay dır kullanıyorum. kepez emek mahallesinde alt yapı harıka. cok memnunum. suana kadar hıcbırsekılde dusme veya kesılme yasamadım. cok memnunum...
  • Arkadaşlar merhaba. Konuyu hortlatacağım. Kepez göksuda oturuyorum. Kablonet altyapısı görünüyor burada da. Kullananlar hala memnun mu önerri misiniz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.