Şimdi Ara

Antalya Kaş ta nerede kalinir otel tavsiyesi..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
2
Favori
4.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugune dek hep genelde alanyaya gittim. hangi otelde kalinir? tavsiye verebilece kolan var mi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 22 Ekim 2013; 13:48:21 >

• Shafter kullanıcısına yanıt
    biz Kaş'a gittiğimizde merkezdeki kayahan hotelde kalıyoruz. çok memnunuz...inceleyebilirsiniz link

kaş merkezde büyük çakıl ve küçük çakıl plajınde girebilirsiniz derler, küçük çakıl evinizin salonu kadardır, büyük çakıl da sabah hemen dolar... merkezde sahile yakın otellerin plajları ya da derya beach gibi clublar vardır. ..kaş biraz kayalık olduğu için sumsal beklemeyin. club size şezlong ve şemsiye sunar, bir de yeme/içme fln...aşırı pahalı mekanlar değillerdir... biz deniz için limanağzı denilen yere gidiyoruz. ulaşım limandan küçük teknelerle sağlanıyor yaklaşık 20 dk.lık bir deniz yolculuğundan sonra gidiyorsunuz, kişi başı gidiş dönüş bir para ödüyorsunuz ama hatırlamadım şimdi ne kadardı(sanırım 15-20 civarıdır) gitiğiniz yerde de yine şezlong şemsiye ücretsiz yediğiniz içtiğinizi ödersiniz...söylediğim gibi pek pahalı diyemem... merkezde de denize girseniz , kaşın denizi oldukça güzeldir... aracınız varsa kaputaş plajını görmenizi öneririm, deniz çabuk derinleşir belirteyim...

yine tekne turuna çıkmanızı, akvaryum koyu, kekova, simena/kaleköy gezmeniiz öneririm...yalnız kaştan başlayan turlara değil, üçağız köyünden başlayan turlara katılmanızı öneririm...tur şirketi olarak mavi tur olbilir ama birbirlerinden çok bir farkları yoktur...

iyi tatiller

• Ben alanya da yaşıyorum! agustos sonunda 3-4 günlüğüne kaş'a gitmeyi planlıyorum! Benim ev alanya da denize 2 dk. yürüme mesafesinde ama genede insan farklı yerler görmek istiyor! Eğer siz benden önce giderseniz lütfen paylaşın kaş tatili nasıl geçti..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi red007 -- 5 Ağustos 2013; 17:29:44 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.