Şimdi Ara

Antalya içi Transfer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
8.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Antalya'ya uçak ile indikten sonra , şehir içinde transfer için uygun ulaşım sağlayabileceğimiz firmalar nelerdir acaba , bilgisi olan var mı ?

5 kişilik bir aile olarak gidiyoruz , tur acentelerinin kişi başı gidiş geliş 60 tl üzerinden fiyat biçtiğini varsayarsak , bizim için uygun olan bir firma var mıdır yardımlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler...

-------------------------------------------------------------

Arkadaşlar merhaba ,

Antalya içi aldığım transfer hizmetleri hakkında bilgi vermek için tekrardan rahatsız ediyorum .

ilk olarak ViA Transferden yararlandım.
    Ets turdaki bir tanıdığıma transfer işini bırakmıştım ve o da uygun ve kullandıkları firma olarak Via Transfer üzerinden rezervasyon yapmış.
    5 kişi +1 bebekle Antalya hava limanına indikten sonra Via Transfer'i aradım..
    Yoğun bir trafik olduğunu ama 10-15 dk kaya geleceklerini söylediler. Sabah saat 08:10 geçe inen uçağımdan servis aracına binmem tam 09:30 u buldu.
    Trafikti , yoğunluktu vs herşeyi geçtim ama bebekli bir aile olacağımı daha önceden bildirdiğimiz bir firmanın bu kadar gevşek davranıp trafiği bahane etmesi hiç profesyonelce gelmedi. bu kadar beklemeyi göz ardı edebilirdim, sonuçta erken vakitte geldik , otele girişler malum 14:00 civarı o yüzden hiç tasalanmadan 1 saat geçte olsa otelde olmamız birşeyi değiştirmeyecekti.
    Fakat gelen aracı görünce ve içinde yaptığımız 40 dkkalık o yolculuğu düşününce firmadan resmen nefret ettim. gelen baya eski bir model olan Renault Trafic marka bir araçtı ,araç eskiliğini de geçtim sonuçta üzerimize almayacağız ama içi resmen pislikten geçilmiyordur. Koltuklar tozluydu resmen oturunca toz kalktı. Yol boyunca klima açılmadı sorun varmış , bebek olduğu için camlar kapalı gidildiğinde sıcak açıldığında ise rüzgarlı olduğundan tam bir eziyet yaşadık. Ve koltuklar karşılıklı dizayn edilmişti yani 3 kişi tersten yol boyunca seyahat etmek zorunda kaldı. bu arada afedersiniz sabah 5 te yola çıkan bir aile olarak böyle bir yolculukta istifra edilmesi çokta sürpriz değildi tabi.
    Ve son olarak ücret sorunu.İnternet sitesi üzerinde 85 yazarken 95 tl olarak fiyat istedi şöför. Merkezini aradığında kesinlikle 95 olduğu bilgisini aldı ve 85 lira gibi bir ücretin geçerli olmadığını söyledi. Bunu da göz ardı ettim , 100 tl verdiğimde 5 tl bozuğunun olmadığını ilk müşterisi olduğumu söyledi yine şöför. Otele daha adımımı atmadan resepsiyondan çevreden para bozdurma telaşına girdik. 90 lira bozuk elde ettik fakat 5 lira daha alması gerektiğini söyledi. Ben yine de bu kadar soruna rağmen dönüşte telafi ederiz deme nezaketinde bulunurken , merkezi aradığında yine 95 tl alınsın dönüş için henüz rezervleri yok bu şekilde kabul edemeyiz bilgisini almışlar.
    Yani kısacası zorla berbat ötesi , kötü bir firma olma yolunda bir müşteri politikası olan firmadır bu Antalya Belek VİA TRANSFER firması. Eğer birazcık müşteri memnuniyetinden anlıyor ya da yazılanları dikkate alıyorsanız kesinlikle yanaşmayın derim. Olur da alırsanız da dediklerimin yaşanmaması için gerekirse defalarca arayıp ikaz edin. Ama ben bütün sosyal platform ve , şikayet bölümlerinde bu sorunu dile getireceğim.

Ve evet dönüş zamanı için de bir rezervasyon yapmam gerekiyordu transfer için. Burada da bahsi geçen Tavport aklıma geldi . İnternet sitesi üzerinden hemen bir rezervasyon oluşturdum. 3 lira fark ediyordu Via Transfer ile , ama burada ilk bahsi geçtiğimde bakmıştım 85 civarı görmüştüm yani erken rezerv de uyguna yakalayabiliyorsunuz.Neyse ben rezervasyonu oluşturdum. Bire bir sıfır görüşme ile sadece internet üzerinden ücreti de ödeyerek hızlı bir rezervasyon ve akabinde mailime rezervasyon onayı , sürücü bilgileri vs gönderildi. 17:30 rezervasyon saatinden 10 dk önce şöförün otelin önünde olduğunu , hazırsam gidebileceğimizi söylemesiyle kapıya yöneldik , dakiklikten öte erkenden gelmesi ve sıfır iletişim ile böyle net ve temiz bir hizmet anlayışı tebrik edilecek düzeydedir gerçekten.
    Kapının önünde aracı gördük , ben mini kategorisinden vito , carevella tarzı araçların olduğu bölümü seçmeme rağmen , bir üst kategoriden Wolkswagen Crafter aracını göndermişler. Son model bir araç olması da cabası ki zaten rezervasyonda son model araç olarak yazıyorlardı. Saygılı işinin gerektirdiği ölçüde davranan bir şöför arkadaşımız çantalarımıza yardım ederek aracına davet etti. Giderken de özellikle çocuk olduğu için klimaları ayarlamadaki hassasiyeti ve sürekli bize danışması bir başka ufak ama güzel bir ayrıntıydı.
    5 kişi + bebekli bir ailesi olan ben Tavport.com üzerinden yapılan transferi kesinlikle tavsiye ediyorum.

İnsan ister istemez kıyaslama yapıyor tabi. Bilerek rezervasyon yaptırdığınız ,özellikle Ets acentesinden sözlü yapılan bir rezervasyon ile kendinizin sadece internet üzerinden yaptığı bir rezervasyon arasında bu kadar fark olması şaşılacak düzeyde.

VİA TRANSFER rezil eder TAVPORT vezir . Bu kadar açık ve net.

not: geç gelen edit için kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker369 -- 10 Şubat 2018; 20:44:39 >

• nasıl kişi başı 60 tl..
    siz planı söyleyin ben ayarlayayım..

havalimanından nereye gideceksiniz??
    dönüş nasıl olacak??
  • Antalya hava alanından - belek spice hotel'e
    belek spice hotel den yine Antalya hava alanına ulaşım gerekiyor.
    5 kişi için.

Ets Tur kişi başı transfer için 30 tl gidiş 30 tl gidiş hesaplıyor.
    @Mihmander

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker369 -- 9 Ocak 2015; 14:40:43 >
  • bavulunuz çok çok fazla değilse, belediyenin 600 nolu otobüsüne binin.iç hatlar geliş terminalinin hemen önünden yarım saatte bir kalkıyor.kişi başı 4tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi winwinwin -- 9 Ocak 2015; 20:11:07 >
  • winwinwin W kullanıcısına yanıt
    teşekkürler bilgi için hocam. aklımda olacak bu ama bavul olayı biraz sıkıntı yaratabilir , bi de küçük bebek olacak bebek arabası vs. ev halkına danışayım birde özel transfer ücretleri ile ilgili bilgi alabilsem güzel olacak planlama açısından.
  • çok ters olur otogar antalyanın içinde belek ise hava limanının doğusunda
    zaten antalya ile havalimanı arası 25-30 km.

havalimanı hotel arası 35-40 km.

havalimanınında otogara donup tekrar belege gitmek zorlanırsınız.

walla 4 kişi olsaydınız ben aracımla yardımcı olurdum ama 5 kişiymissiniz.
    minibüs lazım oda bence fiyat normal

buraya bir bak ben 5 kişi için atmasyonik rakamlar yazdım
    220 tl gibi bir fiyat verdi..
    http://www.antalyatransferclub.com/
    Antalya içi Transfer

• Ayarladınızmı bilmiyorum ama ben şurdan tarihi Haziran girdim 5 kişi için tek Yön 86 tl çıktı.tavportu ben daha önce kullanmıştım memnun kalmıştım.binek araç ödeme yapmama rağmen fark almadan vito göndermişlerdi.
    https://www.tavport.com/transfer/booking/vehicle?antalya-antalya-havalimani-to-belek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacklegend -- 18 Ocak 2015; 18:15:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacklegend

Ayarladınızmı bilmiyorum ama ben şurdan tarihi Haziran girdim 5 kişi için tek Yön 86 tl çıktı.tavportu ben daha önce kullanmıştım memnun kalmıştım.binek araç ödeme yapmama rağmen fark almadan vito göndermişlerdi.
    https://www.tavport.com/transfer/booking/vehicle?antalya-antalya-havalimani-to-belek

Evet burda fiyat uygun cikiyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blacklegend kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam , zaten aradığım daha önce kullanım yapılmış olan güvenilir bir ulaşım firmasıydı , fiyat üç beş neyse verecez maksat indiğimizde orda rezil olmayalım.

tavport da güzel fiyat vermiş.

sağolun tekrardan.
  • bende tek kişi olarak gideceğim antalya havaalanından kemer kiriş bölgesindeki bir otele.bana tavsiyeniz nedir? ben oteli mng turizmden aldım özel trasnfer ile 150 tl fiyat verdiler tek yön için:(
  • kiriş bölgesi ters değil..
    şehrin batısında yer alıyor. Kemere komşu bir bölge..

havalimanından 600 numaralı otobüse binin
    4 tl otogardasınız.

İsterseniz Kemer otobüsüne binin 10 tl dir.
    Kemer otogarından Kiriş 11 KM dir. taksi ile gidebilirsiniz
    en fazla 10-15 TL tutar..

İsterseniz
    Otogardan Çamyuva veya Tekirova otobüslerine binin
    10-12 TL dir.

kemeri geçince kiriş girişindeki köprüde inin
    ordan da taksiyle kirişe girebilirsiniz.
    sonrası yakın zaten en fazla taksi 8-10 tl alır.

Antalya içi Transfer

• ilker369 kullanıcısına yanıt
    Şahsen Antalya'da iki kere transfer aldım biri viatransferdi pek memnun kalmadım 20 dk geç gelmişti Havalimanı'ndan almaya.ama tavport hiç gecikmedi indiğimde bekliyordu.ucak saatiniz belli ise şimdiden alın fiyat cok uygun çıkıyor sanırım erken rezervasyon gibi bir indirim söz konusu.eger olurda vazgeçerseniz 24 saat kalaya kadar Değiştirme veya iptal şansınızda var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mihmander

kiriş bölgesi ters değil..
    şehrin batısında yer alıyor. Kemere komşu bir bölge..

havalimanından 600 numaralı otobüse binin
    4 tl otogardasınız.

İsterseniz Kemer otobüsüne binin 10 tl dir.
    Kemer otogarından Kiriş 11 KM dir. taksi ile gidebilirsiniz
    en fazla 10-15 TL tutar..

İsterseniz
    Otogardan Çamyuva veya Tekirova otobüslerine binin
    10-12 TL dir.

kemeri geçince kiriş girişindeki köprüde inin
    ordan da taksiyle kirişe girebilirsiniz.
    sonrası yakın zaten en fazla taksi 8-10 tl alır.

Antalya içi Transfer

hocam teşekkür ederim cevabınız için.en hızlı şekilde nasıl gidebilirim.öneriniz nedir.maliyetide düşündüğümüzde :)

• hacı harita çizdim
    en uygun yöntem bu. 1 kişi ortalama 20-40 TL tutar.

taksi : 200-300 TL Tutar. hızlıdır ama pahalıdır.

sen ben bile karşılasam
    Antalya-hava limanı 30 km.
    hava limanı-kiriş 70 km.
    kiriş Antalya 40 km.

toplam 140 km. araç 50 kr yaksa
    75 TL yakıt yakar.

otobüsten başka uygun seçenek yok..
  • kemer den kirişe otobüs veya minibüs yok maalesef.
    birbirlerine yakınlar arada bir dağ var.
    Kemer'den batıya doğru yaklaşık 5,5 km
    kemer de inersen mecburen taksiye bineceksin.

yada
    Antalya otogardan çamyuva otobüsüne bineceksiniz
    çamyuva da ya kiriş sapağında inip yürüyeceksin en fazla 2 km.
    yada çamyuva otogarında inip taksiye bineceksin.

en ucuz yöntem ;
    havalimanından 600 numaralı belediye otobüsüne bin
    4 TL ye Antalya Otogardasınız.

Antalya otogardan çamyuva otobüsüne bineceksiniz
    çamyuva da ya kiriş sapağında inip yürüyeceksin en fazla 2 km.
    12 TL.
  • arkadaşlar yasal olarak belirteceğim durum ile ilgili sıkıntı olmazsa opel insignia aracım ile yardımcı olabilirim.Antalya da yaşıyorum.
  • Arkadaslar Antalya havalimanından antalya merkeze (özel yaşam hastanesi) en ucuz nasıl gidebilirim ?
    Birde bu hastaneden antalya otogara ?
    Acil yardım edin Antalyalı arkadaşlar,lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imishlili -- 15 Mart 2015; 14:16:20 >
  • bilgiler ilk mesaja taşındı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker369 -- 10 Şubat 2018; 20:45:18 >
  • ben de arayıştayım. Pazar günü Antalya havalimanı'ndan Göynük'e 2 kişi ve bir bebek için internetten araştırma yaptım. Fiyatlar genelde 70-80-90 TL. VIA ve 724transfer hakkında şikayetler var, onları direk eledim. Tavport ise diğerlerine göre oldukça tuzlu.
  • Web sitesini kurduğum bir firma, müşterileride oldukça memnun.
    www.merhabatransfer.com firmasını tavsiye ederim arkadaşlar. Sorunsuz ve uygun bir transfer hizmeti alacağınızın garantisini veririm.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.