Şimdi Ara

Antalya havaalanı 3 gece Otopark ücreti ne kadar tutar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34
Cevap
0
Favori
14.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar antalya havaalanına 3 gece arabamı park etmeyi düşünüyorum acaba ücreti ne kadardır yoksa taksi ile gitmek daha mı mantıklı

• 200 er liradan 600 lira.
  • quote:

Orijinalden alıntı: j4kkas

200 er liradan 600 lira.

ciddmsn ?
  • kardeş aklın varsa koymassın havaalanı otoparkına. geçen hafta izmire gittim arabayı atatürk havaalanı otoparkına parkettim 2 gece durdu 100 tl aldılar
  • up
  • o kadar fazla olacagını sanmıyorum. Ama pahalı yanı olabildigince yakin otopark bulup oraya koymalısın.
  • Deepo ya koy ordan havaş falan bişey bul
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdYokk

Deepo ya koy ordan havaş falan bişey bul

deepoda gece duran arabayı çektirtirler diye düşünüyorum :) sonra çekici + trafik otoparkı ücreti 200 ü bulur :D
  • bence bi benzin istasyonu bul yakınlarda sanırım PO vardı git adamlarla konuş böyle böyle bi durum var de anlaş isterseniz para veririm falan de anlaş havaalanından ucuza gelir.
  • ver bana garajda dursun. söz sadece bime giderken binicem
  • günlüğü 20 tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elektronikmühendisi

günlüğü 20 tl.

Şehir içinde demiyor adam havaalanı
    Deepoda çektirmezler ya arkada açık otopark var oraya koy
  • 2 hafta aracımı güvenli ;bedavayı geçtim hesaplı bir yere bırakmak için yer arıyorum fikri olannnnnnnnnnn????????
  • 4 sene sonra gelen hort... 15 günlüğüne nereye bırakabilirim? 5M migrosa bırakıp ordan havasla geçsem, migrostan çektirirler mi arabayı?
  • Mrb arkadaşlar

Antalya havaalanı na yakın bir otopark yada yer bilen var mı bir 7 gün aracı bırakabilecegim yer arıyorum

Alanya dan Antalya ya havaslami gitsem yada araba ile mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bankai -- 2 Haziran 2017; 16:14:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bankai B kullanıcısına yanıt
    Park via kullanmıştım ben tavsiye ederim.

http://www.parkvia.com/tr-TR/havalimani-otopark/antalya
  • @bmurat07 beyfendi antalya hava limanı karşısı ekonomik otoparkımız hizmete açılmıştır. siz değerli antalya halkına daha kolay ve ekonomik hizmet vermekteyiz. günlük ücretimiz 24 saati 15,00 tl dir. otoparkımızdan havalimanına gidiş ve dönüş servisimiz ücretsizdir. Antalya büyük şehir belediyesinden tek resmi izinli kurumsal bir firmayız, araçlarınız otopark sigorta güvencesi altındadır 7/24 kamera sistemimiz mevcuttur, ayrıca otoparkımız gölgeliklidir araçlarınız güneşten etkilenmez.dah detaylı bilgi almak için bizi 444 51 94 veya 0530 119 26 48 nolu telefonlardan araya bilirsiniz.
    aracınızın anahtarı sizde kalsın güveniniz bizde
    aracınız 3 gün otoparkımızda kalırsa 45,00 tl ücret tutmaktadır.
  • bankai B kullanıcısına yanıt
    Mrb bankai Antalya hava limanı karşısında otopark Antalya olarak hizmet vermekteyiz,otoparkımız havalimanına 5 dk mesafededir.antalya büyük şehir belediyesinde ilk ve tek resmi izinli kurumsal bir otoparktır.7/24 hizmet vermekteyiz,24 saat kamera sistemimiz mevcuttur, araçlarınız otopark sigortası güvencesindedir. oto parkımızdan havalananına gidiş ve dönüş servisimiz ücretsizdir.
    günlük ücret-15,00 tl
    haftalık ücret- 90,00 tl
    aylık ücret - 185,00 tl dir.
    ayrıca aracınızın anahtarı side kalmaktadır. daha detaylı bilgi için 444 51 94 veya 0530 119 26 48 nolu tlf larımızı arayarak bilgi alabilirsiniz.
  • bmurat07 kullanıcısına yanıt
    kimse yanılmasın murat bey sizi otoparkımızın günlük ücreti 15,00 tl dir. 3 günlük ücret 45,00 tl tutmaktadır.otopark antalya 444 51 94 -0530 119 26 48
  • enorton E kullanıcısına yanıt
    sayın-enerton otoparkımızı kullanmanız ve bizi tavsiye etmenizden dolayı size çok teşekkür ederiz. Bizim öncelikli hedefimiz iyi hizmet verip müşteri memnuniyetini sağlamaktır. sizinde güven ve memnuniyetinizi kazandıksa ne mutlu biz. tekrar teşekkürler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.