Şimdi Ara

Antalya---Hatay yolunu araçla giden var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yenı yapılan tuneller ve yollar trafiğe acık mı?
    yoksa aynı eski virajlar devam mı?

YAkında kulananlar yol durumu hakkında bilgi _

teşekkurler

• 2 sene önce adanadan sideye sahilden dönüştede konya üzerinden geldim. sahil yolunda tamirat vardı. konya yolu üzeri daha mantıklı. konya yolunda otoban uzatıldığı için çok rahat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trojana

2 sene önce adanadan sideye sahilden dönüştede konya üzerinden geldim. sahil yolunda tamirat vardı. konya yolu üzeri daha mantıklı. konya yolunda otoban uzatıldığı için çok rahat.

dogrusun ama bu sezonda aksekı felan yogun karlı oluyor o yuzden sordum belki kıyı yolu rahatlamıstrı diye
  • Sahil yolu Türkiye'nin en eğlenceli yoludur ama otobusle giderseniz, geçen sene çok tamirat vardı yolda bazı mevkiler çok tehlikeli, otomobille Konya üstünden deneyin bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: narsess

Selam , sahil yolu ne durumda acaba?

teşekkurler

6 ay önce (Temmuz'da, Adana-Belek)) kullanmıştım ama çok fazla çalışma yapılan bölüm vardı. Şu an ne durumda bilmiyorum..
  • Konya üzeri gidin derim ben de, Konya'ya kadar giderseniz kalan kısımda zaten bir sıkıntı olmaz, Ereğli'den hemen sonra Yolçatı mevkiinden otoyola gireceğiniz için otoyolda sorun olmaz kar kış...
  • seydişehire kadar kar buz olmasa devamı cok rahat zaten
  • Yazın kullandım en son 30'la 40'la saatlerce yolculuk sıkıcıydı epeyce. Çalışmalar vardı güncel halini karayollarını arayarak öğrenebilirsiniz sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: supraa

Yazın kullandım en son 30'la 40'la saatlerce yolculuk sıkıcıydı epeyce. Çalışmalar vardı güncel halini karayollarını arayarak öğrenebilirsiniz sanırım.

saolunnn
  • O yol daha 3-4 sene daha inşaat halinde olacak. Konya üzeri daha mantıklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xiamen

O yol daha 3-4 sene daha inşaat halinde olacak. Konya üzeri daha mantıklı.

konya uzeri kar var mı kı_Akseki seydisehır yolu
  • Tehlikeli olarak bilinse de Türkiye nin kaza ortalaması en düşük yollarından bir tanesi. Mideniz bulanmadığı sürece(sürücü de böyle bir şey söz konusu değil zaten) gayet eğlenceli ve güzel bir yol.

Kış aylarında Konya yla Pozantı yla hiç uğraşmayın bence.
  • benn gecen sene gıttım.Adanaya kadar.Yol yer yer mucurdu...yapım suruyordu.Son hali ne durumda bilmiyorum.o zaman yenı yol acık degıldı.sımdı acık mı ben de cok merak edıyorum bılen varsa aydınlatsın bızı...

Zaten 10 yıldır bıtecek bu yol , bır turlu bıtmedı gıttı....
  • bu yaz gittim o yoldan berbattı uçuruma yuvarlanan mı dersin midsi bulanan mı ne ararsan vardı hata affetmeyen bir yol özellikle gece.
  • quote:

Selam , sahil yolu ne durumda acaba?

teşekkurler

Konya uzeri gelin cok virajli sahil yolu cok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konya üzeri 90 km kadar daha uzun, Manavgat'ı geçip sola döndükten bi süre sonra kış şartları başlıyo. Aşağı yolda Gazipaşa-Taşucu arası 220km'lik virajlı yol süreyi uzatıyo başka bi sıkıntı yok. İki yoldan da gidilebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhansencag

Tehlikeli olarak bilinse de Türkiye nin kaza ortalaması en düşük yollarından bir tanesi. Mideniz bulanmadığı sürece(sürücü de böyle bir şey söz konusu değil zaten) gayet eğlenceli ve güzel bir yol.

Pozantı'da otoyol olduğundan sıkıntı olmaz eskisi gibi kardeşgediğinden geçilmiyor, direkt yolçatı mevkiinden otoyola çıkılıyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: trojana

2 sene önce adanadan sideye sahilden dönüştede konya üzerinden geldim. sahil yolunda tamirat vardı. konya yolu üzeri daha mantıklı. konya yolunda otoban uzatıldığı için çok rahat.

dogrusun ama bu sezonda aksekı felan yogun karlı oluyor o yuzden sordum belki kıyı yolu rahatlamıstrı diye

Doğru söylüyorsun, yazarken hesaba katmadım. O zaman sahil yolu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arif

quote:

Orijinalden alıntı: orhansencag

Tehlikeli olarak bilinse de Türkiye nin kaza ortalaması en düşük yollarından bir tanesi. Mideniz bulanmadığı sürece(sürücü de böyle bir şey söz konusu değil zaten) gayet eğlenceli ve güzel bir yol.

Pozantı'da otoyol olduğundan sıkıntı olmaz eskisi gibi kardeşgediğinden geçilmiyor, direkt yolçatı mevkiinden otoyola çıkılıyor

Yoldan dolayı değil havadan dolayı sıkıntı olabilir Pozantı da.
  • cumartesı yoldan bilgi verrim size
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.