Şimdi Ara

Antalya Fiber İnternet BAŞLADI!! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
1
Favori
37.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bizim apartmanın bağlantısıda bu hafta sonu yapıldı ancak benim sormak istediğim şey şu: Süperonline fiber optik için ödeyeceğimiz en düşük rakam nedir? (sınırsız olursa)
  • quote:

Orijinalden alıntı: smirnoff84

arkadaşlar bizim apartmanın bağlantısıda bu hafta sonu yapıldı ancak benim sormak istediğim şey şu: Süperonline fiber optik için ödeyeceğimiz en düşük rakam nedir? (sınırsız olursa)

20 mbit= 49 Lira
  • Arkadaşlar iyi günler.Konyaaltı Hurma Mah.ne zaman aktif olur, bilgisi olan varmı acaba.Vereceğiniz cevap için şimdiden teşekkür.
  • quote:

arkadaşlar bizim apartmanın bağlantısıda bu hafta sonu yapıldı ancak benim sormak istediğim şey şu: Süperonline fiber optik için ödeyeceğimiz en düşük rakam nedir? (sınırsız olursa)

Lokasyon neresi dostum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanalsystem

quote:

20 mbit= 49 Lira

49 lira olanın adı sınırsız gerçekte 50 gb limitli

sınırsızının fiyatı 99 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aydindril

quote:

Lokasyon neresi dostum ?

Hurma mah.234 sokak mavi deniz sitesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahiroguz

quote:

quote:

Lokasyon neresi dostum ?

Hurma mah.234 sokak mavi deniz sitesi

Yanlışlık oldu özür.
  • quote:

Arkadaşlar iyi günler.Konyaaltı Hurma Mah.ne zaman aktif olur, bilgisi olan varmı acaba.Vereceğiniz cevap için şimdiden teşekkür.

Liman Aktif olacak bu hafta itibari ile :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Penryn

quote:

Arkadaşlar iyi günler.Konyaaltı Hurma Mah.ne zaman aktif olur, bilgisi olan varmı acaba.Vereceğiniz cevap için şimdiden teşekkür.

Liman Aktif olacak bu hafta itibari ile :)

İnşallah.Teşekkürler.
  • 4 aydir binada switch mi kutu mu ne haltsa ondan var ama arayan soran yok. 3 ay once arayinca arkadaslar tanitacak demislerdi. hala yollari kaziyorlar ama her seyi hazir binaya abone almiyorlar. hayatimda boyle bir sey gormedim cok ilginc.
  • @Penryn Bu üçgen mahallesine kabloları falan döşediler acaba burası ne zaman aktif olur? şimdiden teşşekürler
  • @dogusvealp

Bölgenin ne zaman aktif olacağını bilemiyorum.Şuan Liman'da çalışılmakta.

@positroN

Apartmanınızın ismi nedir ?
  • meydan tarafinda oturuyorum...
    ugur mumcu stadının o taraflarda...
    sitedeyim.
    imza mı toplamamız lazım?
    her yere geldi bi bu taraflarda yok:(

hatta site adını da vereyim.
    mustafa kemal ekim sitesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryan Oreily -- 22 Mayıs 2011; 11:44:32 >
  • Valla sıkıldım artık ya beklemekten bir türlü gelmiyor şu superonline :(. 12 Haziranı bekliyoruz bakalım...
  • Yahu bazı mahallelerde pilot uygulama yapsalar %51 toplamak gerekmese falan. Yani Yeşilbahçe Mah.'da 4 katlı bir apartmanda oturuyorum ve genellikle orta yaşlı ağırlıklı bir apartman.
    Şimdi ben bunlara nasıl dilenicemde imzalatıcam? Saçmalıktan başka bir şey değil. Getir personelini konuşsun Superonline'ın izlediği politika çok yanlış.
  • Acaba SüperOnline Manavgat Tarafları İçinde Bir Çalışma Düşünüyormu. Bende Çok Sıkıldım Ttnetten.
  • Bu fiberin tamamen tüm evlere girmesi için en az 10 yıl var bence. İlerleyiş yavaş ve engeller çok.
  • quote:

Bu fiberin tamamen tüm evlere girmesi için en az 10 yıl var bence. İlerleyiş yavaş ve engeller çok.

Evlere gelmesi hiç de zor değil.Biraz daha sabır.Orta da bir de seçim var.Bu tip durumlarıda düşünün.
  • @penryn;
    burhanettin onat zengin muhit ve istemedikleri kadar site var. Niye bu kadar geciktirdiler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Penryn

quote:

Bu fiberin tamamen tüm evlere girmesi için en az 10 yıl var bence. İlerleyiş yavaş ve engeller çok.

Evlere gelmesi hiç de zor değil.Biraz daha sabır.Orta da bir de seçim var.Bu tip durumlarıda düşünün.

Evet bakalım 12 haziranı bekliyoruz inşallah bu tarihten itibaren hız kazanır işler :)
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.