Şimdi Ara

Antalya Fiber İnternet BAŞLADI!! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
1
Favori
37.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Penryn

quote:

Orijinalden alıntı: Aydindril

quote:

Orijinalden alıntı: Penryn

Arkadaşlar ;

Zafer mahallesi(antkoop yukarısı) aktif oldu.Ardından Yavuz Selim mahallesi (mazı dağı) olacak.

Bilginize.

Hadi hayırlı olsun. Şanslı arkadaşlar :). İnşallah bizede gelir bir an önce :(.

Birde Penryn bişi sorcam bize gelince 50 - 100 mbit alabilirmiyiz desteklermi altyapı ? yani tam net olarak bu hızları verebilecekmi superonline ? ben çünkü 50 yada 100 düşünüyorum.

iyi günler, kolay gelsin.

Destekler mi yani hakaret sayarım.Kendi altyası olan bir firma ve 96 lık fiber kablosu geçiyor.Ayrıca Şirinyalı'da fiber evlere kadar gelecek.Yıllardır bakır ile neler çekiyoruz.

Kısaca kendi altyapısı olan bir firma ve elbette yeni olduğu için ufak tefek sıkıntılar olacaktır.Bunun dışında 100 mbit'e kadar alabilirsiniz.

valla türkiyede internet olaylarına artık herkes tedbirli yaklaşır oldu malum ttnet yüzünden. İçim rahat etsin diye sordum çünkü 100 mbit gerçekten türkiyede çok büyük hız. Bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederim, heyecanla bekliyoruz bakalım :)

iyi çalışmalar, kolay gelsin.

• Denizliye ne zaman dösenecek bu meret
  • arkadaşlar antalyada olupta 20 mbps ve üzeri kullanan varmı ? varsa özel bir şey sormak istiyorum pm ile...

teşekkürler,
  • arkadaşlar binaya döşediler 1 hafta içinde aktif olucak ancak bir soru sorucam counter-strike steam için alıcam superonline yi fiberi ping falan ttnetten daha düşükmüdür
  • quote:

Orijinalden alıntı: pizereh

arkadaşlar binaya döşediler 1 hafta içinde aktif olucak ancak bir soru sorucam counter-strike steam için alıcam superonline yi fiberi ping falan ttnetten daha düşükmüdür

Ben de metronet'i araştırıyorum da metronet için ping değerleri çok kötü diyorlar...
  • Yavuz Selim (Mazı dağı) Aktif olmuştur.
  • @penryn bir sorum olucaktı size Güvenlik mahalesinde süperonline aktif mi acaba? şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogusvealp

@penryn bir sorum olucaktı size Güvenlik mahalesinde süperonline aktif mi acaba? şimdiden teşekkürler

Şuan değil.İlerisini bilemiyeceğim.
  • Alt yapı çalışması oralara ne zaman gider bir bilginiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogusvealp

Alt yapı çalışması oralara ne zaman gider bir bilginiz var mı?

İlerisini bilemeyeceğim demiştim.Bilmiyorum maalesef.
  • @Penryn

Şirinyalı Mahallesi, Eski Lara Caddesi, The Marmara otel yakınlarına ne zaman bağlantı kurulur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mightywings

@Penryn

Şirinyalı Mahallesi, Eski Lara Caddesi, The Marmara otel yakınlarına ne zaman bağlantı kurulur?

Cevabınızı verdim.

İyi geceler.
  • @Penryn

Burhanettin onat tarafı hakkında bilginiz var mı ?
  • beyler özgürlük bulvarı ne durumda ?
  • Arkadaşlar gelişme ve aktivasyon durumunda bilgi vereceğim.

Saygılar
  • Yeşilbahçe mah. sinde kazılar başladı sanırım. oralara başlanıyor sanırsam aktivasyon verilmeye ?
  • ev bide kültür sitesinde özgürlük bulvarına yakın ama biraz içerde kalıyor =S inş gelir ya kurtulalım ttden
  • Atatürk caddesi - Işıklara altyapı kuruldu mu?Apartmanda yeterli imza toplanılsa ne kadar sürede çalışmalar bitip bağlanır acaba
  • valla ben apartmanda imza topladım altyapı için sözleşmede imzaladık 1 ay oldu ama gelen giden yok. Biraz daha beklememiz gerekiyormuş bakalım. Benim tahminim sene sonunu bulacak gibi ya. çok iş var çünkü yani. bakalım artık turkcell hızlı çalışır inşallah :).
  • Hadi hayırlısı Aydindril :)

Umarım en kısa sürede bağlanır , Penryn Kızıltoprak Mahallesine nezaman bağlanıcak bu fiber :( daha halen.. kesin bi cevap alamadık.. :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Transformice -- 7 Mayıs 2011; 18:38:58 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.