Şimdi Ara

Antalya'da sokak köpeğini bilerek ezen sürücü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
2.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • "Sakın, Allah’ı zalimlerin yaptıklarından habersiz sanma! Allah, onları ancak gözlerin dehşetle bakakalacağı bir güne erteliyor." İBRAHİM-42
  • Bu şerefsizi tutacaksın âleme ibret olsun diye testislerinden sallandıracaksın 40 gün meydanda kalacak bakalım bi daha böyle bişe yapan olacak mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamın dayak yemiş ve arabasının ön camı kırılmış falan fotoğrafları sızmış sosyal medyaya. Barınaklarda ücretsiz çalışacağım diyormuş.

Fake gerçek bilemiyorum ama
  • https://www.google.com.tr/amp/m.t24.com.tr/amp/haber/hayvanlara-iskence-edene-hapis-cezasi-geliyor,410660

Ee hani hapis cezası gelecekti. ?

• Sün akşam show tv ana haberde gösterdiler. Aracın kaportası falan her yer sağlam sadece ön cam kırık ve plaka sökülmüş. Adam da askılık takmış koluna ancak hiç ağrıyormuş gibi hali yok. Sadece çok pişmanım böyle olsun istemezdim ben hayvansever biriyim diyordu. Birileri dün akşamki show tv anahaber linkini bulabilirse görebilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorsan en büyük müslüman odur kendi içkisini içer karı kıza bakar ama müslümandır

Kız cocugu etek giysin kıyamet kopar

Şerefsizler ülke bu çomarlar yüzünden bu halde işte

Akp Mhp Chp Hdp topu aynı.

• quote:

Orijinalden alıntı: elninom1

Sün akşam show tv ana haberde gösterdiler. Aracın kaportası falan her yer sağlam sadece ön cam kırık ve plaka sökülmüş. Adam da askılık takmış koluna ancak hiç ağrıyormuş gibi hali yok. Sadece çok pişmanım böyle olsun istemezdim ben hayvansever biriyim diyordu. Birileri dün akşamki show tv anahaber linkini bulabilirse görebilirsiniz.

Kurgu ama her zaman oldugu gibi yine sacma sapan. Milletin gazını almak icin camı kırmıslar. Kolu alcıya almıslar. İki de kan lekesi sürmüsler. Tamam. Cezasını cekti. Ne aracın kaportasında birsey var ne de adamın yüzünde gözünde.

Hapiste neymis. Cezasını buldu. Yersen.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.