Şimdi Ara

Antalya'da Five Eyes'ın çekimlerini yapan usta yönetmen Guy Ritchie, Türkiye'de daha fazla film çekmek istediğini söyledi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Antalya'da Five Eyes'ın çekimlerini yapan usta yönetmen Guy Ritchie, Türkiye'de daha fazla film çekmek istediğini söyledi

Snatch, Sherlock Holmes ve The Gentlemen gibi filmleri yöneten, kendine has bir yönetmenlik tarzı olan Guy Ritchie'nin yeni filmi Five Eyes'ın çekimleri için bir süredir Antalya'da. Geçtiğimiz saatlerde şahsi Twitter hesabı üzerinden Türkiye ile ilgili konuştuğu bir video yayınladı.

Ayrıca Bkz.Çin hükümetinden Oscar törenine boykot: Medyaya 'yayınlamayın' emri verildi

Yayınladığı videoda genel olarak çekim ortamlarını ne kadar sevdiğinden bahseden Guy Ritchie, Türkiye'yi; yemekleri, otelleri, insanları ve genel olarak her şeyiyle sevdiğini söyledi. Ayrıca eğer imkan bulursa gelecekte Türkiye'de çok daha fazla film çekmek istediğini dile getirdi. Ayrıca Türkiye'nin kendisine büyük ilham kaynağı olduğunu da söyledi.

Guy Ritchie'nin Antalya'da çektiği filmin ismi Five Eyes ve filmin kadrosunda Jason Statham, Aubrey Plaza, Hugh Grant, Cary Elwes ve Josh Hartnett gibi isimler bulunuyor. Jason Statham ve Aubrey Plaza da bir süredir çekimler için Antalya'da bulunuyordu.

Five Eyes, dünya için büyük tehlike arz eden ölümcül bir silahın ticarileştirilmesini önlemek için görevlendirilen MI6 ajanı Orson Fortune’un hikayesine odaklanacak. Ne yazık ki şu an için filmin yayın tarihi bilinmiyor. Bahsi geçen videoyu aşağıda bulabilirsiniz.

• zaytung basligi gibi olmus

• ucuz memleketi buldu tabi film çekmek ister, sonuçta elindeki para buraya gelince 7 katına çıkıyor.

• lord87 kullanıcısına yanıt
    Türkiye gerçekten cennet. Doğası, insanı, iklimi, tarihi, her şeyi ile. Ama yabancılar için. Sefasını onlar sürüyor, vergisini biz ödüyoruz.

• İstedikleri kadar film çeksinler yeter ki James Bond filmindeki gibi Ortadoğu'daki 4.dünya ülkesi gibi göstermesinler

• lord87 kullanıcısına yanıt
    o zaman bu senin çocuksu mantığınla bu adamların tüm filmlerini afrika da çekmesi lazım :d ağzı olan konuşuyor ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mokoko_TR -- 18 Mart 2021; 15:0:50 >
  • bende dolar euro kazansam bende türkiye'de çalışmak, yaşamak, vakit geçirmek isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TITAN -- 18 Mart 2021; 15:53:38 >
  • Kim bilir yine hangi çöl ülkesi gibi gösterdiler ülkeyi
  • bende bu ülkeden gitmek istiyorum ama hiç bir gazteci bana sormadı.

• Ucuz ulke . Turkiye den saglam ortadogu filmleri de cikar ...

• Kültür ve Sanat bakanlığının programı var maddi olarak destek veriliyor büyük bütçeli filmlere Türkiye tanıtımı amaçlı büyük faydası oluyor çok süper bir proje.
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Adam beğenmiş bizimkiler beğenmemiş normal.
  • Ne yalan söyleyim , bende bir yönetmen olsam hindistan ,çin , türkmenistan gibi iş gücü ucuz ülkeleri tercih ederdim.

• taibikde yapıcaksın filmini

• Türkiye mantıklı hem doğası çok güzel hem ucuzlukta bizimle aynı olan ülkeler arasında en güvenlisi hem devlet sinema çekimleri için destek de veriyor kolaylık sağlanıyor. Açıkçası niye gelmeyesin ki hem film daha ucuza mal olur hem de cennet gibi bir doğası olan yerdesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Charaznable kullanıcısına yanıt
    James bond o kadar da kötü göstermedi. Ben beğendim bizim buradaki çekimleri.
  • Beyler bizde harbi eziklik kompleksi var birkez daha farkettim...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her haberde yazım hatası var.

• gun kullanıcısına yanıt

Kültür ve Sanat Bakanlığının bu filmlere maddî destek vermesi saçmalık. Adamlarda eşşek yüküyle para var zaten. En fazla mekânlarda, izinlerde kolaylık sağlarsın, bürokrasiyi kaldırırsın. Ayranımız yok içmeye... Türkiye'yi de çok güzel tanıtıyorlar aynen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 20 Mart 2021; 2:20:8 >
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt

Adam beğenmiş bizimkiler beğenmemiş normal.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.