Şimdi Ara

silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
8.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    kusura bakmayın forumda aradım ama bilgi bulamadım. Antalya da elektronik malzeme satıcılarının bulunduğu bir yer var mı? mesela istanbulun karaköyü gibi veya izmir in onur çarşıları gibi. yardımcı olabilecek arkadaşların yardımını bekliyorum. şimdiden teşekkürler!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbbilici -- 29 Mayıs 2020; 14:54:43 >

• o tarz bi çerşı yok malesef doğu garajında aksa-bekdemir-star elektronik var muratpaşa cami arkasında güney elektronik var milli egemenlik caddesi üzerinde vakıfbank yanında elektromarket var aydın kanza parkı arkasında star elektroniğin ikinci bir şubesi var son olarak da şarampol caddesi üzerindeki üstgeçidin oradan içeri girince ara sokak da irfan elektronik var 22 yıldır antalyadayım bu kadarını biliyorum malesef

starı tavsiye etmem ilgilenmiyorlar burunları bi karış havada yarım saat beklesen gelip bakan olmuyor ukalaca cevap veriyorlar elektromarket çeşit bakımından geniş sayılır fiyat olarak bekdemir elektronik en iyisidir kalite olarak da aksa iyidir

başka sorunuz

• teşekkürler sezer işime yaradı
  • En iyisi star elektronik
  • Diyot direnc entegre bulunurmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nerede olursanız olun, hatfon ve direnc.net i tavsiye ederim. hizli teslimat yapıyorlar. orada burada zaman kaybetmezsiniz. ben bunlardan alıp, Afrika'ya 2günde getirttim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.