Şimdi Ara

Antalya'da boya koruma çizik giderme nereye gidilebilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
7.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar antalya da boya koruma çizik giderme gibi konularda nereye gidilebilir? Gidipte memnun kalanlar sıkıntı yaşayanlar bilgilerini paylaşabilirler mi? Benim bildiğim autoking ve sonax var hangisi iyidir acaba full bakım yaptırsak. Sonax da autoking gibi boyaya yama yapıyor mu acaba?

• Hocam sonax yama yapmaz autoking hem boya koruma hem yama tamiri yapar.
  • SANA YENİ AÇILAN CLEAN PLUS DİYE BİR YER TAVSİYE EDECEĞİM.AÇAN KİŞİ AKRABAM OLUR.FAKAT KESİNLİKLE AKRABAM DİYE DEMİYORUM ORJİNAL AMERİKAN ÜRÜNLERİ KULLANILIYOR VE PİYASA MALI TABİR EDİLEN ÜRÜNLERİ İŞ YERİNDE GÖRMEN İMKANSIZ.HEPSİ MARKA VE ORJİNAL CLEAN PLUS ÜRÜNLERİ.ARZU EDERSEN ÜRÜNLERİWWW.CLEANPLUS.COM ADRESİNDEN ARAŞTIRABİLİRSİN. DÜNYANIN ÖNDE GELEN İSİMLERİNDEN CLEAN PLUS FAKAT TÜRKİYE PİYASASINA YENİ GİRDİĞİ İÇİN ÇOK DUYULMAMIŞ.BEN 99 MODEL TOYOTA MA YAPTIRDIM PASTA CİLA BOYA KORUMA VE MOTOR KORUMA İNAN FABRİKADAN CIKTIĞINDA BİLE ARACIN BOYASI BUKADAR DÜZGÜN OLAMAZ.KESİNLİKLE CLEAN PLUS EN AZINDAN ORTAMI GİT BİR GÖR. İYİ AKŞAMLAR. OYAK-YÖRÜKOĞLU KAVŞAĞINDA KOÇTAŞ YOLU TAM KAVŞAKTA IŞIKLARDA...

• Bence önce serviste yahut sanayide, derin çizik olan yerleri boyat. Sonra boya koruma yaptırırsın.
  • böyle bir yer var,
    kurumsal tek yer antalya'da
    Arabanıza Değer Katıyoruz. Overall Car Care Antalya’nın araç bakım pazarının en yaygın profesyonel firmasıdır. Seramik, boya koruma, detay temizlik, cam filmi, kaput filmi ve araç bakım da en yaygın şube sayısıyla Antalya'daki en doğru adreshttp://overallcarcare.com
    https://www.facebook.com/overallcarcare Antalya'da boya koruma çizik giderme nereye gidilebilir? Antalya'da boya koruma çizik giderme nereye gidilebilir? Antalya'da boya koruma çizik giderme nereye gidilebilir? Antalya'da boya koruma çizik giderme nereye gidilebilir? Antalya'da boya koruma çizik giderme nereye gidilebilir? Antalya'da boya koruma çizik giderme nereye gidilebilir? Antalya'da boya koruma çizik giderme nereye gidilebilir? Antalya'da boya koruma çizik giderme nereye gidilebilir? Antalya'da boya koruma çizik giderme nereye gidilebilir? Antalya'da boya koruma çizik giderme nereye gidilebilir? Antalya'da boya koruma çizik giderme nereye gidilebilir? Antalya'da boya koruma çizik giderme nereye gidilebilir? Antalya'da boya koruma çizik giderme nereye gidilebilir? Antalya'da boya koruma çizik giderme nereye gidilebilir? Antalya'da boya koruma çizik giderme nereye gidilebilir?

• Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar başka bi başlıkta yine yazdım ist garage isimli bi firma var adamlar istanbuldan gelme kaysseri esnafı değiller işlerinde çok iyiler ayrıca aldığınız ürünleri cihaz ile test ediyorsunuz mesela cam filmi alacaksanız film ölçme cihazı ile alacağınız filmin yüzde kaç ısı kestiğini yüzde kaç UV koruması olduğunu görebilirsiniz ayrıca yapılan seramik kaplama sonrası her 2 ayda bir aracı seramik bakımına alıyorlar araç kaplama seramik ve jant lastik konusunda ayrıntılı bilgi alabilirsiniz 0(553) 598 15 38 ustalardan birisinin numarası
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.