Şimdi Ara

Antalya'da 15 gün önce aldığı araç yanan adam son anda kendisini attı! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • gittim 33 bine sıfır km 1.2 symbol aldım 3 gün önce de lpg taktırdım bedava, tertemiz geziyorum.

yok boya varmış, yok km orjinalmiymiş, yok efendim bakımı yapılmış mı derdim yok. 3 yıl garanti var servis muhatabım tertemiz biniyorum
  • DemirAtlı kullanıcısına yanıt
    16 senedir Brc lpg ile kullandığım aracımızdan lpg kaynaklı hiç şikayetim olmadı nasıl yapalım ?
  • mevsimsiz_kar45 kullanıcısına yanıt
    sanayideki adamlar hortum değiştirmeyi ne bilir ,orjinal kelepçeleride kırar atar yerine musluk kelepçesi takar onuda rezil edip pişman ederen iyisi benzin yada dizel kullanmak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    bende diyorum ki araçtaki hortumların bir ömrü var. bu aracın lpgli veya dizel bilmem ne olması önemli değil. eğer içinden bir kimyasal geçiyorsa bu hortumun belirli bir ömrü vardır. veya bakımlarda üzerine uygulanan baskı yüzünden kırılmıştır, çatlamıştır. sen yinede benzin hortumunu değiştirttir.
  • Otocar O kullanıcısına yanıt
    güzel başlamışsında sonu yakışmamış

• quote:

Orijinalden alıntı: DemirAtlı

quote:

Orijinalden alıntı: Blue_Knight

quote:

lpg çok güvenlidir çok iyidir diyen bir cahil vardı bu forumda al sana bu mu çok güvenli dediğin teknoloji. gitmiş adamın arabası hadi karşılasın o çok güvenli diye adamın aklını çelen lpg ustası. ezberlemişler simit tank şöyle basınca maruz kalsa patlamıyor şöyle ezilse patlamıyor diye. onun o sonradan motora takılma kabloları hortumları valfleri cartı curtu sorun çıkarıyor işte hayat sadece lpg tankından ibaret değil.

nizami yapılan lpg sisteminin bir tehlikesi yoktur. O kadar şirket bu kadar tehlikeli! bir şeyi üretmek için dünyadaki ülkelerden nasıl izin alıyor acaba? kötü montaj ve düzensiz bakım ya elektrik sistemindeki bir hatadan da kaynaklanabilir

klasik klişe lpg savunmaları

Ülkemizde kaç milyon LPG'li araba var, niye yanıp patlamıyorlar? Benzin daha tehlikeli o yönden bakarsanız?

• quote:

Orijinalden alıntı: mevsimsiz_kar45

bende diyorum ki araçtaki hortumların bir ömrü var. bu aracın lpgli veya dizel bilmem ne olması önemli değil. eğer içinden bir kimyasal geçiyorsa bu hortumun belirli bir ömrü vardır. veya bakımlarda üzerine uygulanan baskı yüzünden kırılmıştır, çatlamıştır. sen yinede benzin hortumunu değiştirttir.

memlekette insan gibi bi ustamı var,bir kaç ay önce triger değiştirdim bir sürü uğraştım,eski haliyle kalsa daha iyiydi arabadan soğudum bundan sonra yağıda benzincide değiştiririr devam ederim gittiği yere kadar

• quote:

quote:

quote:

lpg çok güvenlidir çok iyidir diyen bir cahil vardı bu forumda al sana bu mu çok güvenli dediğin teknoloji. gitmiş adamın arabası hadi karşılasın o çok güvenli diye adamın aklını çelen lpg ustası. ezberlemişler simit tank şöyle basınca maruz kalsa patlamıyor şöyle ezilse patlamıyor diye. onun o sonradan motora takılma kabloları hortumları valfleri cartı curtu sorun çıkarıyor işte hayat sadece lpg tankından ibaret değil.

nizami yapılan lpg sisteminin bir tehlikesi yoktur. O kadar şirket bu kadar tehlikeli! bir şeyi üretmek için dünyadaki ülkelerden nasıl izin alıyor acaba? kötü montaj ve düzensiz bakım ya elektrik sistemindeki bir hatadan da kaynaklanabilir

Karşı bir iddianız yok cevabınız da o zaman klişe anti-lpgci cevabı diyerek geçelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

16 senedir Brc lpg ile kullandığım aracımızdan lpg kaynaklı hiç şikayetim olmadı nasıl yapalım ?

keyfince

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Karşı bir iddianız yok cevabınız da o zaman klişe anti-lpgci cevabı diyerek geçelim

bugüne kadar 1 tane durduğu yerde patlayıp yanan benzinli araba haberi gördünmü ben görmedim sen varolan yakıt sistemine müdahale edip ikinci bir yakıt sistemi montajı yapıyorsun risk varsa bu 1 ken 2 oluyor hala neyi iddialışıyorsunuz benimle tamam lpg çok iyidir ve çok güvenlidir duymak istediğiniz buysa mutlumusunuz şimdi haberleri falanda duymazlıktan görmezlikten gelelim ülkedeki kalifiye usta kalitesizliği realitesini görmezlikten gelelim başımızı kuma gömelim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Amacım ikinci eli savunmak değil de bir şeyi çok merak ediyorum.
    Burada ikinci ele saydıran ve ikinci el araç satan kişilere genelleme yaparak saydıran kişiler acaba sıfır aldığı araçlarını hiç satmıyor hurda olana kadar kullanıyor mu? yoksa o genelleme yaptığı kişilerden birisi de sıfır araç alıp, ikinci elde satarken bizzat kendisi mi? Bu millet ne zaman bırakacak genelleme yapmayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: dodomoco

Hocam isin komigi biz arabanin yanmasini izledik sonrasinda icinde sadece spor esyalari olan cantayi sonduruldukden sonra aldik bazi haber kanallari heyecan katmak icin yanarken kurtarmaya calisdi gibi birseyler yazmisdi :D itfaiyeci gelip gecmis olsun cana gelcene mala geldi derken babam miktir edin birakin yansin diyordu :D hocam valla sorun benzin hortumu hafif yirtilmis motora benzin akitmis yangin ole cikmis hani ole demislerdi ordaki delikanli yigit insanlara selam olsun ben arabayi birakip 300 metre kactim adamlar sondurmeye calisdi yangin tupleriyle :D

Sizin aracı söndürüldükten sonra görmüştüm hatta askerdeydim izin alıp yeğenimin doğumuna gelmiştim, bizim evin yakınlarında.
    Geçmiş olsun.
  • Sıfır araba elbette daha iyidir ama abuk subuk arabalara dünya para istiyorlar. İkinci el bence daha mantıklı.
  • bu form çok bozuldu birisi lpg kullanmak canlı bomba gibi yazmış diğeri vaaz verir gibi yorum yazmış yorum yapmayı bilmiyorsanız yazmayın kardeşim...
  • dodomoco kullanıcısına yanıt
    Kasko falan var mıydı ?

• ccc123 C kullanıcısına yanıt
    Ayipsin hocam aldik sonuna kadar hakkimizi

• Lpg'li araba dizel,benzinli arabaya göre daha çok tehlikeli değil ancak diğerlerinin aksine sürekli bakım yapıldığı, kontrol edildiği sürece. Öbür türlü saatli bomba gibi bir şey oluyor bagajda. Ancak bu arabada elektrik kaçağından olmuş gibi sorun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkdkutalmış

bu form çok bozuldu birisi lpg kullanmak canlı bomba gibi yazmış diğeri vaaz verir gibi yorum yazmış yorum yapmayı bilmiyorsanız yazmayın kardeşim...

Adam çekinmeden terörist diyor. Cezası yok sanırım.

• Ne kadar az kıl tüy, o kadar güzel araba.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.