Şimdi Ara

Antalya Ankara arası yazlık lastikle yolculuk (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İlla gidecekseniz muhakkak zincir alın. Afyon Köroğlubeli yaz lastiğiyle zincir olmadan geçilmez.

• Bende bu cumartesi ankara-balıkesir yapacağım araba ile mecburiyetten, güzergah ankara-eskişehir-bilecik-bursa-balıkesir. Hava durumuna baktıkça içim bunalıyor ama gitmek zorundayım. Araçta kışlık lastik var ama yol tıkanıklığı olursa ne yaparım bilmiyorum, bunun dışında ücretli otoyol mu kullansam daha güvenli olur, normal yoldan mı girsem karar veremedim.Yanıma erzak battaniye su yiyecek içecek falan alacağım artık yolda kalırsam diye. Pazartesi editleyemessem bilin ki bilecik bözüyükte dağın başında pinekliyorumdur :)

• sağolun cevaplar için. son güne kadar hava durumuna bakayım diyorudum da vazgeçtim, haftaya meteoroloji de uyarıyor canımızdan kıymetli değil hiçbirşey uçakla gidecem

Antalya Ankara arası yazlık lastikle yolculuk
  • Lustiel L kullanıcısına yanıt

bu da meteorolojinin uyarısı yerinde olsam vazgeçerim az buz yol da değil

Antalya Ankara arası yazlık lastikle yolculuk
    Antalya Ankara arası yazlık lastikle yolculukekşi sözlük
    ekşi sözlük
    https://eksisozluk.com/img/3iym7k6h
  • Helal olsun ankaraya yazlik lastijle gitmek

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • antalyadan bir önce burdur var. burdurdan antalya ya giderken çeltikçi beli daha da ilerde çubuk beline gideceksin. o iki kısımda aşırı yüksek kesimler ve hep kar olur buz olur. hele o çubuk belinden inmek ölüm gibi. en ufak kaymada aşağı uçarsın.

• Ben de 2-3 gün sonra Antalya dan İstanbula gidicem aracımda 4 mevsim lastik var yorumları okuduktan sonra arabayla gitmekten vazgeçicem sanırım

• Luken Drew kullanıcısına yanıt

4 mevsim lastiklerde M+S yazmıyor mu? Karlı yolda kullanılabilir. Ancak zinciriniz yoksa, belirli noktalarda özellikle rampalarda polis sizi salmaz. Lastikte M+S varsa izin verebilir.

• Ben de Kırklareli Bursa Nilüfer yapmak zorundayım 27 Ocakta.Kışlık lastiğim var ilk defa gideceğim tavsiyeleri olan varsa çok memnun olurum paylaşırsa.En rahat şekilde nasıl gidebilirim?Bursaya girdikten sonra Nilüfere giderken sıkıntı yaşar mıyım?

• Luken Drew kullanıcısına yanıt

Hangi dört mevsim lastik olduğu da önemli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.