Şimdi Ara

Antalya-Alanya Arası Ulaşım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhabalar, 28 eylulde tatil rezervasyonum var ve Antalya havalimanina uçuşum var.
    Anladığım kadarıyla Antalya havalimanından önce antalya otogarına, daha sonra antalya otogarından alanya içine ve ordan da otele bir vesait daha binmem gerekicek. Tahminimce bunun maliyeti 2 kişi 70TL civarina gelicek, direk 2 kisilik havalimanindan otele transfer 110TL zaten. Inanin cok kararsiz kaldim ve duzgun bilgi bulamadim. Ne önerirsiniz? Bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sizin yerinizde olsam 110 liraya transferi kullanırım. Size nereden baksanız 2 saat zaman kazandırır. Eğer toplu taşıma tercih edecekseniz de bence otogara gitmektense havalimanından bir taksi ile D400 karayoluna inip oradan otobüse binebilirsiniz. Hangi otele gideceksiniz, hangi beldede?
  • yaasink kullanıcısına yanıt
    Okurcalar, Granada Luxury Okurcalar

Saniyorum 3 vesait falan yapip 60-70TL para odemem gerekicek o yuzden transferi tercih edicem gibime geliyor.

• Lamphire kullanıcısına yanıt
    2 araçla ulaşım sağlarsınız. Alanya otobüsü sizi otelin önünde indirir. Ben yine de transfer kullanırdım herhalde.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.