Şimdi Ara

Ant-Man and the Wasp: Quantumania (24 Şubat 2023) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
0
Favori
3.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam Ben Avustralya'dayım burada dün çıktı yanılmıyorsam bugün izledim ben de.

• Ya ellerini yüzlerine bulaştırdılar yemin ediyorum böyle birşey ne duydum ne gördüm son dakkika film iptal ediyorlar

• filme izledim netten ben başarılı buldum heyecanla izletiyor kendini, ilk iki filmden aşağı kalır bir yanı yok ekstra olarak quantum boyutu ve harika bir kang barındırıyor ... bir iki olayda önceki filmlerle tutarsızlık var gibiydi tabi ...

... SPOİLER girersek ...

eksi ve havada kalan yönler

- Janet in bunca şey yaşaması ve oraya dönmekten kaçınmasını gördük filmde ama Ant - Man 2 sonunda bunlar quantum boyutuna rahatça gidip gelmenin formülünü arıyorlardı hatta Scott ı oraya yolladıklarında Janet de vardı ve hiç uyarı falan yapmıyordu, burada bir devamlık hatası olmuş gibi

- Kang in durumu Loki deki Kang ile aynı gibiydi yani ikisi de ben ölürsem daha kötüsü gelecek diyorlardı, peki hangisi haklıydı yani bu misyon ikisine de birden yüklenmesi biraz garip durmuş

- After credits dede sürgün edilen Kang in ölümünden ve onun ölümü ile başkalarının mutiverse müdahale edeceğinden falan söz edildi, Loki de ölen Kang ve TVA dan halen bahseden yok

- Modok detayı güzel işlenmişti ama bir anda taraf değiştirmesi çok iyi anlatılamadı öncesinde sinyal verse daha anlamlı olurdu

artılar

- Quantum boyutunu iyi tanıttılar buradaki tüm yaratıklar ve savaşlar harika tasarlanmıştı

- Hank in karıncaları ve onları geliş sahnelerini çok beğendim

- 3 Ant Man filmi de bir bütünlük içinde oldu ve her filmi evrene büyük etki yapıyor

- Kang çok güzel tasarlanmış öfkesi tavrı vs oyuncuda çok iyi aktarmış bunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 18 Şubat 2023; 14:16:24 >

• Filmi malum yöntemlerle izledim. ELEŞTİRİLERE, DÜŞÜK PUANLARA KESİNLİKLE ALDIRIŞ ETMEYİN ARKADAŞLAR. Gidin filmi kendiniz izleyin. Benim bu filme puanım 8/10.

• Spoiler li sahneler beklentiyi karşılamış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wakanda Forever'dan daha iyi ama yine de ortalama bir film olmuş. Filmi bitirdikten sonra akılda kalacak ne bir sahne var ne oyunculuk var.

Sizi bilmiyorum ama aynı karakterleri görmek artık beni sıktı. Fantastic 4, X-Men dahil olmalı artık. Hikaye, karakterler hep aynı, değişen sadece düşmanlar.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Avengers Kang Dynasty filmi olacak ama yine de bu filmde Kang'in sahnesi çok azdı. 125 dakikalık filmde Kang'in ilk sahnesi 70. küsür dakikalarda.
    After credits sahnesindeki Council of Kangs çok iyiydi.
  • Doom kullanıcısına yanıt

Film sinema da izlenmeye değer mi hocam. Çok büyük bir beklentim yok amac sadece eğlenceli vakit geçirtsin.

• Moueson kullanıcısına yanıt

Görsellik açısından değer.

• Doom kullanıcısına yanıt

Cgı kötü diyorlar o kadar kötü mü ?

1-2 sahnede göze oldukça batıyor ama genel olarak çok güzel sahneler de var.

Tam sinemada izlenecek film olmuş. Film beni hiç sıkmadı, iki saat nasıl geçti anlamadım. Temposu çok iyi ilerliyor hiç sıkılmadan izledim.

• Bu zaten geçiş filmi öyle çok büyük beklentiyle gitmeyin bu lokinin 2. sezonuna bağlanacak ve aynı zamanda en büyük düşmanın kim olduğunu tanıttılar. Klasik ant-man film çok hızlı tempoda başlayıp hızlı tempoda bitiyor sıkılacağınızı hiç sanmam.

• oyungazi kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim . Sinema da kesin izlerim o zaman.

• Irina Spalko kullanıcısına yanıt

Jonathan Majorsa marvelden iyi ekmek çıktı. Sonsuz hayatı olan bir karakteri yıllarca oynar artık. Her filmde bir kang görürüz diye düşünüyorum.

• Şu filmin biletleri ne zaman satışa çıkacak ? Kaç gündür bekliyoruz hala çıkarmadılar.

• Valla yeterin artık ! çoklu evren muhabbet başlayalı 4.film bu ! Halen doğru düzgün anlatılmadı.Loki finali hariç hiç bir film bu konuda heyecanlanmadım bile !
    Ne oldu şimdi ? Evrene diğer filmlere ne kattı bu film? Saçma sapan Daren sahneleri yapacaklarına biraz farklı şeyler görseydik . Ne umdum ne buldum
    Loki dizisinin finali ile girseydik evrene başka hiç anlatılmasaydı bile yeterdi.Bundan sonra dizileri izleyen kardeşler mi diyorlar anlamıyorum ki

Biz dizide ne gördük ? Kang'ın varyantlarından birini gördük ve vatandaş dedi ki beni öldürürseniz şöyle şöyle diye..Öldürdüler ve kırılmayı gördük ,tamam.Bundan sonrasını,tam olarak ne oldu nasıl geçiş oldu diğer varyantlar neredeydi asıl Kang ne durumda idi bu kırılma dünyaya nasıl etki etti.Hepsini filmlerde görecektik..
    Burada Kang beni sürdüler eğer ben gidemezsem varyantlarım ortaya çıkacak falan filan diyor,sonrasında bakıyoruz ki çoktan varyantlar ortaya çıkmış bile.O zaman neydi ilk yarıdaki muhabbet ? Tanıtımlarda o kadar gaz verildi ki gerçek Kang ortaya çıkacak ,nihayet göreceğiz.Burada izlediğimiz asıl Kang olamaz.Asıl kontrol eden Kang'ı ne zaman göreceğiz biz ? Burada izlediğimiz Kang meğerse bi çok şey yapmış ve sürülmüş.O kadar olayı 2 cümle ile geçiştirecekler mi ? Zaman kırılmasına tam olarak etki eden hangi olay oldu ? Loki (TVA) -Spider -Strange ve Ant-Man...Bu filmlerde neyin bağlantısını gördük bana biri yazsın kardeş senin kafan basmamış desin. Galaxy kaldı 1 ay sonra geliyor ama ondan da umudum yok artık.Üstelik o filmde Warlock geliyor onu anlatamayacaklar ekstra bir sıkıntı.

Genel olarak iyi filmdi tabi savaş sahneleri iyiydi ama beklenti başka olunca insan hayal kırıklığına uğradı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 24 Şubat 2023; 21:46:1 >

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Bu filmdeki Kang in söylediklerini yanlış anlamışsınız hocam.

Kendisi şunu diyor, benden farklı olarak onlarca, binlerce Kang varyantı var diyor. Benim buradan ( Kuantum Evreninde ) çıkmama yardım etmezseniz beni buraya sürgün eden varyantlar sizleri fethetmeye gelecek diyor aslında.Hatta şey diyor bana yardım ederseniz siz ve sizin evreninize bir şey yapmam diyor tabi yalan da söylemiş olabilir. Spidey daha olaya tam olarak dahil olmadı, sizin sabrınız kalmamış sanırım hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni fazı başlatan film olucak, herşeyi bu film başlatıcak vs. dediler şu filmi izlemeyen evrende yokluğunu hissetmez muhtemelen. sıkıcı degıldı ama herseyı baslatıcak vs dıye beklentı yaratınca fılmın sonunda ee neyı baslattı? dıye dusundurdu bana. 2 saat sıkmadan ızlettırıyor ama ızlemesem de birşey kaçırmazmışım

• GSACS G kullanıcısına yanıt

O zaman evet yanlış anlamışım.

Spidey daha dahil olmadı.İşte neden ? Çoklu evren sözü geçtikten sonra Strange ve Spiderman filmleri çok önemliydi bu konuyu daha açıklama konusunda.

Evet beklentim çok olduğu için ve gerçekleşmediğinden biraz sabırsız olmaya başladım denilebilir  

• Filmografyoutube
    marvelin son filmi Ant Man and The Wasp Quantumania Spoiler'sız incelemesi ile karşınızdayız. Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın: https://www.youtube.com/channel/UCCYblpUiRb-au5sPsW4BDkQ/join Metin Yazarı: Ali YAŞAR Seslendirmen: Burçin DİRENCİ Kurgu: Mert Esen Beni buradan takip edebilirsiniz. https://www.instagram.com/filmograf https://www.twitch.tv/filmografmedia https://twitter.com/Filmografmedia https://discord.gg/Tv7zetKEg7
    https://www.youtube.com/watch?v=Y6l7Wq_b_1o&feature=youtu.be

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.